Sveikatos technologijų įmonė „Kilo Health“ atidarė naujas patalpas: šįkart pasirinko Stokholmą

Prie Švedijos sostinės bendradarbystės erdvės „Stockholm Epicenter“ narių prisijungė ir Lietuvoje žinomas darbdavys – sveikatos technologijų įmonių grupė „Kilo Health“. Tai jau septintasis Europos miestas, kuriame bendrovė atidarė biurą.

Kodėl būtent Švedijos sostinė?

„Stockholm Epicenter“ – pirmasis Švedijos sostinės skaitmeninių inovacijų centras. Šiame mieste veiklą vykdo tokios žinomos technologijų srities įmonės kaip „Spotify“ ar „Klarna“. „Kilo Health“ žmogiškųjų išteklių vadovė Ilona Bernotaitė pabrėžia, kad tokie faktai tikrai turėjo įtakos priimant galutinį sprendimą. 

„Nuosekliai ieškome talentų ir užsienyje, ypač aukštos kvalifikacijos, tad Švedija – natūralus pasirinkimas. Čia netrūksta kvalifikuotų  specialistų, o modernus, atviras požiūris į žmones tikrai sutampa su „Kilo Health“ kultūra.  Pats „Stockholm Epicenter“ yra ne tik bendradarbystės erdvė, bet ir vienas pagrindinių inovatyvių įmonių veiklos centrų (angl. hub) Skandinavijoje, tad buvimas tokioje bendruomenėje padeda aktyviai įsitraukti į skandinavišką IT startuolių ekosistemą“, – teigia specialistė.

Šių metų planuose pasiekti 1 000 talentų

Šiuo metu įmonėje dirba apie 700 talentų, tačiau planuojama iki metų galo suburti 1 000 talentų komandą. I. Bernotaitė pabrėžia, kad bendrovė tam atsakingai ruošiasi.

„Vienas esminių „Kilo Health“ skirtumų, palyginti su kitomis didžiosiomis įmonėmis – mes užaugome be išorinių investicijų. Ypač dabar, kai dauguma specialistų jaučiasi neužtikrintai dėl matomų didžiųjų tech (angl. big tech) įmonių masinių atleidimų, mūsų organiškas augimas yra patrauklus, patikimas. Gera to iliustracija – tarptautiniai įvertinimai. Pavyzdžiui, nuo 2022 m. „Financial Times 1000“ reitinge „Kilo Health“ užėmė antros sparčiausiai augačios įmonės titulą Europoje“, – aiškina I. Bernotaitė.

Žmogiškųjų išteklių vadovė papildo, kad šiuo metu Švedijoje jau darbuojasi keletas specialistų, tad ateityje tikrai planuojama samda ir toliau. Tai patvirtino ir patirtis kitose šalyse. Pavyzdžiui, pernai rudenį įmonė atidarė biurą Rygoje, o nepraėjusius nė pusmečiui matomas gerokai išaugęs kandidatų paraiškų iš šalies kaimynės skaičius.

Apie „Kilo Health“ 

2022 m. „Kilo Health“ pateko į „Financial Times“ sparčiausiai augančių Europos įmonių TOP 1 000 ir „Deloitte Technology Fast 50“ sąrašus – abiejuose reitinguose užėmė antrą vietą, o portale „Meet Frank“ tapo populiariausiu 2021 m. darbdaviu. „Kilo Health“ kuria daugiau nei trisdešimt skirtingų produktų, kurie padeda žmonėms palaikyti sveiką gyvenimo būdą ir leidžia užtikrinti gyvenimo kokybę, sergant lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, diabetu, hipertenzija, arba turint psichikos sveikatos problemų.

 

Pranešimą paskelbė: Rugilė Stroputė, Kilo Health
Sveikatos technologijų įmonė „Kilo Health“ atidarė naujas patalpas: šįkart pasirinko Stokholmą