Pokyčiai „Cgates“: keičiasi generalinis direktorius

Antradienį antro pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto paslaugų teikėjo „Cgates“ generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Tomas Burovas. Iki šiol jis bendrovėje dirbo komercijos direktoriumi.

T. Burovas šiose pareigose keičia Petrą Kirdeiką, kuris „Cgates“ vadovavo nuo 2016 metų pradžios. Pastarasis palieka bendrovę ir išbandys save naujuose karjeros vandenyse.

„Prieš porą metų kartu su Petru Kirdeika ir nauja vadovų komanda pradėjome reformuoti „Cgates“ – stipriai išsiplėtėme visoje Lietuvoje, pertvarkome klientų aptarnavimo sritį, naujiname techninę infrastruktūrą, bei siūlome rinkai naujų sprendimų, kaip pavyzdžiui galimybę žiūrovams patiems maksimaliai susidėlioti savo TV tinklelį pagal žiūrėjimo poreikius. Šį progresą tęsime ir toliau – plėsimės Lietuvoje bei dar šiemet klientams pasiūlysime naujų išmanios televizijos galimybių“, – sako T. Burovas.

„2017 metai buvo pirmieji, kai „Cgates“ pradėjo augti organiškai. Praėjusių metų veiklos rezultatai yra geri. Palieku įmonę stiprios komandos rankose ir jai linkiu visokeriopos sėkmės“, – sako P. Kirdeika.

„Vertiname Petro Kirdeikos indėlį, reformuojant „Cgates“ ir įtvirtinant ją antroje televizijos ir interneto teikėjo pozicijoje. Esame jam už tai dėkingi. Tikime, kad Tomas Burovas ir toliau sėkmingai stiprins „Cgates“ verslą Lietuvoje bei plės bendrovės klientų bazę“, – teigia Mindaugas Utkevičius, „Cgates Group“ valdybos pirmininkas ir vienas iš privataus kapitalo fondo „Livonia Partners“ įkūrėjų ir partnerių. „Livonia Partners“ valdo „Cgates“ mažumos akcijų paketą.

T. Burovas „Cgates“ komercijos direktoriumi dirba nuo 2016 metų. Iki tol jis beveik penkis metus vadovavo „Tele2“ rinkodarai Lietuvoje.

„Cgates“ teikiamomis televizijos ir interneto paslaugomis naudojasi per 168 tūkst. šeimų visoje šalyje. Savo paslaugas bendrovė teikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Ukmergėje, Zarasuose, Vilkaviškyje, Skuode, Šilutėje, Visagine ir kituose miestuose.

Pranešimą paskelbė : Martynas Pasiliauskas, Integrity PR