„Sony“ pristato naują „BRAVIA MASTER“ televizorių seriją su specialia „Netflix“ funkcija

„Sony“ pristato naują „BRAVIA MASTER“ televizorių seriją su specialia „Netflix“ funkcija

„Sony“ pristato naują „BRAVIA MASTER“ 4K HDR televizorių seriją, kuri į namus žada atnešti profesionaliai kino studijos įrangai prilygstančią vaizdo kokybę. Šią seriją sudaro 55 ir 65 colių įstrižainės „AF9“ modeliai su organinių šviesos diodų ekranu (OLED) ir 65 bei 75 colių įstrižainės „ZF9“ modeliai su skystųjų kristalų ekranu (LCD).

Naujuose „BRAVIA MASTER“ serijos televizoriuose naudojama daugybė patentuotų technologijų ir kitų aukščiausią vaizdo kokybę padedančių išgauti sprendimų, tarp kurių – naujos kartos „Sony“ vaizdo apdorojimo procesorius „X1 Ultimate“.

Naujajam „Sony“ procesoriui tenka svarbus vaidmuo, nes galutinę vaizdo kokybę nemaža dalimi lemia pirminio signalo apdorojimas. Šis procesorius geba aptikti ir išanalizuoti kiekvieną atskiro kadro objektą pasitelkdamas naują „Sony“ vaizdo raiškos algoritmą taip užtikrinant maksimalų vaizdo detalumą. Be to, kiekvienas kadro objektas apdorojamas individualiai, tai leidžia pasiekti didesnį vaizdo gylį, išgauti natūralesnę tekstūrą ir realistiškesnius kadrus apskritai.

„BRAVIA MASTER“ televizorių serija taip pat žymi „Sony“ ir interneto televizijos „Netflix“ bendradarbiavimą – „AF9“ ir „ZF9“ modeliuose integruotas specialus vaizdo režimas „Netflix Calibrated Mode“. Tai unikali funkcija, kuri atkuria kokybinius vaizdo parametrus, atitinkančius kino studijos reikalavimus – tai padeda itin tiksliai perteikti pirminę kūrėjų viziją. Šį režimą galima įjungti vienu mygtuko spustelėjimu ir mėgautis nepriekaištinga „Netflix“ filmų, serialų, dokumentikos laidų ir kito turinio kokybe.

Be to, „AF9“ modeliai su organinių šviesos diodų ekranais yra aprūpinti nauja „Pixel Contrast Booster“ funkcija, kuri padidina dinaminį spalvų spektrą esant intensyvesniam ekrano apšvietimui. Taip net ir itin šviesiuose kadruose išsaugomas vaizdo detalumas ir aiškios objektų tekstūros.

„AF9“ modeliai taip pat aprūpinti nauju akustiniu ekrano paviršiumi „Acoustic Surface Audio+“ – tai unikali „Sony“ technologija, kuri garsą atkuria pasitelkus visą ekrano plotą. „Acoustic Surface Audio+“ turi papildomą garso bangų generatorių ekrano centrinėje dalyje ir du į šonus nukreiptus žemų dažnių kanalus ir nuo šiol veikia kaip 3.2 tipo sistema. „AF9“ modelyje naudojama akustinio ekrano sistema taip pat yra suderinama su išorinių garsiakalbių sistemomis ir gali veikti kaip centrinis garsiakalbis.

„ZF9“ modeliai su skystųjų kristalų ekranais yra aprūpinti „X-Wide Angle“ technologija, kuri padeda išlaikyti vaizdo kokybę nepriklausomai nuo žiūrėjimo į ekraną kampo. Kartu su „X-Motion Clarity“ technologija, kuri padeda tiksliau perteikti greitai judančius kadrus ir išlaikyti jų ryškumą, „ZF9“ įveikia pagrindinius LCD televizorių vaizdo kokybės apribojimus.

Naujuosiuose „Sony“ televizoriuose naudojama „Android TV“ operacinė sistema, juose taip pat integruota „Chromecast“ funkcija, per kurią galima perduoti turinį iš telefono ar planšetinio kompiuterio į televizoriaus ekraną. Televizoriuose galima prisijungti prie „Google Play“ parduotuvės, kurioje galima rasti filmų, TV laidų ir žaidimų.

Naujų „Sony BRAVIA MASTER“ serijos televizorių pasirodymo data Europos rinkoje bus patikslinta vėliau.

„AF9“ serijos 4K HDR OLED televizoriai (55 ir 65 colių įstrižainės):

 • OLED ekranas, sudarytas iš 8 mln. save apšviečiančių organinių šviesos diodų. Šis naujos kartos ekranas kur kas geriau atkuria tamsius atspalvius ir natūralias spalvas, jis taip pat išsiskiria plačiu žiūrėjimo kampu.
 • Naujos kartos „X1 Ultimate“ procesorius su keturiomis 4K HDR vaizdo apdorojimo technologijomis (objektinis „Super Resolution“ apdorojimas, objektinis HDR patobulinimas, „Super Bit Mapping 4K HDR“ ir dvigubas vaizdo informacijos apdorojimas).
 • „Acoustic Surface Audio+“ technologija, kuri visą televizoriaus ekraną paverčia unikaliu 3.2 tipo garsiakalbiu.
 • „Netflix Calibrated Mode“ funkcija užtikrina kino studijos reikalavimus atitinkančią vaizdo kokybę namuose.
 • „CalMAN“ standartą palaikantis ekrano kalibravimas.
 • „TRILUMINOS Display“ užtikrina autentišką spalvinės gamos atkūrimą.
 • Operacinė sistema „Android TV“, per kurią galima mėgautis filmais, muzika, nuotraukomis, žaidimais, programėlėmis ir kitu turiniu. Televizoriuose taip pat integruota „Chromecast“ funkcija, todėl ekrane galima atvaizduoti turinį iš telefono ar planšetinio kompiuterio.
 • Minimalistinis dizainas – vientisa ekrano plokštuma ir kitoje ekrano pusėje esantis ekrano laikiklis.
 • Suderinamumas su HDR standartais įskaitant HDR10, „Dolby Vision“ ir „Hybrid Log-Gamma“.

„ZF9“ serijos 4K HDR LCD televizoriai (65 ir 75 colių įstrižainės):

 • „X1 Ultimate“ procesorius su keturiomis 4K HDR vaizdo apdorojimo technologijomis (objektinis „Super Resolution“ apdorojimas, objektinis HDR patobulinimas, „Super Bit Mapping 4K HDR“ ir dvigubas vaizdo informacijos apdorojimas).
 • „X-Wide Angle“ technologija, kuri perteikia neiškraipytą spalvų spektrą nepriklausomai nuo žiūrėjimo į ekraną kampo.
 • „X-Motion Clarity“ funkcija pagerina greitai besikeičiančių kadrų ryškumą ir detalumą.
 • „Netflix Calibrated Mode“ funkcija užtikrina kino studijos reikalavimus atitinkančią vaizdo kokybę namuose.
 • „CalMAN“ standartą palaikantis ekrano kalibravimas.
 • „X-tended Dynamic Range PRO“ funkcija pagerina HDR ir kito formato vaizdą sustiprindama arba susilpnindama vaizdo šviesumą atskirose kadro zonose.
 • „TRILUMINOS Display“ funkcija garantuoja plataus spalvų spektro atkūrimą.
 • Operacinė sistema „Android TV“, per kurią galima mėgautis filmais, muzika, nuotraukomis, žaidimais, programėlėmis ir kitu turiniu. Televizoriuose taip pat integruota „Chromecast“ funkcija, todėl ekrane galima atvaizduoti turinį iš telefono ar planšetinio kompiuterio.
 • Galimybė paslėpti laidus ekrano korpuse.
 • Suderinamumas su HDR standartais įskaitant HDR10, „Dolby Vision“ ir „Hybrid Log-Gamma“.

 

Apie „Sony“ korporaciją

„Sony“ yra pirmaujanti garso, vaizdo, foto, žaidimų, komunikacijų ir informacinių technologijų produktų, skirtų paprastiems vartotojams ir profesionalams, gamintoja. Vykdydama veiklą muzikos, filmų, interaktyvių pramogų ir interneto verslo srityse, „Sony“ užima unikalią poziciją pasaulinėje rinkoje kaip pirmaujanti elektronikos ir pramoginio turinio kompanija. Daugiau informacijos apie „Sony“ korporaciją galima rasti puslapyje www.sony.net.

Pranešimą paskelbė: Kristina Levinaitė, UAB „Komunikacija ir konsultantai”