„Samsung Galaxy“ flagmanams 2019-tieji – įvertinimų metai

Vilnius, Lietuva, sausio 29 d. Žvelgiant į praeitus metus, „Samsung“ flagmanų serijai „Galaxy S10“ 2019-ieji buvo itin sėkmingi. Išaugę pardavimai parodė klientų pasitikėjimą produktu, o aukšti ekspertų įvertinimai ir apdovanojimai – išskirtinę įrenginių kokybę, įskaitant ekraną, kamerą ir kitas svarbiausias jų savybes. Be to, ne ką prastesnių įvertinimų susilaukė ir antroje metų pusėje pristatytas „Galaxy Note10“.

Praeitų metų vasarį pasirodžiusiam „Samsung“ išmaniųjų telefonų flagmanui „Galaxy S10“ suteiktas aukščiausias A+ klasės įvertinimas už „DisplayMate“ ekraną, o modelis „Galaxy S10+“ už savo 6,4 colių „Quad HD + AMOLED Infinity-O“ ekraną taip pat įvertintas itin aukštais balais. Tai leido šiai flagmanų šeimai užtikrintai įsitvirtinti geriausių 2019-tų metų išmaniųjų sąraše.

Šių flagmanų kokybę įvertino ir vartotojai. Lietuvoje, Latvjoje ir Estijoje 2019 m. „Galaxy S10“ tapo populiariausiu serijos modeliu, o didžioji dalis, lyginant su kitomis Baltijos šalimis, – net 47 proc. – jų buvo parduota būtent Lietuvoje.

„Gauti apdovanojimai rodo, kad einame teisinga linkme ir mūsų kompanijos diegiamos naujausios technologijos yra vertinamos ekspertų. Tuo tarpu sėkmingi flagmanų pardavimai 2019-tais metais patvirtino, kad „Galaxy S10“ serija užsitarnavo ir didelį vartotojų pasitikėjimą. Būtent tai mus įpareigoja tobulėti bei skatina ieškoti vis pažangesnių sprendimų“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje

Beje, praėję metai ne ką prastesni ir rugpjūtį pristatytam „Galaxy Note10+“. Telefonas laimėjo geriausio išmaniųjų ekrano apdovanojimą, taip pat buvo įvardintas vienu geriausių išmaniųjų ir dėl patobulinto „S Pen“ rašiklio. Be to, kiek vėliau rinkoje pasirodęs „Galaxy Note10+ 5G“ kamerų reitinge „DxOMark“ užėmė pirmąją vietą tarp 2019 m. pristatytų telefonų.

Nepriklausomos vartotojų asociacijos leidinio „Which?“ atliktuose bandymuose aukščiausią vietą užėmė „Galaxy S10 5G“, po jo sekė „Galaxy Note 10+ 5G“ ir „Galaxy S10+“, kurie vieninteliai pasiekė 90 proc. ar aukštesnį įvertinimo balą. Tiek „Galaxy S10“, tiek „Galaxy Note10“ serijų įrenginiams suteikta „Geriausios prekės“ etiketė.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ jau daug metų kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. 2019 m. „DDB Brand Capital“ atlikto Baltijos šalių tyrimo duomenimis „Samsung“ patenka į mėgstamiausių prekės ženklų TOP 5 ir yra pripažintas mėgstamiausiu vartotojų elektronikos prekių ženklų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Mingailė Gulbinauskaitė, UAB „Publicum”