„Stripe” pradeda veiklą Lietuvoje

Vilnius, 2019 m. rugsėjo 10 d. Pasaulinė mokėjimų platforma „Stripe“ – viena greičiausiai augančių technologijų kompanijų – šiandien oficialiai pradeda veiklą Lietuvoje. Tai leis interneto verslui augti ir plėstis globaliu mastu ir priimti mokėjimus iš bet kur pasaulyje.

„Stripe“ kasmet apdoroja milijardų dolerių mokėjimus milijonams verslų, nuo startuolių iki didžiųjų bendrovių kaip „Google“, „Amazon“, „Uber“ ir „Shopify“. Tokios lietuviškos bendrovės kaip doodlevideo.io ir „PaperSurvey“,  jau naudojasi „Stripe“ siūlydamos savo prekes ir paslaugas visame pasaulyje.

„Lietuva turi daug verslumo ir technologijų talentų, tad mes tikime, kad lietuviškos bendrovės gali sėkmingai plėstis pasauliniu mastu, – sako Felix Huber, „Stripe“ Vidurio ir Rytų Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regionų vadovas. – „Stripe“ siekia įgalinti daugiau Lietuvos kompanijų eksportuoti savo kūrybiškumą ir ambicijas į kitas pasaulio šalis“.

Vos keli paspaudimai – ir eksportuoji

Nuo šiandien Lietuvos įmonės gali vos per 10 minučių pradėti priimti mokėjimus daugiau nei 130 skirtingų valiutų. Pirmą kartą „Stripe“ suteikia verslui prieigą prie savo pasaulinio mokėjimų ir iždo tinklo. Be to, kad priimtų mokėjimus, bendrovės gali naudotis „Stripe“ tvarkydamos apskaitą, sąskaitų išrašymą, mokėjimus trečiosioms šalims ir optimizuoti savo sistemą mobiliems mokėjimams. „Stripe“ vartotojai taip pat gauna prieigą prie mobiliųjų piniginių, tokių kaip „Apple Pay“ ir „Google Pay“.

Sumažina internetinio sukčiavimo pavojų

Greta iššūkių, susijusių su mokėjimų skirtingomis valiutomis tvarkymu, sukčiavimas dažnai yra viena didžiausių plėtrą stabdančių priežasčių įmonėms, norinčioms prekiauti su klientais visame pasaulyje. „Stripe“ naudoja sudėtingą besimokančių mašinų sistemą, kad užtikrintų Lietuvos verslui ir jo klientams apsaugą nuo apgaulingų finansinių operacijų.

Naujiems verslo modeliams ir tradiciniam verslui

Vis daugiau veiklų keliantis į internetą, auga nauja elektroninio verslo bendrovių banga, tarp jų internetinės turgavietės, minios finansavimo platformos ir prenumeratos modelio verslas. „Stripe“ gali aprūpinti Lietuvos programinės įrangos kūrėjus ir verslininkus įrankiais, reikalingais jiems siekiant tapti naujos interneto gigantų kartos dalimi.

„Esame daugiau nei patenkinti „Stripe“ mokėjimų sistema, vystant mūsų verslą. „Stripe“ yra greitas ir patikimas, tad mes galime visą dėmesį skirti puikiam savo klientų aptarnavimui“, – sakė 2D vaizdo animacijos kūrimo paslaugas (angl. whiteboard animation) siūlančios platformos doodlevideo.io, vadovas Denys Dovgal .

„Stripe“ padėjo mums startuoti su prenumeratos modeliu veikiančia paslauga ir be problemų gauti pinigus iš klientų visame pasaulyje. Patikėję prenumeratą „Stripe“ galime koncentruotis į savo pagrindinį verslą, o ne mokėjimų detales“, – apie „Stripe“ paslaugą kalba „PaperSurvey“ steigėjas Laurynas Sakalauskas. Ši įmonė prenumeratoriams visame pasaulyje siūlo automatizuotą popierinių apklausų rezultatų nuskaitymo sistemą.

„Stripe“ kainodaroje nėra diegimo mokesčio, mėnesinių mokesčių ar paslėptų mokesčių. Paslaugos kaina Lietuvoje yra nuo 1,4% + 0.25 EUR už sėkmingą atsiskaitymą.

Apie Stripe

„Stripe“ yra technologijų bendrovė, kurianti ekonomikos infrastruktūrą internetui. Įvairaus dydžio verslai – nuo startuolių iki biržose kotiruojamų bendrovių – daugiau nei 100 šalių naudoja „Stripe“ programinę įranga priimti mokėjimams internetu ir vykdyti techniškai sudėtingas finansines operacijas. „Stripe“ padeda pradedančioms įmonėms startuoti ir didinti pajamas, o patyrusiems verslams – greičiau žengti į naujas rinkas ir išbandyti naujus modelius. Ilgalaikėje perspektyvoje „Stripe“ siekia padidinti interneto BVP. Daugiau informacijos apie „Stripe“ rasite https://stripe.com

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai