Tarptautinėje technologijų bendrovėje „Nortal“ – naujas Lietuvos padalinio vadovas

Tarptautinėje technologijų bendrovėje „Nortal“ – naujas Lietuvos padalinio vadovas

Tarptautinei strateginių pokyčių ir technologijų bendrovei „Nortal“ Lietuvoje vadovauti pradeda Mindaugas Taraila. Vienas iš naujojo „Nortal“ Lietuvos operacijų ir gamybos vadovo Lietuvoje prioritetų –  Europos debesijos technologijų kompetencijų centro Lietuvoje kūrimas. Šis centras aptarnaus JAV, Švedijos, Suomijos ir Vokietijos rinkas.

 „Augantį debesijos technologijų poreikį itin jaučiame ne tk JAV, kur jau veikiame ilgą laiką, bet ir Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje. Šios rinkos yra pagrindinės „Nortal“ Lietuva paslaugų eksporto kryptys“, – teigia Mindaugas Taraila.

Pasak M. Tarailos, šiandien „Nortal“ dirba per 800 specialistų visame pasaulyje, aptarnaujančių 10 šalių, Lietuvoje – kiek daugiau nei 70. Per ateinančius metus Lietuvos padalinį ketinama auginti beveik 50 proc., t. y. prie komandos prisijungti turėtų dar apie per 30 specialistų: „Lietuvoje investuojame į „Nortal“ debesijos technologijų kompetencijų centro kūrimą, kadangi būtent čia turime didelę talentingų, aukšto lygio IT ir augančių debesijos technologijų specialistų bazę.

Dirbame globalioje rinkoje ir kasdien gauname vis daugiau įrodymų, kad mūsų specialistai turi ryškų kompetencinį pranašumą – Lietuvos IT profesionalai yra ne tik atsidavę, orientuoti į tikslą, bet ir kūrybiški bei atviri naujoms idėjomis. Būtent tai leidžia mums diktuoti kokybės taisykles pasaulinėje rinkoje, ką laikome vienu didžiausių savo, kaip globalios IT rinkos žaidėjo, pasiekimu“, – sako M. Taraila.

Naujasis „Nortal“ Lietuvos padalinio vadovas Mindaugas Taraila bendrovėje dirba jau 8 metus: pradėjęs nuo verslo analitiko pozicijos, M. Taraila aktyviai įsitraukė į strateginės partnerystės su JAV rinka vystymą. Greta paslaugų JAV rinkai, M. Taraila vadovavo „Nortal“ projektams Švedijoje, Suomijoje ir Vokietijoje. .

„Lietuva taip pat yra „Nortal“ e. komercijos technologijų centras. Būtent Lietuvoje dirbančios IT specialistų komandos įgyvendina inovatyvius, į modernius vartotojų patyrimo būdus orientuotus sprendimus. E. komercijos rinka, kuri gyvena Kalėdų, Juodojo penktadienio ir kitų didžiųjų išpardavimų ritmu, viena pirmųjų pradėjo naudoti debesijos technologijas, leidžiančias automatiškai didinti ar mažinti reikalingus sistemos resursus pagal besikeičiantį vartotojų srautą. Bendrovėms, turinčioms dešimtis milijonų klientų, tai gyvybiškai svarbu“, – teigia M. Taraila.

Prieš pradėdamas dirbti „Nortal“ M. Taraila Lietuvoje dirbo IT projektų vadovu bei IT temomis rašančio žurnalo vyriausiuoju redaktoriumi.

Apie „Nortal“:

„Nortal“ yra tarptautinė strateginių pokyčių ir technologijų bendrovė. Transformavę Estiją į skaitmeninių paslaugų lyderę ir padėdami verslo įmonėms įgyvendinti duomenimis paremtomis technologijomis grįstus strateginius pokyčius, siekiame kurti sklandžiai visuomenei formuotis padedančius sprendimus. „Nortal“ veikia 10 šalių, bendrovėje dirba per 800 specialistų, kurie kuria ryškų pokytį darančius projektus visoje Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Šiaurės Amerikoje.

Pranešimą paskelbė: Justė Karpavičiūtė, UAB „Gravitas Partners”