RRT ataskaita: „Tele2“ klientai per mėnesį išnaršo daugiau nei 10 GB

„Tele2“ klientai vis dar sunaudoja daugiausiai mobiliųjų interneto duomenų – vidutiniškai daugiau nei 10 gigabaitų per mėnesį. Tai Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia antrojo šių metų ketvirčio ataskaitoje.

Be to, RRT ataskaitoje skelbiama, kad šio operatoriaus turima šalies elektroninių ryšių rinkos dalis pagal aktyvių SIM kortelių skaičių taip pat išlieka didžiausia – siekia net 47 proc.

„Džiaugiamės, kad mūsų klientai gali bendrauti ir naršyti savęs nevaržydami, o jų ratas – vis didėja. Ir toliau investuosime į ryšio kokybės gerinimą, 5G plėtrą ir rengsime patrauklius pasiūlymus, taigi laisvės neskaičiuoti gigabaitų bus dar daugiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Remiantis antrojo 2019 m. ketvirčio RRT pateikta ataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis didžiausias buvo „Tele2“ vartotojų tarpe – skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršo daugiau nei 10 GB. Tai yra 24 proc. daugiau nei prieš metus ir penktadaliu daugiau nei išnaršo vienas artimiausio rinkos dalyvio vartotojas.

Bendras per antrąjį šių metų ketvirtį išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis, lyginant su kitais šalies operatoriais, taip pat buvo didžiausias „Tele2“ vartotojų gretose – iš viso persiųsta 34,8 tūkst. TB duomenų. Šis skaičius yra 2 proc. didesnis nei buvo pirmąjį šių metų ketvirtį ir pusantro karto lenkia artimiausią rinkos dalyvį.

Ataskaita rodo, kad pagal pajamas „Tele2“ elektroninių ryšių rinkos dalis taip pat nuosekliai didėjo. Šiuo metu ji sudaro 23,4 proc.

Į ryšio kokybės gerinimą pirmąjį 2019 m. pusmetį „Tele2“ investavo 4,3 mln. eurų. Ypač daug dėmesio yra skiriama 4G+ tinklo vystymui, kuris operatoriaus tinkle dengia 84 proc. Lietuvos teritorijos.

„Tele2“ investuoja ir į pasirengimą 5G plėtrai bei ketina aktyviai dalyvauti dar šį rudenį numatytame leidimų dažniams konkurse.

Šaltinis:

https://www.rrt.lt/d/elektroniniu-rysiu-ketvirtine-ataskaita-5/

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”