„Samsung“ pristatė naujus itin našius diskus „970 PRO“ ir „970 EVO“


„Samsung“ pristatė naujus itin našius diskus „970 PRO“ ir „970 EVO“

„Samsung“ pristatė du naujus trečios kartos kietųjų diskų serijos (SSD) kaupiklius „970 PRO“ ir „970 EVO“. Nuo 2015 m., kuomet bendrovė pirmą kartą išleido vartotojams skirtą NVMe standarto kietąjį diską, „Samsung“ ir toliau efektyviai gerina tiek technologijų profesionalams, tiek paprastiems vartotojams skirtus vidinius kaupiklius. Naujosios serijos SSD diskai ir toliau leis mėgautis greitesniu duomenų siuntimu tiek asmeniniuose kompiuteriuose, tiek specialistų naudojamose darbo stotyse.

„Vos į rinką įsiveržus NVMe standartą palaikantiems kietiesiems diskams, „Samsung“ šioje srityje užėmė lyderiaujančią poziciją. Pristatydama naujausias SSD diskų versijas versijas „970 PRO“ ir „970 EVO“, bendrovė dar kartą įrodė, kad geba kurti su šia sritimi susijusias reikšmingas inovacijas bei toliau plečia šių diskų galimybes bei taip gerina vartotojų patirtis kaupiant ir saugant duomenis“, – sakė Miroslavas Ramanavičius, „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas. – „Naujoji diskų serija atitinka aukščiausią NVMe protokolą palaikančių kaupiklių standartą ir užtikrina dar nešesnį veikimą, patikimumą ir didžiausią talpą šios klasės SSD kategorijoje.“

Naujieji kaupikliai „970 PRO“ ir „970 EVO“ palaiko M.2 jungtį ir naudoją naujausią PCIe Gen 3.0×4 sąsają. Ši kietųjų diskų serija maksimaliai išnaudoja NVMe standartui būdingus privalumus – užtikrina greitesnį didelių duomenų kiekio perdavimą, įskaitant 3D, 4K grafikos darbus, aukščiausios kokybės žaidimus ir kitus didelės apimties duomenis.

Profesionalams skirti „970 PRO“ demonstruoja itin greitą našumą ir suteikia iki 2700 MB/s nuosekliojo rašymo ir 3500 MB/s nuosekliojo skaitymo spartą. Tuo tarpu paprastiems vartotojams skirtas „970 EVO“ užtikrins 3500 MB/s nuosekliojo skaitymo ir 2500 MB/s nuosekliojo rašymo greitį. Dėka naujausios „V-NAND“ technologijos ir naujo dizaino „Phoenix“ valdiklio, nuosekliojo rašymo greitis yra net 30 proc. didesnis nei jo pirmtakuose. Dėl pažangios „Samsung Intelligent TurboWrite“ technologijos, kurios maksimalus disko talpos dydis yra 78 GB, „970 EVO“ kaupiklis išsiskiria savo rašymo greičiu.

Patvarumu ir patikimumu pasižyminčioms „970 PRO“ ir „970 EVO“ talpykloms bus suteikiama 5 metų arba iki 1200 terabaitų garantija. Dėl naujųjų diskų ilgaamžiškumo, jiems taikoma net 50 proc. ilgesnė garantija, nei senesnės kartos modeliams.

Įrenginiuose integruota „Dynamic Thermal Guard“ technologija stebi ir palaiko idealią disko darbo temperaturą, taip apsaugodama įrenginį nuo perkaitimo, o šilumos paskirstytojas ir nikeliu padengtas valdiklis dar labiau sumažina SSD temperaturą veikimo metu.

„970 PRO“ ir „970 EVO“ taip pat užtikrina didesnį sistemos projektavimo lankstumą didelės spartos kompiuterių sistemoms. Pasiūlydama įvairias didelės talpos galimybes kompaktiškame M.2 formato talpiklyje, įskaitant vienakryptį 2TB „970 EVO“ modelį, naujosios serijos diskai užtikrina patogų informacijos saugojimą įvairiuose įrenginiuose.

Paprastiems vartotojams skirtas „970 EVO“ kietasis diskas rinkoje pasirodys 250GB, 500GB, 1TB ir 2TB talpos, o profesionalams skirtas „970 PRO“ 512GB ir 1TB talpos. Kietieji diskai prekyboje pasirodys jau nuo gegužės 7 dienos. Daugiau informacijos apie produktus galima rasti čia: www.samsung.com/SSD.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”