„Samsung“ pristatė naujus dėvimuosius įrenginius sveikos gyvensenos entuziastams


„Samsung“ pristatė naujus dėvimuosius įrenginius sveikos gyvensenos entuziastams

Vilnius, Lietuva. 2017 m. rugpjūčio 31 d. Berlyne, technologijų parodos „IFA“ išvakarėse, „Samsung Electronics” pristatė tris naujus dėvimuosius prietaisus: vandeniui atsparų, universalų, sportui skirtą  išmanųjį laikrodį „Gear Sport“, atnaujintą GPS išmaniąją apyrankę „Gear Fit2 Pro“ ir antros kartos belaides ausines „Gear IconX“. Kompanija tikisi, kad šie dėvimieji prietaisai per dieną vartotojams padės nuveikti daugiau, skatins labiau rūpintis savo sveikata bei gyventi tinkamai subalansuotą gyvenimą. Į Lietuvą kompanija šiuos įrenginius planuoja atvežti antroje spalio pusėje.

„Mūsų kompanija siekia, kad žmonės gyventų sveikai ir aktyviai, tad sukaupėme nemažai patirties, vystydami tai skatinančias inovacijas. Naujieji dėvimieji įrenginiai yra sukurti tam, kad įvairia fizine forma pasižymintiems žmonėms būtų lengviau išsikelti asmeninius tikslus ir jų siekti. Taip pat norime parodyti, kad ne visi sporto rezultatus fiksuojantys įrenginiai yra sudėtingi ir tinkantys tik pažengusiems. Mūsų prietaisai leidžia mėgautis aktyviu, subalansuotu bei pilnavertišku gyvenimu kiekvienam“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.

Naujieji „Gear“ serijos įrenginiai atlieka įvairias funkcijas: nuo tikslaus sporto rezultatų fiksavimo iki mitybos ir miego stebėsenos bei motyvacinių patarimų apie sveikesnį gyvenimo būdą. Naujos išmaniosios funkcijos, paprastas valdymas bei „Samsung“ partnerystė su technologijų ir sporto pasaulyje gerai žinomais vardais – viskas dėl to, kad vartotojai galėtų pasiekti geresnių rezultatų.

Ką tik pristatyti „Gear Sport“ bei „Gear Fit2 Pro“ pasižymi šiomis savybėmis:

Atsparumas vandeniui bei plaukimo rezultatų fiksavimas. Nuo plaukimo treniruotės iki žaidimų baseine – šie įrenginiai turi 5 ATM[1] atsparumo vandeniui sertifikatą. Naudojantis naujausia „Speedo“ sukurta treniruočių programėle „Speedo On“, su „Gear Sport“ bei „Gear Fit2 Pro“ taip pat galima lengvai sekti plaukimo rezultatus, įskaitant plaukimo atstumą, yrių tipus ir kita.

Pažangiausias širdies ritmo matuoklis. Įrenginiuose integruoti pažangesni ir tikslesni širdies ritmo skaitytuvai. Jie leidžia sekti širdies veiklą realiu metu – tiek ramaus pogulio, tiek dviračių treniruotės metu.

Premium partnerystės. Kasdienės veiklos gali būti praturtintos atnaujintomis partnerystėmis su „Under Armour“ ir „Sporitfy“. Abu įrenginiai palaiko „Under Armour“ aplikacijas, įskaitant ir „Under Armour Record“, „MyFitnessPal“, „MapMyRun“ bei „Endomondo“[2]. Tuo tarpu, specialaus „Spotify“ režimo, leidžiančio klausytis muzikos, neprisijungus prie interneto, dėka galima mėgautis mėgstamais kūriniais bet kur ir bet kada.

Automatinis aktyvumo atpažinimas. Įrenginiuose taip pat integruota funkcija, galinti atpažinti įvairias fizinės veiklos rūšis: ėjimą, bėgimą, važiavimą dviračiu arba kitų veiklų atlikimą, kaip pavyzdžiui, šokiai arba krepšinis. Suasmeninta motyvacija. Naudojantis šiais prietaisais galima pritaikyti sveikatingumo planą: nustatyti asmeninius tikslus ir gauti aktualius įspėjimus.

„Gear Sport“ – universalus išmanusis laikrodis aktyviam gyvenimo būdui

Tai stilingas, bet praktiškas įrenginys, pasižymintis minimalistiniu, apvaliu ciferblatu, „Super AMOLED” 1.2 colių ekranu ir pagerinta vartotojo sąveika, kas leidžia patogiai peržiūrėti informaciją bet kur ir bet kada.  Naudodamiesi „Gear Sport“ vartotojai gali sekti savo sveikatos būklę, gauti įspėjimus apie mitybą arba  rekomendacijas būti aktyvesniems, netgi neprisijungus prie interneto.

Įrenginys pasižymi karinio lygio patvarumu, todėl gali būti naudojamas įvairiomis sąlygomis.[3] Laikrodžiui būdingas aptakus, ergonomiškas dizainas bei galimybė pakeisti apyrankę, todėl tinka bet kokiai progai – tiek sportui klube, tiek ir vakarėliui su draugais po treniruotės. Vartotojams bus galima įsigyti mėlynos arba juodos spalvos „Gear Sport“. Be to, jis pasižymi ir kitomis „Samsung“ išmaniųjų laikrodžių savybėmis:

Gali valdyti Daiktų interneto įrenginius, pasitelkiant „Samsung Connect“. Gali būti naudojamas vietoje nuotolinio valdymo pultelio „Power Point“ prezentacijai ar virtualios realybės įrenginiui „Samsung Gear VR“ valdyti. Leidžia atsiskaityti už prekes, naudojant „Samsung Pay“ (tik NFC technologija)4

„Gear Fit2 Pro“ – inovatyvi GPS išmanioji apyrankė

Be plaukimo ir širdies ritmo matavimo galimybių naujoji „Gear Fit2 Pro“ turi integruotą pažangią GPS sekimo funkciją, leidžiančią tiksliai fiksuoti aktyvumą – nesvarbu ar tai bėgimas, ar važiavimas dviračiu. „Gear Fit2 Pro“ turi išlenktą 1.5 colių aukštos raiškos liečiamą „Super AMOLED“ ekraną, kas leidžia lengviau perskaityti naujienas bei pranešimus realiu laiku. Nauja, ergonomiško dizaino apyrankė yra lengva ir patogi naudoti. Beje, dėl universalaus dizaino apyrankė puikiai atrodo ir kaip aksesuaras. „Gear Fit2 Pro“ bus galima įsigyti arba raudonos, arba juodos spalvos.

„Gear IconX“ – patogiai priglundančios belaidės ausinės

Su „IconX“ belaidėmis ausinėmis galima klausytis mėgstamos muzikos, atliekant bet kokią veiklą – užsiimant kasdieniais darbais arba sportuojant. Muzikos galima klausytis, prisijungus prie interneto, iš išmaniojo telefono5  ar kompiuterio arba prisijungus prie kitų įrenginių „Bluetooth“ ryšiu. Šios ausinės taip pat suderinamos su virtualiu asistentu „Bixby“6. Be to, paspaudus ir palaikius pirštą ant ausinės, muzikos grojaraštį ausinėse arba telefone galima valdyti ir balso komandomis.

Perkantys ausines galės rinktis iš juodos, pilkos arba rožinės spalvos. Ausinės lengvos, jų dizainas stilingas bei ergonomiškas, tad įrenginiu saugu ir patogu naudotis. „Gear IconX“ automatiškai fiksuoja bėgimą, taip pat turi virtualų bėgimo trenerį „Running Coach“, pranešantį treniruotės statistiką.7 Ši programa veikia atskirai, be išmaniojo telefono, ir gali būti aktyvuojama tiesiog paspaudžiant ant ausinės. Be to, „Gear IconX“ palaiko greito įkrovimo funkciją bei pasižymi ilgesniu baterijos veikimu – iki 5 valandų muzikos klausymo internetu arba iki 7 valandų įrašytos muzikos klausymo. Taip pat, prietaisas turi 4 GB vidinę atmintį.

Oficialus video apie „Gear“ serijos dėvimuosius įrenginius čia: https://www.youtube.com/watch?v=onVzSjdVh3A. For more product information, please visit www.samsungmobilepress.com or news.samsung.com/galaxy.

 

„Samsung Gear Sport“ specifikacijos  

Gear Sport

Spalvos

Juoda, mėlyna

Ekranas

1.2 colių apvalus Super AMOLED

360 x 360, 302ppi

Full Color Always On Display

Corning ® Gorilla ® Glass 3

Procesorius

Dual Core 1.0 GHz

Operacinė sistema

Tizen

Išmatavimai

42.9(plotis) x 44.6 (aukštis) x 11.6 (ilgis) mm

50g (be apyrankės)

Apyrankė

20mm

Atmintis

4GB vidinė atmintis, 768MB RAM

Ryšiai

Bluetooth® v4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC, GPS/GLONASS/Beidou

Jutikliai

Akselerometras, giroskopas, barometras, HRM, aplinkos apšvietimas

Baterija

300mAh

Įkrovimas

Bevielis

Atsparumas

5 ATM atsparumas vandeniui

MIL-STD-810G

Suderinamumas

Samsung Galaxy: Android 4.3 arba naujesnės

Kiti Android: Android 4.4 arba naujesnės

iPhone 7, 7 Plus, 6S, 6s Plus, SE, 5 *iOS 9.0 arba naujesnės

 

 

„Samsung Gear Fit2 Pro“ specifikacijos

Gear Fit2 Pro

Spalvos

Juoda, raudona

Ekranas

1.5” lenktas Super AMOLED

216 x 432, 310 ppi

Corning® Gorilla® Glass 3

Procesorius

Dual Core 1.0 GHz

 Operacinė sistema

Tizen

Dydis

25.0(plotis) x 51.3(aukštis) mm

34g (L), 33 (S)

Apyrankė

S (riešo ilgis: 125~165mm)

L (riešo ilgis: 158~205mm)

Atmintis

4GB vidinės atminties, 512MB RAM

Ryšiai

Bluetooth® v4.2, Wi-Fi b/g/n, GPS/GLONASS/Beidou

Jutikliai

Akselerometras, giroskopoas, barometras, HRM

Baterija

200mAh

Įkrovimas

Pogo tipas

Atsparumas

5 ATM atsparumas vandeniui

MIL STD 810G

Suderinamumas

Samsung Galaxy: Android 4.3 arba naujesnės

Kiti Android: Android 4.4 arba naujesnės

iPhone 7, 7 Plus, 6S, 6s Plus, SE, 5 *iOS 9.0 arba naujesnės

 

„Samsung Gear IconX 2018“ specifikacijos 

Gear IconX 2018

Spalvos

Juoda, pilka, rožinė

Dydis

Ausinės: 18.9 (plotis) x 21.8 (ilgis) x 22.8(aukštis) mm/ Dėklas: 73.4 (plotis) x 44.5 (ilgis) x 31.4(aukštis) mm

Svoris

Ausinės: 8.0g  / Dėklas: 54.5g

Atmintis

4GB

Ryšiai

Bluetooth® v 4.2

Jutikliai

Akselerometras, IR, talpinis jutiklis

Baterija

Ausinės: 82mAh / Įkrovimo dėklas: 340mAh
Muzikos klausymasis: iki 7 valandų (automatinis režimas) / iki 5 valandų (Bluetooth režimas) 
Kalbėjimo laikas: iki 4 valandų
※Įkraunantis dėklas įkrauna vienam kartui

USB

2.0 & Type-C

Garsiakalbiai

5.8pi Dynamic Driver

Suderinamumas

Android 4.4 arba naujesnės 

RAM 1.5 GB arba daugiau

Audio

Audio formatai: MP3, M4A, AAC, WAV, WMA (WMA v9)
Audio programa: Samsung Scalable Codec, SBC

Balso komandų
kalbos

Anglų (JAV.), kinų (Kinija), vokiečių (Vokietija), prancūzų (Prancūzija), ispanų (JAV), korėjiečių (Pietų Korėja), italų (Italija), rusų (Rusija), japonų (Japonija)

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 150 darbuotojų trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai jose siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com

[1]„Gear Sport“ ir „Gear Fit2 Pro” turi ISO 22810:2010 sertifikatą 5 ATM reitingui, galiojantį 50 metrų gylyje tam tikromis sąlygomis. Tai reiškia, kad abu įrenginius saugu dėvėti lyjant lietui arba pramogaujant vandenyje, pavyzdžiui, plaukiojant baseine arba jūroje. Kita vertus, „Gear Sport“ ir „Gear Fit2 Pro” geriau nedėvėti nardant, užsiimant vandens slidinėjimu ar kitomis veiklomis vandenyje, kurioms būdingas didelis greitis ar gylis.

[2] „Under Armour MapMyRun”, „Endomondo” ir „Under Armour Record” nepalaiko Bahreine ir Saudo Arabijoje. Under Armour’s „MyFitness Pal” Bahreine, Saudo Arabijoje ir Kuveite.

[3]„Gear Sport” ir „Gear Fit2 Pro” turi MIL-STD-810G sertifikatą. 

4 „Reikalingas NFC palaikymas. Paslauga prieinama ne visose šalyse.

5 The Gear IconX” yra suderinama su įrenginiais, palaikančiais „Android 4.4” ir naujesnes versijas.

6 Galioja tik „Samsung“ įrenginiams, turintiems „Bixby“ –  „Galaxy Note8“, „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“.

Pranešimą paskelbė : Eglė Tamelytė, UAB „Publicum”