„Rise Vilnius“ – vieneri! „Barclays“ skelbia naujas galimybes Fintech startuoliams

Renginio tipas: Rezultatų apžvalga ir planų pristatymas
Renginio data: Trečiadienis, 2017 m. liepos 12 d.
Renginio pradžia: 17:00
Renginio pabaiga: Trečiadienis, 2017 m. liepos 12 d.
Renginio vieta: Rise Vilnius, Gynėjų g. 14, Vilnius
Prieš metus Vilnius tapo 7-uoju pasaulio miestu, prisijungusiu prie „Rise“ – tarptautinės finansinių technologijų startuolių bendruomenės, ir atsidūrė tarp tokių šios srities centrų kaip Londonas, Mančesteris, Niujorkas, Keiptaunas, Tel Avivas ir Mumbajus.
 
„Rise Vilnius“ atidarymas turėjo daug įtakos Lietuvos finansinių technologijų srities tobulėjimui ir plėtojimuisi. Jau metus Lietuvos FinTech startuoliai turi galimybę savo produktus bei technologijas ne tik pristatyti vienam didžiausių pasaulio bankų „Barclays“, bet ir išvykti į kitas „Rise“ lokacijas, užmegzti naujų kontaktų bei pasisemti pasaulinio lygio startuolių patirties.

Maloniai kviečiame Jus į 1-ąjį „Barclays“ iniciatyva įkurto „Rise Vilnius“ gimtadienį, kur papasakosime, ką pavyko nuveikti per pirmuosius veiklos metus ir ką planuojame netolimoje ateityje.

Renginio dienotvarkė:
17:00-17:15 Žiniasklaidos atstovų registracija 17:15-17:45 „Rise Vilnius“ veiklos rezultatų pristatymas žiniasklaidai
18:00-20:00 Oficialus gimtadienio renginys 20:00 Gimtadienio vakarėlis: kalbos, užkandžiai ir muzika

„Rise Vilnius“ 1-ajame gimtadienyje dalyvaus garbūs svečiai ir „Barclays“ atstovai:  Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas, „Investuok Lietuvoje“ Technologijų komandos vadovas Ugnius Ramanauskas, „Startup Lithuania“ vadovė Rimantė Ribačiauskaitė, „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje vykdomasis direktorius Mariano Andrade Gonzalez ir kt.

Prašome apie dalyvavimą pranešti adresu auguste@gravitas.lt.

Pranešimą paskelbė: Augustina Sturlytė, UAB „Gravitas Partners”