Sparčiai populiarėjantys išmanieji laikrodžiai: kuo jie gali nustebinti šiandien?

Po poros metų pertraukos „Huawei“ vėl atnaujina pasisekimo sulaukusią „Watch GT“ seriją ir pristato naująjį išmanųjį laikrodį. Naujasis „Watch GT 3“ išlaiko visas gerąsias savo pirmtakų savybes, tačiau džiugina ir naujovėmis: pažangiomis technologijomis, kokybę atitinkančia kaina bei patraukliu dizainu. Laikrodis buvo pristatytas „Huawei“ metų renginyje Vienoje, o nuo lapkričio 24 d. jo išankstiniai užsakymai prasidėjo ir Lietuvoje.

„Eiti paskui naujausias madas ir atliepti žmonių poreikius yra kasdienis iššūkis, tenkantis technologijų kompanijoms. Todėl atrasti vis naujus sprendimus, juos išnaudoti bei išsiskirti iš kitų siekia ir išmaniųjų laikrodžių kūrėjai. Naujasis „Huawei Watch GT 3“ serijos laikrodis demonstruoja novatorišką požiūrį ir siūlo klasikinį dizainą, tikslias sveikatos bei sporto stebėjimo funkcijas, priimtiną kainą“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

1. Dizaino bruožai

Stilius – tai vienas iš būdų išreikšti savo vidinį pasaulį: dėvimi daiktai atskleidžia nuotaiką bei rodo kiekvieno iš mūsų unikalumą. Šiuolaikiniame pasaulyje atskleisti save leidžia ir dėvimos išmaniosios technologijos, o pirmiausia – išmanieji laikrodžiai.

„Naujasis „Watch GT 3“ laikrodis gali pasiūlyti du skirtingus modelius. Abu modeliai yra vienodai estetiškai patrauklūs, tačiau skiriasi savo korpuso dydžiu: pirmasis yra 46 milimetrų (mm), o antrasis – 42 mm įstrižainės. Naujasis laikrodis pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl pasižymi tvirtumu ir vienodu atsparumu tiek karščiui, tiek ir šalčiui. „Huawei“ abiem modeliams siūlo skirtingo dizaino dirželius: klasikinius odinius ir nerūdijančio plieno bei fluorelastomero sportišką, tad kiekvieną prietaisą bus galima lengvai pritaikyti prie individualaus savininko stiliaus. Be to, abu laikrodžiai yra ne tik stilingi, bet ir patogūs, nes sveria išties nedaug: 46 mm modelis be dirželio sveria 42,6 g, o 42 mm modelis – vos 35 g“, – išskiria U. Eidžiūnaitė.

2. Sumanus ekranas

Išmaniojo laikrodžio ekranas yra dar vienas svarbus veiksnys, renkantis mėgstamą laikrodį. Patogus ir išmanus ekranas ne tik užtikrina malonią naudojimosi patirtį, bet ir leidžia parodyti savo kūrybiškumą.

„46 mm „Watch GT 3“ laikrodis turi apvalų 1,43 colio (3,6 cm) įstrižainės ekraną, o kompaktiškesnis 42 mm modelis yra 1,32 colio (3,35 cm). Abu laikrodžiai pasižymi „AMOLED“ jutikliniu ekranu, padengtu tvirtuoju „Corning Gorilla Glass 3“ bei palaikančiu 466×466 pikselių raišką. Todėl itin skaidraus 3D lenkto stiklo ekranas užtikrina stulbinantį vaizdo ryškumą kiekviename taške. Svarbu ir tai, kad išmanieji „Watch GT 3“ modeliai turi didelį skaitmeninių ciferblatų pasirinkimą, tarp kurių sau mėgstamą atras net ir išrankiausi vartotojai“ – nurodo U. Eidžiūnaitė.

3. Galingumas ir baterija

Išmanusis „Watch GT 3“ maloniai nuteiks ne tik savo vizualumu, bet ir techniniais parametrais, ypač – ilgalaikį veikimą demonstruojančia baterija.

„Naujojo „Huawei“ laikrodžio baterija veikia net iki 14 dienų (arba 7 dienas 42 mm modelyje) ir savo veikimo trukme išsiskiria iš konkurentų. Tokia baterijos veikimo trukmė leidžia „Watch GT 3“ naudotojams nesirūpinti, kad prietaisas išsikraus tada, kai jo labiausiai reikia. Be to, laikrodis palaiko „Huawei HarmonyOS“ operacinę sistemą, kuri užtikrina patogią naudojimosi patirtį – laikrodį galime prijungti prie bet kurio „Android“ ar „Apple“ įrenginio ir juo priimti skambučius“, – teigia U. Eidžiūnaitė.

4. Sveikatos priežiūra

Visgi išmaniųjų laikrodžių potencialas muzikos klausymu tikrai neapsiriboja. Vienos iš svarbiausių šiuolaikinio išmaniojo laikrodžio funkcijų – tai pagalba sportuojant bei sveikatos priežiūra.

Sveikatos stebėseną laikrodis užtikrina naudojant pažangųjį širdies ritmo matuoklį, palaikomą naujosios „TruSeenTM 5.0+“ sistemos bei turi patobulintą visą dieną trunkantį kraujo prisotinimo deguonimi (SpO2) stebėjimą. Be to, prietaisas gali kokybiškai įvertinti mūsų miego būklę ir kvėpavimą jo metu. Laikrodis turi ir tikslų temperatūros jutiklį, kuris nustato riešo odos temperatūrą.

„Laikrodis „Watch GT 3“ yra puikiai tinkantis tiems, kurie palaiko aktyvų gyvenimo būdą. Abu modeliai siūlo daugiau nei šimtą treniruočių režimų bei integruotą treniruočių planuoklį. Vartotojui treniruojantis išmanusis laikrodis gali realiuoju laiku balsu priminti apie esamus treniruočių tikslus ir treniruočių būseną, taip pagerindamas vartotojo treniruočių efektyvumą. Laikrodis pasižymi ir moderniomis vietos nustatymo technologijomis, leidžiančiomis tiksliai sekti kiekvieną treniruotę“ – teigia U. Eidžiūnaitė. 

Išankstinė prekyba „Huawei Watch GT 3“ išmaniaisiais laikrodžiais prasideda lapkričio 24 d. ir baigiasi gruodžio 12 d. Abiejų laikrodžių kainos prasideda nuo 269 Eur.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR
Sparčiai populiarėjantys išmanieji laikrodžiai: kuo jie gali nustebinti šiandien?