„Samsung“ pristatė talpius kaupiklius „860 QVO“ už patrauklią kainą

„Samsung“ pristatė naujausią kietųjų diskų seriją „860 QVO“, skirtą kasdienėms reikmėms. Trys nauji vidinių kaupiklių modeliai pasižymi greitu bei  patikimu duomenų siuntimu, o didžiausias iš jų yra 4TB talpos. Dabar paprasti vartotojai terabaito ir didesnės talpos kaupiklius gali įsigyti už patrauklesnę kainą.

„Šiandien vartotojai kaupia, saugo ir dalinasi 4K  raiškos vaizdo filmukais, aukščiausios grafikos žaidimais ir kitos didelės apimties duomenimis daug dažniau nei kada nors anksčiau. Todėl ne tik technologijų profesionalams, bet ir paprastiems vartotojams reikalingi talpesni ir našesni kietieji diskai. Pristatydama naują „860 QVO“ talpyklą bendrovė ir toliau pirmauja pagal daugiau nei vieno terabaito talpos kietųjų diskų pasiūlą. Dabar dar daugiau vartotojų visame pasaulyje galės mėgautis greitesniu ir patikimesniu duomenų siuntimu“, – sakė Miroslavas Ramanavičius, „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas.

Asmeninius kompiuterius kasdien naudojantys ir juose didelės apimties duomenis kaupiantys ir tvarkantys vartotojai dažnai susiduria su problema, kai jų kompiuteriuose pritrūksta vietos. Dėl SATA sąsajos ir 2.5“ formato, „860 QVO“ kietasis diskas tinka tiek nešiojamiems, tiek stacionariems kompiuteriams. Dabar vienas kaupiklis siūlo ir didesnę talpą, ir našesnį veikimą. Todėl už prieinamą kainą vartotojai galės įsigyti vieną prietaisą vietoje dviejų – kietojo disko (SSD) ir vidinio kietojo disko (HHD).

Naujos serijos kietieji diskai pasižymi iki 520 MB/s nuosekliojo rašymo ir 550 MB/s nuosekliojo skaitymo sparta. Dėka „Samsung“ 4 bitų „V-NAND“ technologijos ir MJX valdiklio, „860 QVO“ kaupiklis veikia taip pat, kaip ir 3 bitų MLC tipo kietieji diskai. Ši talpykla dėl pažangios „Samsung Intelligent TurboWrite“ technologijos išsiskiria savo greičiu, net ir išlaikydama itin našų veikimą ilgesnį laiką.

Patvarumu ir patikimumu pasižyminčiai „860 QVO“ talpyklai bus suteikiama ribota 3 metų arba rašymo iki 1440 įrašytų terabaitų (TBW)garantija 4 TB modeliui, 720 TBW ir 360 TBW garantijos atitinkamai 2 TB ir 1 TB versijoms. 

„860 QVO“ kietieji diskai prekyboje pasirodys jau gruodžio mėnesį. Gamintojo siūloma mažmeninė kaina 1TB modeliui yra nuo 149,99 JAV dolerių. Daugiau informacijos apie produktus galima rasti čia: www.samsung.com/SSD.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”