Svarbūs augalinių plaukų dažų privalumai

Augaliniai plauku dazai

Plaukų dažymas jau seniai yra tapęs labai populiariu plaukų priežiūros sprendimu. Tačiau reikia sutikti, kad ne kiekvieni plaukų dažai yra saugūs ir tinkami mūsų plaukams. Todėl jei iki šiol reguliariai dažėte plaukus naudojant tradicinius plaukų dažus, vertėtų sužinoti, kokiais svarbiais privalumais pasižymi ir augaliniai plaukų dažai.

Kodėl verta pasirinkti augalinius plaukų dažus

Jei norite visuomet atrodyti lyg būtumėte ką tik iškeliavusios iš grožio salono, ką turėtumėte pasirinkti? Taip, jūs supratote visiškai teisingai – tai augaliniai plaukų dažai! Taigi, kokiais privalumais jie pasižymi?

Jokių kenksmingų ingredientų

Daugumos plaukų dažų sudėtyje yra daugybė kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip peroksidas, amoniakas ir rezorcinolis. Tokios medžiagos ne tik labai kenkia mūsų plaukų sveikatai, tačiau taip pat skleidžia labai nemalonų kvapą. Tuo tarpu augaliniai plaukų dažai yra visiškai natūralūs ir nekenksmingi.

Veiksmingai veikia

Kai kalba pakrypsta apie augalinių plaukų dažų pasirinkimą, dažnai girdimas vienas ir tas pats klausimas – ar tokie plaukų dažai veikia? Laimei, augaliniai plaukų dažai veikia taip pat gerai, kaip ir kenksmingų cheminių medžiagų savo sudėtyje turintys plaukų produktai. Žinoma, kaip ir bet kurių kitų plaukų dažų atveju, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo žmogaus, tačiau galite būti tikros, kad augaliniai plaukų dažai veiks taip pat veiksmingai kaip ir tradicinės plaukų dažymo priemonės.

Nesukelia plaukų galiukų skilinėjimo

Kai naudojami augaliniai plaukų dažai nebereikia jaudintis dėl plaukų galiukų skilinėjimo, todėl tai tampa viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl tradicinius plaukų dažus amžiams verta pakeisti natūraliais plaukų dažais.

Maitina plaukų šaknis

Ar kada nors buvote girdėjusios apie plaukų dažus, kurie iš tikrųjų gali pamaitinti mūsų plaukų šaknis? Iš pirmo žvilgsnio tai gali skambėti neįtikimai, tačiau būtent augaliniai plaukų dažai paverčia tai tikrove.

Pavyzdžiui, pasirinkus augalinius plaukų dažus su argano aliejumi, kuriame yra daug vitamino E, galėsite lengviau nuraminti ir sudrėkinti galvos odą, apsaugoti ją nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, kartu prisotinant plaukų šaknis joms būtinomis medžiagomis. Tai pavers jūsų plaukus tvirtesniais, gyvybingesniais ir labiau žvilgančiais.