„Samsung“ stiprina savo pozicijas: Lietuvoje duris atvers jau šeštoji parduotuvė

„Samsung“ stiprina savo pozicijas: Lietuvoje duris atvers jau šeštoji parduotuvė

Šiais metais technologijų milžinės „Samsung“ produkcija taps dar prieinamesnė Lietuvos vartotojams – atidaroma jau šeštoji oficiali parduotuvė. Rugpjūčio 24 d., penktadienį, Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, duris atvers pirmoji specializuota ir moderni „Samsung“ parduotuvė uostamiestyje. Šiemet tai jau antroji prekybos vieta, į kurios atidarymą bendrovėkviečia visus savo fanus. Kompanija žada, kad kad jų lauks nuolaidos, įsimintinos karikatūrų dirbtuvės ir itin vertingi prizai.

„Šeštosios parduotuvės atidarymas Lietuvoje tik įrodo, kad mūsų tautiečiai vertina „Samsung“ kuriamas inovacijas, gerinančias kasdienį jų gyvenimą. Bendrovė turi aiškią verslo strategiją ir stiprią profesionalų komandą, kas leidžia judėti pirmyn – šešių oficialių parduotuvių tinklas leis būti dar arčiau savo klientų. Specializuota ir moderni parduotuvė uostamiesčio gyventojams pasiūlys tik kokybiškas prekes, paslaugas ir aptarnavimą“, – sakė Simonas Skupas „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Atidarymo metu lankytojai galės sudalyvauti įsimintinose karikatūrų dirbtuvėse. Trys iliustratorės metė sau iššūkį ir pasiryžo vos per 1,5 valandos nupiešti net 150-ties lankytojų karikatūras. Menininkės tam pasitelks ne įprastai naudojamus pieštuką ir popieriaus lapą, tačiau tai darys su naujausiu „Samsung“ flagmanu „Galaxy Note9“ ir jame įdiegtu „S-Pen“ rašikliu. Visos renginio metu nupieštos karikatūros pateks ant „Samsung“ karikatūrų sienos.

Taip pat, visi norintieji parduotuvėje galės išbandyti virtualios realybės įrenginius, specialiai įrengtose „Galaxy Note9“ patirčių zonose išbandyti naujausio flagmano galimybes bei kitas technologines naujoves. Atidarymo dieną visiems įrenginiams, išskyrus „Galaxy Note9“, bus taikoma 20 proc. nuolaida, specialios loterijos metu bus galima laimėti naujausią bendrovės flagmaną „Galaxy Note9“ bei kitus vertingus prizus.

Atidarymo šventė vyks rugpjūčio 24 d., penktadienį, 18.00 val.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.combei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”