Tarptautiniame „A' Design Award & Competition“ konkurse sidabras Lietuvos technologijų įmonei

UAB „Voltas IT“ produktas – sumanus automobilių diagnostikos prietaisas – OBDeleven – buvo apdovanotas sidabru “Automotive Accessories and Car Care Products Design“ kategorijoje tarptautiniame „A’ Design Award & Competition“ konkurse.

„A’ Design Award & Competition“ konkursas skatina pasaulio dizaino specialistus ir ženklus daryti produktus ir projektus, kuriančius visuomenei pridėtinę vertę, naudą, naują funkcionalumą, estetiką, išskirtinį produktyvumą, tvarumą ir nepaprastą reginį.

OBDeleven prietaisas apdovanotas už puikų dizainą, atitinkantį prietaiso funkcionalumą ir palengvinantį jo naudojimą.

Įkvėptas šiuolaikinio automobilio raktelio, jis tapo kasdieniu vairuotojo aksesuaru: mažu ir patogiu naudoti. OBDleven prietaisas savo forma, atitinkančia OBDII jungtį, užtikrina paprastą prisijungimą. Kruopščiai išdirbtos detalės ir individualizuota LED šviesos juostelė suteikia kokybės jausmą ir atspindi unikalias prietaiso savybes.

 „Siekdami padėti kiekvienam vairuotojui lengvai suprasti jo šiuolaikinę transporto priemonę be sudėtingos įrangos stengėmės sukurti išmanų įrenginį, kuris būtų pakankamai mažas nešiotis su savimi ir paprastas prijungti“ – komentavo vienas iš „VoltasIT“ įmonės įkūrėjų Aivaras Astrauskas.

Palyginti su kitais profesionalaus lygio prietaisais, tai yra mažiausias diagnostikos prietaisas, kuris, skirtingai nei kiti, yra skirtas kiekvienam vairuotojui lengvai suprasti ir valdyti savo automobilį.

„Diagnostikos prietaisai, galintys konkuruoti su „OBDeleven“ funkcionalumo lygiu, yra didesni ir nepatogūs, stengėmės, kad dizainas būtų kuo mažesnis ir kad jis taptų vairuotojo kasdienio gyvenimo dalimi, mados aksesuaras, kuriame susijungia naujausios technologijos ir paprastumas,“ – papildė A. Astrauskas.

Daugiau apie apdovanojimą: https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=97166

Apie konkursą

Viso pasaulio geriausi darbai, projektai ir paslaugos, kuriuose atsispinti aukštos kokybės dizainas, technologijos ir kūryba, laimi „A’ Design“ apdovanojimą – sugebėjimus dizaino ir inovacijų srityje liudijantį simbolį. 5 skirtingų lygių (platinos, aukso, sidabro, bronzos ir geležies) apdovanojimai kasmet išdalijami visose dizaino kategorijose.

Šiemet išrinkti 2089 laimėtojai iš 107 šalių 105 skirtingose dizaino kategorijose. Dalyvių darbus atsakingai vertino tarptautinė kompetentinga komisija, kurią sudarė didelę patirtį turintys mokslininkai, spaudos atstovai, dizaino sričių profesionalai bei verslininkai, kurie, vertindami darbus, skyrė visą savo dėmesį net pačioms menkiausioms detalėms.

Daugiau informacijos apie „A’ Design Award & Competition“ konkursą galite rasti adresu http://www.dizainovarzytuves.com

Pranešimą paskelbė: Gerda Micikevičienė, Voltas IT