R1 įmonių grupė įsigijo „Intermedix“ korporaciją

Pasaulyje pirmaujanti, technologinių sprendimų pajamų ciklo valdyme (angl. Revenue cycle management) tiekėja sveikatos apsaugos organizacijoms R1 RCM Inc. praneša įsigijusi tarptautinę korporaciją „Intermedix“.

Neabejojama, kad naujoji R1 ir „Intermedix“ sąjunga leis R1  teikti integralesnes bei funkcionalesnes pajamų ciklo valdymo paslaugas.  Bendrovė „Intermedix“ teikia pajamų ciklo, veiklos valdymo ir  duomenų analizės paslaugas daugiau nei 15 tūkst. sveikatos priežiūros organizacijų Jungtinėse Amerikos Valstijose, tarp jų – gydytojams, klinikoms, ligoninėms bei kitoms įstaigoms.

Po įsigijimo jungtinė kompanija padės savo klientams valdyti net 28 mlrd. metinių pajamų už suteiktas gydymo paslaugas. Organizacija turi beveik tūkstantį klientų  49-iose JAV valstijose. Artimiausi R1 planai – pritaikyti „Intermedix“ technologiją savo siūlomiems sprendimams, taip suteikiant pridėtinės vertės savo klientams, akcininkams ir darbuotojams.

„Sėkmingai užbaigę šį sandorį, toliau giliai koncentruojamės į savo klientų aptarnavimą ir jų poreikių patenkinimą, – sako Joseph Flanagan, bendrovės R1 prezidentas ir generalinis direktorius. – Neabejojame, kad „Intermedix“ integracija į R1 leis mūsų partneriams, sveikatos apsaugos ir medicinines paslaugas teikiančioms organizacijoms lengviau susieti pajamų ciklo operacijas visose sveikatos priežiūros srityse, ženkliai padidinti pajamas bei sumažinti išlaidas, tuo pačiu pagerinant gydytojų ir pacientų patirtis.“

Apie R1 RCM

Bendrovė R1 yra pirmaujanti technologinių sprendimų ir pajamų ciklo valdymo tiekėja, transformuojanti sveikatos priežiūros sistemų pajamų valdymą. R1 taikomas ir savarankiškai išplėtotas veikimo modelis „R1 Performance Stack℠“ leidžia nepalyginamai patobulinti sveikatos priežiūros organizacijų infrastruktūrą, skatina tvarų  pajamų ir pinigų srautų valdymą, tuo pačiu mažinant išlaidas ir gerinant sąlygas pacientams.

Apie „Intermedix“

Korporacija „Intermedix“ – pasaulyje pirmaujantis duomenų analizės ir debesų pagrindu sukurtų technologijų inovacijų lyderis, teikiantis geriausius, aukščiausio lygio pajamų valdymo, veiklos valdymo ir krizinių situacijų valdymo sprendimus. Bendrovė prisidėjo prie daugiau kaip 500 000 visame pasaulyje vykstančių incidentų per metus suvaldymo, o kitos organizacijos teikiamos paslaugos leidžia daugiau nei 15 000 sveikatos apsaugos paslaugų teikėjų – mūsų klientų – sutelkti dėmesį į aukščiausios kokybės pacientų priežiūrą.

Pranešimą paskelbė : Viktorija Navickaitė, Fabula Hill+Knowlton Strategies