„Samsung“ pristatė išskirtinės – ryto auksinės – spalvos „Galaxy S9“ ir „S9+“ modelį

„Samsung“ pristatė išskirtinės – ryto auksinės – spalvos „Galaxy S9“ ir „S9+“ modelį

Vinius, Lietuva, birželio 25 d. Kompanijos „Samsung“ išmaniųjų telefonų serijos „Galaxy“ būrį papildė nauja spalva – ryto auksine. Iki šiol perkant vasario pabaigoje Lietuvoje pristatytą telefoną buvo galima pasirinkti iš vidurnakčio juodos, koralų mėlynos ar alyvų violetinės spalvos. Naujosios spalvos „Galaxy S9“ ir „S9+“ modelius pirkėjai gali įsigyti nuo birželio 25 d.

„Naujausios tendencijos rodo, kad vartotojams vis svarbiau išreikšti savo stilių ne tik apranga, bet jį pabrėžti ir naudojamais išmaniaisiais įrenginiais. Telefonas tampa ne tik technologija, asmeniniu asistentu, bet ir stiliaus akcentu. Būtent tai mus ir paskatino pasiūlyti didesnį ryškių, stilingų spalvų pasirinkimą, kurios atspindi naujausias stiliaus tendencijas“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Ryto auksinės spalvos „Galaxy S9“ ir „S9+“ modelis yra pirmasis kompanijos įrenginys padengtas aksominio blizgesio apdaila, kuri telefonui suteikia subtilų spindėjimą. Tai buvo įkvėpta aukštosios mados ir urbanistinio interjero dizaino.

„Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ serijos telefonai ir jiems būdingos funkcijos keičia tai, kaip bendraujame ir dalinamės įvairiu turiniu.

  • Naujoviška kamera. „Galaxy S9“ ir „S9+“ kameroje integruotas „Super Speed Dual Pixel“ sensorius, kurio veikimą fiksuojant įspūdingus kadrus užtikrina tam galingas telefono procesorius ir atmintis. Kameroje taip pat veikia itin sulėtintas filmavimo režimas („Super Slow-mo“), fotografavimo prastame apšvietime funkcija, personalizuoti AR jaustukai.
  • Įtraukiančios pramogos. Aukščiausio lygio garso kokybę telefone užtikrina integruoti „AKG“ garsiakalbiai. Šių modelių telefonai taip pat palaiko erdvinio garso „Dolby Atmos“ sistemą, kurioje garsas sklinda visomis kryptimis.
  • Pagrindinės „Galaxy“ funkcijos. Telefone integruotos vartotojams jau įprastos ir pamėgtos funkcijos: akies rainelės ir piršto atspaudų skaitytuvai, veido atpažinimo funkcija, paremta „Intelligent Scan“ sistema, IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms, greitas belaidis telefono įkrovimas.

Pirkėjai Lietuvoje galės įsigyti 64GB arba 256GB atminties ryto auksinės spalvos „Galaxy S9“ ir „S9+“ modelius.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com. 

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2015 metais kompanijos pardavimai jose siekė 291 milijoną eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”