Pristatyti naujieji „OnePlus 8“ serijos telefonai

Pasaulinė mobiliųjų technologijų bendrovė „OnePlus“ šiandien pristatė savo naujausią išmaniųjų telefonų seriją „OnePlus 8“, kurią sudaro du flagmanai – „OnePlus 8 Pro“ ir „OnePlus 8“. „Pro“ versijos įrenginys nugarėlėje turi 4 kameras ir 120 Hz atnaujinimo dažnio ekraną. Kartu su telefonų pristatymu kompanija paskelbė partnerystę su „Google“, „OnePlus“ telefonų vartotojams nemokamai suteikiančią papildomų debesijos saugyklos gigabaitų.

„OnePlus 8“ yra galingiausia ir gražiausia išmaniųjų telefonų serija, kokią kada nors esame sukūrę. Ji yra pirmoji, turinti pilną 5G ryšio palaikymą – tai leis vartotojams pirmiesiems išmėginti šią modernią ryšio technologiją. Praėjusiais metais Europoje išleidome pirmąjį savo įrenginį, palaikantį 5G, o dabar esame vieni pirmųjų rinkoje, šiemet pristačiusių 5G palaikančių įrenginių seriją. Nuo pat kompanijos įkūrimo siekiame įkvėpti vartotojus visame pasaulyje, gamindami aukštos kokybės įrenginius ir taip suteikdami kokybišką vartotojo patirtį“, – sako Pete Lau, „OnePlus“ įkūrėjas ir generalinis direktorius.

Kamera: nugarėlėje – keturi objektyvai

„OnePlus 8 Pro“ nugarėlėje vartotojai ras keturių objektyvų sistemą: 48 megapikselių pagrindinę kamerą, plataus kampo objektyvą su 120 laipsnių matymo lauku, teleobjektyvą su 3 kartų hibridiniu ir 30 kartų skaitmeniniu priartinimu bei spalvų filtrų kamerą.

Šis įrenginys pasižymi patobulintu hibridiniu vaizdo stabilizavimu, susidedančiu iš optinio (angl. OIS) ir elektroninio (angl. EIS) vaizdo stabilizavimo. Naudojant „3-HDR“ technologiją, „OnePlus 8 Pro“ išgauna didesnį dinaminį diapazoną, todėl nuotraukų foninis apšvietimas yra aiškesnis, detalės tampa ryškensės tiek šešėliuose, tiek gerai apšviestose vietose.

Tuo tarpu „OnePlus 8“ nugarėlėje vartotojai ras tris objektyvus: 48 megapikselių pagrindinę kamerą su vaizdo signalo procesoriumi „Spectra 480“, apdorojančiu keturis kartus daugiau pikselių nei anksčiau. Taip pat 16 megapikselių plataus kampo objektyvą su 116 laipsnių matymo lauku ir smulkiems objektams fiksuoti, detalumui išgauti skirtą „Macro“ kamerą.

Ekranas: tiks filmams ir aukštos kokybės žaidimams

„OnePlus 8 Pro“ turi 6,78 colių „QHD+“ ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu. Ekranas pelnė A+ reitingą iš ekranų apžvalgos profesionalų „DisplayMate“ bei pasiekė 13 apdovanojimų įvairiose kategorijose. Jose vertinamas spalvų tikslumas, vaizdo kontrastas, ekrano ryškumas ir ekrano atspindys.

Gamintojo optimizavimo sistema „OnePlus Smooth Chain“ suteikė daugiau nei 280 ekrano patobulinimų, kad ekrano valdymas būtų tikslesnis, jautrumo greitis – didesnis. Dėl patobulintų judesio nustatymo ir kompensavimo (angl. MEMC) algoritmų, vaizdo įrašus galima žiūrėti iki 120 kadrų per sekundę padidėjusia kadrų sparta. Dėl jų sumažėjo judesių suliejimas, vaizdas tapo ryškesnis.

„OnePlus 8“ ekranas kiek mažesnis – 6,55 colio, o ir atnaujinimo dažnis siekia ne 120 Hz, bet 90 Hz. Su 20:9 ekrano santykiu „OnePlus 8“ tinka filmams, veiksmo žaidimams. Šio modelio ekranas palaiko „HDR 10“ ir „HDR 10+“ technologijas ir taip pat sulaukė išskirtinio „A +“ įvertinimo iš „DisplayMate“, kur pelnė 10 apdovanojimų.

Procesorius: greitesnis ir…taupesnis

Abu šios serijos telefonai turi procesorių „Snapdragon 865“ su „Qualcomm Snapdragon X55 5G Modem-RF“ sistema, leidžiančia naudotis 5G ryšiu ir patobulintu „Wi-Fi 6“ bevieliu internetu, taip pat be trikdžių daryti profesionalios kokybės nuotraukas, žaisti tikroviškos ir aukštos kokybės grafikos kompiuterinius žaidimus.

„OnePlus 8 Pro“ telefonas turi 12 GB „LPDDR5 RAM“ vidinės atminties, kuri po atnaujinimų veikia 30 proc. greičiau ir 20 proc. efektyviau naudoja elektros energiją. „OnePlus 8“ telefone papildomai įrengta 256 GB „UFS 3.0“ duomenų saugykla, pasižyminti sparčiu duomenų saugojimo greičiu.

Operacinė sistema: „OxygenOS“ dabar dar modernesnė

Naujojoje „OxygenOS“ operacinėje sistemoje yra daugybė atnaujinimų, tarp kurių ir sistemų piktogramos, dinaminiai fono paveikslėliai bei kitos naujos „Android 10“ funkcijos. Vartotojai čia ras tamsiąją ekrano temą „Dark Theme 2.0“, pritaikytą „OnePlus“ įrenginiams ir optimizuotą naudojimui su kitomis programėlėmis. Šios sistemos fono paveikslėliai subtiliai keičia spalvų tonus, atsižvelgdami į esamas oro sąlygas.

Kartu su šia premjera, „OnePlus“ taip pat paskelbė apie savo partnerystę su „Google One“ – „Google“ narystės programa, kuri suteikia papildomą saugyklą „Google“ diske, el. pašto programėlėje „Gmail“, nuotraukų galerijoje „Google Photos“ bei automatiškai kuria duomenų kopijas.

Naudodamiesi „Google One“, vartotojai galės saugoti savo nuotraukas, kontaktus ir kitus failus saugiame debesyje. Visi „OnePlus 8“ serijos vartotojai galės mėgautis trijų mėnesių nemokamu 100 GB debesijos saugyklos bandomuoju periodu, o esamų „OnePlus“ įrenginių savininkai gali naudotis vieno mėnesio nemokamu bandomuoju periodu.

Kita: greitasis įkrovimas ir trys naujos spalvos

„OnePlus 8 Pro“ yra pirmasis „OnePlus“ įrenginys su nauju bevielio įkrovimo sprendimu „Warp Charge 30“. Jis 4510mAh talpos telefono akumuliatorių iki 50 proc. įkrauna tik per 30 minučių – tai vienas greičiausių belaidžio įkrovimo sprendimų rinkoje. „OnePlus 8“ įmontuota kiek mažesnė – 4300mAh. Ją įkrauti taip pat galima naudojant bevielio įkrovimo sprendimą „Warp Charge 30“.

„OnePlus 8 Pro“ vartotojai galėsi rinktis iš trijų atspalvių: „Onyx Black“, „Ultramarine Blue“ ir „Glacial Green“. Pastariesiems dviem atspalviams sukurtas naujos kartos „OnePlus“ matinis stiklas, pasižymintis didesniu išblukinimu.

Kaip ir „Pro“ serijos telefonai, „OnePlus 8“ bus „Onyx Black“ ir „Glacial Green“ spalvų, taip pat turės visiškai naują spalvą – „Interstellar Glow“.

„OnePlus 8“ flagmanų rekomenduojamos kainos Europoje: 

 

RAM

ROM

Kaina

OnePlus 8

8GB

128GB

€699

OnePlus 8

12GB

256GB

€799

OnePlus 8 Pro

8GB

128GB

€899

OnePlus 8 Pro

12GB

256GB

€999

Apie „OnePlus“

„OnePlus“ yra pasaulinė mobiliųjų technologijų įmonė, kuri meta iššūkį tradicinei technologijų koncepcijai.  „Never Settle“ kompanijos šūkis padeda kurti aukštos kokybės išskirtinio dizaino įrenginius. „OnePlus“ kuria stiprų ryšį su savo klientais, kartu su jais auga ir tobulėja.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR
Pristatyti naujieji „OnePlus 8“ serijos telefonai