„Samsung“ pristatė „SSD T5“ – itin greitą ir patikimą nešiojamą diską


„Samsung“ pristatė „SSD T5“ – itin greitą ir patikimą nešiojamą diską

 „V-NAND“ technologija, rinkoje pirmaujantis įrašymo greitis bei duomenų užšifravimas, siekiant dar didesnio duomenų saugumo, kompaktiškame bei patvariame korpuse

Vilnius, Lietuva. Rugsėjo 5 d. „Samsung“ pristatė naują nešiojamą kietąjį diską „SSD T5”. Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino – visa tai leidžia vartotojui dar patogiau pasiekti svarbius duomenis, nesvarbu, kokiu metu ir kur šis bebūtų.  

„Samsung“ kasmet plečia nešiojamų kietųjų diskų galimybes, o pristatydama naująjį nešiojamą „SSD T5” dar kartą demonstruoja, kad yra šios srities lyderė ir geba kurti su ja susijusias reikšmingas inovacijas, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronic Baltics“ vadovas Lietuvoje, – mes neabejojame, kad „T5“ viršys vartotojų lūkesčius dėl dar didesnio greičio bei atnaujinto dizaino, darančio įrenginį lengvesnį bei patogų nešiotis kad ir kišenėje. Jis idealiai tiks tiek paprastiems vartotojams, tiek ir profesionalams – visiems, ieškantiems greito, patvaraus ir saugaus prietaiso.“

Demonstruojantis itin didelį greitį – iki 540 MB/s1, tai yra 4.9 kartus didesnį2 nei išorinių „HDD“ produktų, – naujasis „T5” bus itin naudingas turinio kūrėjams, verslo atstovams, IT profesionalams, o kartu paprastiems vartotojams, norintiems prieiti prie savo duomenų kaip įmanoma greičiau ir paprasčiau, vos tik prireikus. „T5“ yra mažesnis nei vidutinė vizitinė kortelė (74 x 57.3 x 10.5 milimetrai), sveria tik 51 gramą ir patogiai telpa į delną. Priklausomai nuo modelio, aliuminis įrenginio paviršius turi skirtingos spalvos metalo apdailos elementus – juodos (1TB ir 2TB modeliai) arba mėlynos (250GB ir 500GB modeliai).

„T5“ korpusas vientisas, neturi atskirų judančių dalių, o viduje talpina smūgiams atsparų vidinį rėmą, todėl vartotojai galės būti ramūs, net ir netyčia išmetę jį iš 2 metrų aukščio3. Jo programinė įranga4 kompiuteriams, paremta AES 256 bitų techninės įrangos šifravimu, todėl leidžia nesunkiai konfigūruoti saugos nustatymus ir gauti naujausius mikroprogramų bei programinės įrangos atnaujinimus. Dėl patogumo sukurta ir speciali mobilioji programėlė3, kuri yra prieinama „Android“ telefonuose ir planšetėse. Galiausiai, „T5“ komplektacijoje vartotojai atras ir du laidus – nuo USB-C į C ir nuo USB-C į A, tam, kad būtų paprasčiau sujungti įvairius įrenginius.6 

Daugiau informacijos apie produktą galima rasti čia: www.samsung.com/T5.

[1] Rezultatai gali skirtis, priklausomai nuo serverio konfigūracijų.

2 Tam, kad būtų pasiektas maksimalus 540 MB/s įrašymo greitis, prijungtas įrenginys ir kabeliai turi palaikyti USB 3.1 Gen 2, taip pat turi būti įjungtas UASP režimas. Remtasi vidiniais testais, lyginant „Samsung“ išorinį „HDD” 500GB.

Testo sistemos konfigūracija: Asus® Strix Z270E žaidimų motininė plokštė, Intel® Core™ i5-7600 @3.5 GHz, DDR4 1066 MHz 8 GB, OS-Windows® 10 x64, rezultatų matavimai remiasi CrystalDiskMark 5.2.1.

3 Vidiniai laisvo metimo šoko testai buvo atlikti kontroliuojamomis sąlygomis.

4 Programinei įrangai reikalinga „Windows 7“, „Mac OS X 10.9“ („Mavericks“), „Android 4.4“ („KitKat“), arba naujesnė. Senesnės „Windows“, „Mac“, ir „Android“ operacinės sistemos versijos gali būti nepalaikomos. Mikroprogramų atnaujinimams reikia „PC“ arba „Mac“ jungties.

5 Android programėlę galima rasti „Google Play“.

6 Suderinamumas su įrenginiais gali skirtis. Kai kurios operacinės sistemos gali reikalauti „T5“ reformatavimo.

Suderinamų įrenginių sąrašas čia: www.samsung.com/portable-ssd. 
Pagrindinės specifikacijos

 

Kategorija

Samsung Portable SSD T5

Talpa

2TB/1TB (juodos spalvos), 500GB/250GB[1] (mėlynos spalvos)

Sąveika

USB 3.1 (Gen 2, 10Gbps) atgalinis suderinamumas

Išmatavimai

74 x 57.3 x 10.5 mm (3.0 x 2.3 x 0.4 coliai)

Svoris

51 g (1.8 oz)[2]

Įrašymo greitis

Iki 540 MB/s

UASP režimas

Palaikomas

Šifravimas

AES 256 bitų techninės įrangos duomenų šifravimas

Saugumas

Samsung Portable SSD programinė įranga[3]

Sertifikatai

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB

RoHS

RoHS2

Garantija

Trijų (3) metų ribota garantija[4]

[1] 1 GB=1,000,000,000 baitai, 1 TB=1,000,000,000,000 baitai. Mažesnė talpa gali priklausyto nuo Jūsų kompiuterio dėl skirtingų matavimo standartų.  

[2] Konkrečių produktų svoris priklauso nuo talpos.

[3] Programinei įrangai reikalinga „Windows 7“, „Mac OS X 10.9“ („Mavericks“), „Android 4.4“ („KitKat“), ar naujesnės versijos, Senesnės „Windows”, „Mac“ and „Android“ versijos gali būti nepalaikomos. Mikroprogramų atnaujinimams reikalinga prisijungti prie kompiuterio. Atsisiųsti galima „Google Play“ parduotuvėje.  .

[4] „Samsung Electronics“ neatsako už nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, duomenų ar kitos informacijos praradimu „Samsung Electronics“ produktuose. Taip pat neatsako už su tuo susijusį pelno ir pajamų praradimą, kuri gali patirti vartotojas. Daugiau informacijas apie garantiją rasite čia: visit www.samsung.com/portable-ssd.

 

Pranešimą paskelbė : Eglė Tamelytė, UAB „Publicum”