Startuolių renginyje „Startup Fair“ geriausieji pasidalins 100 000 Eur prizinį fondą


Startuolių renginyje „Startup Fair“ geriausieji pasidalins 100 000 Eur prizinį fondą

Gegužės 16-17 d. technologijų parke „Vilnius Tech Park“ jau 6-tą kartą vyks vienas didžiausių startuolių  renginių Baltijos ir aplinkinėse šalyse „Startup Fair“. Kaip ir kasmet, jo metu regiono startuoliai pristatys savo verslo idėjas investuotojams bei publikai skirtame konkurse „Pitch Battle”, kuriame varžysis dėl įspūdingo šiemet verslo angelų tinklo „LitBAN“ įsteigto mentorystės ir 100 000 Eur vertės prizinio investicijų fondo.

Registracija į renginio „Startup Fair“ startuolių konkursą „Pitch Battle” buvo paskelbta kovo 14 d. verslo angelų tinklo „LitBAN“ steigiamojo renginio metu ir tęsis iki gegužės 2 d. Ją galima rasti: www.startupfair.lt.

„Organizuodami tradicinį startuolių renginį „Startup Fair“ siekiame padėti startuoliams užmegzti kontaktus su investuotojais ir pritraukti investicijas, reikalingas jų augimui. Šių metų konferencijos tema – augimas (angl. „growth“), todėl tikimės, kad renginyje dalyviai ne tik turės galimybę išgirsti naujausias tendencijas, susitikti su potencialiais investuotojais, bet ir, žinoma, geriausieji laimės rekordinį šių metų prizinį startuolių konkurso „Pitch Battle” fondą“, – teigia  Roberta Rudokienė, „Versli Lietuva“ startuolių ekosistemos skatinimo padalinio „Startup Lithuania“ vadovė.

Pasak jos, šiemet prie renginio „Startup Fair“ pagrindinio investicinio fondo įsteigimo prisidėjęs startuolių ilgai lauktas ir pagaliau Lietuvoje įkurtas pirmasis verslo angelų tinklas „LitBAN“ tampa vienu reikšmingiausių startuolių ekosistemos kūrimo dalyvių.

„Pagrindinė investuotojus vienijančio verslo angelų tinklo „LitBAN“ įsikūrimo priežastis yra suvesti jauną verslą, t. y. startuolius, su Lietuvoje veikiančiais verslo angelais bei edukuoti ir kartu auginti verslo ekosistemą. Geriausi, labiausiai investuotojams patikę renginio „Startup Fair“ startuoliai, gaus progą tęsti derybas su investuotojais. Šis „Pitch Battle” konkursas suteiks galimybę greitai ir efektyviai atkreipti į save dėmesį, todėl startuoliai turėtų išsikelti tokį tikslą – sudominti investuotojus“, – sako Gytenis Galkis,  vienas iš verslo angelų tinklo „LitBAN“ valdybos narių bei tinklo iniciatorius.

Pagrindinis kuriamo Lietuvos verslo angelų tinklo uždavinys veiklos pradžioje bus investicijų pritraukimo iš verslo angelų galimybės viešinimas ir investicijų sindikavimas, todėl steigdamas šį investicinį prizą „LitBAN“ iš dalyvių tikisi išgirsti verslo idėjų, kurios galėtų pritraukti sėkmingas investicijas.

Prie „Pitch Battle” investicinio fondo taip pat prisijungė viešasis rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“, kurio tikslas yra paskatinti verslo angelų investicijas.

Šiemet „Startup Fair“ metu taip pat vyks tarptautinė į startuolių augimą, rizikos kapitalo pritraukimą, finansinių technologijų, blokų grandinės technologijų (angl. „blockchain“) ir ICO sektorius nukreipta konferencija su dešimtimis pasaulinio lygio pranešėjų ir keli šimtai „B2B” startuolių susitikimų su investuotojais.

„Startup Fair“  tikslas – auginti ir vystyti Lietuvos startuolių ekosistemą, tarptautinius investuotojus supažindinti su potencialą turinčiais startuoliais, skleisti informaciją apie Lietuvą, kaip patrauklią ir startuoliams draugišką šalį tarptautiniu mastu. Ankstesniais metais „Startup Fair“ vyko „LOGIN“ konferencijos metu.

 

Daugiau informacijos ir registracija: www.startupfair.lt

www.startuplithuania.com

Pranešimą paskelbė : Jolita Mažeikienė, VšĮ „Versli Lietuva”