Skelbiamas žaidimo „Rocket League“ Baltijos šalių turnyras

„LG Electronics“, bendradarbiaudama su „GEOXANIMO“ skelbia žaidimo Rocket League Baltijos šalių turnyrą „LG OLED evo Rocket League Baltic Cup“. Turnyro laimėtojai gaus visiškai naują žaidėjams skirtą televizorių LG OLED 48″ C1.

Turnyras „LG OLED evo Rocket League Baltic Cup“ vyks dvi dienas nuo liepos 17 d. iki liepos 18 d., bet prieš įsitraukdamos į kovą dėl puikių apdovanojimų, galimybę atstovauti savo šaliai komandos turės užsitarnauti, laimėdamos vieną iš nacionalinių kvalifikacinių turnyrų.

Kiekvienoje iš Baltijos šalių vyks po du kvalifikacinius turnyrus (iš viso šeši) ir kiekvieno turnyro laimėtojai iškovos teisę dalyvauti didžiajame finaliniame turnyre ir taip žengti žingsnį link pirmosios vietos ir pagrindinio prizo – televizoriaus LG OLED 48″ C1.

Kvalifikaciniai turnyrai turi vyks nuo birželio 28 d. iki liepos 8 d. ir registracija į juos pasibaigs dvi valandas prieš turnyro pradžią – 17:00. Didžiausias kiekvieno kvalifikacinio turnyro skaičius yra 256 komandos, kurios naudoja PC, XBOX, PlayStation ar Switch platformas. Turnyro formatas – „3 prieš 3“ ir „dvigubas pašalinimas, paliekant geriausią iš trijų“. Visiems žaidėjams dalyvavimas kvalifikaciniuose turnyruose yra nemokamas.

Kvalifikacinių turnyrų datos ir registracijos nuorodos:

Finaliniame turnyre „LG OLED evo Rocket League Baltic Cup“ dalyvaus šešios geriausios komandos – praėjusių kvalifikacinių turnyrų laimėtojos. Finalinio turnyro formatas yra „penkios žaidimų serijos, taikant ratų grupėje sistemą“, „pusfinalis – geriausias iš penkių“ ir „didysis finalas – geriausias iš septynių“.

Pirmųjų trijų vietų laimėtojai gaus puikius apdovanojimus:

  • 1-a vieta – 3 televizorius LG OLED 48″ C1
  • 2-a vieta – 3 LG XBOOM Go PL7 kilnojamąsias „Bluetooth“ kolonėles
  • 3-a vieta – 3 LG XBOOM Go PL5 kilnojamąsias „Bluetooth“ kolonėles

###

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”
Skelbiamas žaidimo „Rocket League“ Baltijos šalių turnyras