„Sony“ parodoje IFA pristato vaizdo ir garso produktų bei telefonų srities naujienas

„Sony“ parodoje IFA pristato vaizdo ir garso produktų bei telefonų srities naujienas

Šį penktadienį Vokietijos sostinėje Berlyne prasidedančioje vartotojų elektronikos parodoje IFA kompanija „Sony“ ketina pademonstruoti naujausią savo produktų spektrą ir juose panaudotas inovacijas.

Pasak „Sony Corporation“ prezidento ir vykdomojo direktoriaus Kenichiro Yoshida, „Sony“ siekia labiau įtrauki ir kūrėjus, ir vartotojus per naują korporacinę kryptį „būti arčiau žmonių“. „Mūsų elektronikos produktams tenka reikšmingas vaidmuo suvedant kūrėjus, kuriančius įspūdingą garso ir vaizdo turinį, su vartotojais, kurie tuo turiniu mėgaujasi. Einant į priekį „Sony“ svarbu ne tik užfiksuoti realybę per aukštos kokybės garso ir vaizdo technologijas, bet ir teikti vertę realiuoju laiku“, – sakė K. Yoshida.

Vartotojams siūlydama aukštos kokybės garso ir vaizdo technologijas, „Sony“ siekia visapusiškai perteikti turinio kūrėjo sumanymą ir užtikrinti autentišką patyrimą.

Garso ir vaizdo produktai

Parodoje „Sony“ pristato naujausią triukšmą slopinančių belaidžių ausinių serijos „1000X“ modelį „WH-1000XM3“. Naujosios ausinės turi patobulintą triukšmo slopinimo technologiją, kurios pagrindas – naujas garso signalo apdorojimo procesorius „HD Noise Cancelling Processor QN1“, išsiskiriantis apie 4 kartus didesniu veikimo efektyvumu. Šis procesorius geba eliminuoti ne tik žemų dažnių triukšmą lėktuvuose, bet ir vidutinių bei aukštų dažnių triukšmą, kurį sukelia gatvės garsai ar pašalinių žmonių keliamas šurmulys. Tokiu būdu šių ausinių naudotojai gali patogiai mėgautis muzika bet kokioje aplinkoje.

Belaidžių ausinių kategorijoje „Sony“ taip pat pristato visiškai belaides sportines ausines „WF-SP900“, turinčias integruotą atmintinę ir „Bluetooth“ ryšį. Su šiomis vandeniui ir dulkėms atspariomis ausinėmis galima klausytis muzikos iš telefono ar būnant be jo.

Speciali „Sony“ įrangos serija „Signature Series“ atspindi pažangiausias technologijas siekiant garso grynumo. Šios serijos produktai užtikrina tokį muzikos skambesį, kokio siekė jos atlikėjas. Tarp šios kategorijos produktų – skaitmeninis grotuvas „DMP-Z1“ ir kompaktiškos ausinės „IER-Z1R“. Grotuve naudojamas analoginis stiprintuvas ir unikali energijos tiekimo sistema, kurie padeda išgauti nepriekaištingą garsą. Tuo metu ausinės „IER-Z1R“ geba atkurti iki 100 kHz siekiantį garso dažnį ir sukurti itin įtraukiančią patirtį.

TV kategorijoje „Sony“ pristato „BRAVIA MASTER“ serijos televizorius, kurie Europos rinkoje pasirodys rugsėjo mėnesį. Šiuo metu šioje serijoje yra du televizoriai – 4K OLED modelis „AF9“ su organinių šviesos diodų ekranu ir 4K LCD modelis „ZF9“ su skystųjų kristalų ekranu. Televizoriuose panaudotas naujos kartos vaizdo apdorojimo procesorius „X1 Ultimate“, kurio duomenų apdorojimo galimybės, palyginti su dabartiniais aukštos klasės modelių procesoriais, yra išaugusios apie du kartus.

Televizorius „AF9“ yra aprūpintas „Pixel Contrast Booster“ technologija, padedančia tiksliau atkurti gilius juodus atspalvius ir itin šviesias kadro vietas. Atnaujinta unikali akustinio ekrano technologija „Acoustic Surface Audio+“ dar tiksliau atkuria garsą ir nuo šiol gali veikti centrinio garsiakalbio režimu bei būti naudojama kartu su erdvinio garso sistema.

Parodoje „Sony“ taip pat ketina pademonstruoti savo video ir audio įrenginių valdymo balsu ir integracijos į išmaniąją namų aplinką galimybes. Pristatyme bus naudojamos belaidės triukšmą slopinančios ausinės „WH-1000XM3“, „BRAVIA“ serijos televizoriai su integruotu mikrofonu, kuris įgalina paiešką balsu, „EXTRA BASS“ serijos išmanus garsiakalbis „SRS-XB501G“ su integruotu asistentu „Google Assistant“, garso projektorius „HT-ZF9“ su integruotomis „Amazon Alexa“ valdymo galimybėmis.

„Xperia“ telefonai

„Sony Mobile Communications“ pristato naują savo flagmaną „Xperia XZ3“, turinčiu išgaubtą 3D stiklo korpusą, nepastebimai susiliejantį su OLED ekranu.

„Xperia XZ3“ turi su HDR suderinamą 6 colių skersmens OLED ekraną, kuris palaiko QHD+ raišką (2880×1440) ir kurio kraštinių santykis siekia 18:9. Telefone panaudotos „BRAVIA OLED TV“ technologijos padeda atkurti nepriekaištingos kokybės vaizdus, o „X-Reality for mobile“ funkcija žemesnio spalvino gylio interneto turinį paverčia HDR kokybės vaizdu. Garsui atkurti naudojama pajėgi priekinėje korpuso dalyje sumontuota stereo garso sistema „Dynamic Vibration System“.

Telefonas „Xperia XZ3“ yra aprūpintas išmaniąja vartotojo sąsaja ir vienai rankai pritaikytu ekrano navigavimo funkcionalumu. Spustelėjus bet kurią ekrano vietą korpuso šone, atidaromas programėlių meniu. Šis meniu gali sumaniai pasiūlyti vartotojui pageidaujamą programėlę, atsižvelgdamas į dienos metą, lokaciją, naudojimosi dažnumą ir kitus vartotojo įpročius. Tai suteikia galimybę paleisti atitinkamą programėlę ar padaryti nuotrauką iš patogios padėties nepajudinus rankos.

Pagrindinė šio telefono kamera naudoja „Sony“ fotosistemą „Motion Eye“, kuri išsiskiria 19,2 mln. taškų raiška. Tuo metu priekinės telefono kameros raiška siekia 13,2 mln. taškų, ji aprūpinta naujais F1.9 tipo lęšiais.

Šiame telefone naudojama „Smart launch“ kameros paleidimo funkcija, kuri automatiškai aktyvuoja telefono aparatą, kai vartotojas atitinkamose sąlygose horizontaliai laiko telefoną. Be to, kameros nustatymai taip pat patobulinti – jų valdymas nuo šiol intuityvesnis. Telefonas turi ir naują asmenukių režimą, kuris koreguoja spalvų tonus ir padeda paprasčiau išgauti išsiliejusio fono efektą.

„Xperia XZ3“ pasirodys su įdiegta naujausia operacine sistema „Android 9 Pie“ ir „Qualcomm Snapdragon 845“ mobiliąja platforma. Šis telefonas bus atsparus vandeniui bei dulkėms, jis turės belaidžio įkrovimo galimybę ir įvairių kitų pažangių funkcijų.

Skaitmeninė fotografija

Parodoje „Sony“ pristato du naujus kompaktiškus „Cyber-shot“ serijos fotoaparatus „DSC-HX99“ ir „DSC-HX95“. Šie fotoaparatai turi mažiausią pasaulyje korpusą ir „ZEISS Vario-Sonnar T* 24-720mm“ objektyvą, kuris leidžia fotografuoti ir labai artimu, ir tolimu atstumu. Fotoaparatai taip pat leidžia įrašyti 4K raiškos vaizdo medžiagą, o spartus duomenų apdorojimas suteikia galimybę fotografuoti iki 10 kadrų per sekundę karta ir pasitelkti išmanųjį autofokusavimą „Fast Intelligent AF“. Tarp kitų naujovių – autofokusavimas pagal akis „Eye AF“, RAW formatas, jutiklinis valdymas, lokacijos vietos duomenų įrašymas.

Inovacijų programos ir robotika

Šioje parodoje taip pat bus galima apžiūrėti „Sony“ startuolių programos „Seed Acceleration Program“ metu sukurtą inovatyvų laikrodį „FES Watch U“, kurio ciferblate ir apyrankėje panaudota e. rašalo technologija. Technologijų ir mados pasaulio sinergiją taip pat atspindės koncepciniai sportiniai „New Balance“ firmos bateliai 247v2, ant kurių esančio N formos logotipo išvaizdą galima keisti.

Pirmą kartą Europoje bus demonstruojamas naujos kartos robotas „aibo“, kuris Japonijoje buvo pristatytas šių metų sausio mėnesį. Iki šiol jau pagaminta 2 mln. šių robotų. Taip pat bus demonstruojami kiti „Sony“ pasiekimai robotikos srityje integruojant vaizdo ir garso technologijų, jutiklių, mechatronikos ir dirbtinio intelekto, mobiliojo ryšio ir kitas galimybes.

Apie „Sony“ korporaciją

„Sony“ yra pirmaujanti garso, vaizdo, foto, žaidimų, komunikacijų ir informacinių technologijų produktų, skirtų paprastiems vartotojams ir profesionalams, gamintoja. Vykdydama veiklą muzikos, filmų, interaktyvių pramogų ir interneto verslo srityse, „Sony“ užima unikalią poziciją pasaulinėje rinkoje kaip pirmaujanti elektronikos ir pramoginio turinio kompanija. Daugiau informacijos apie „Sony“ korporaciją galima rasti puslapyje www.sony.net.

Pranešimą paskelbė: Kristina Levinaitė, UAB „Komunikacija ir konsultantai”