„Pigu.lt“ tapo oficialiu „Apple“ produktų pardavėju

Didžiausia interneto parduotuvė Baltijos šalyse „Pigu.lt“ susitarė dėl bendradarbiavimo su  „Apple“ platintoju Baltijos šalyse „AVAD Baltic“ ir tapo oficialiu šios produkcijos pardavėju. Ši partnerystė suteiks galimybę „Pigu.lt“ klientams pasiūlyti visus „Apple“ produktus ir naujoves.
Įgaliojimas prekiauti „Apple“ produktais („Apple Authorized Reseller“)  – svarbus partnerystės statusas, suteikiamas tik „Apple“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams. „Pigu.lt“ tapus oficialiu „Apple“ produkcijos pardavėju, bendrovės klientai Baltijos šalyse galės įsigyti ne tik visą šio prekės ženklo gaminamų produktų asortimentą, bet gauti ir papildomų paslaugų bei galimybę įsigyti naujausias kompanijos pristatytas prekes.
„E. prekyba kasmet nuosekliai plečiasi, pirkėjų pasitikėjimas e. prekyba taip pat didėja, auga ir naujausių technologinių sprendimų paklausa. Partnerystė su „AVAD Baltic“ leis praplėsti „Apple“ produkcijos pardavimus internete, o mūsų klientams tai suteiks daug papildomų naudų ir galimybę įsigyti naujausias kompanijos „Apple“ prekes net neišėjus iš namų“, – sako „Pigu.lt“ rinkodaros direktorė Giedrė Vilkė.
„Apple“ produkciją perkantiems klientams „Pigu.lt“ taip pat siūlys prekių draudimą, kurį esant poreikiui bus galima pratęsti. Bus taikoma galimybė pirkti išsimokėtinai, o akcijų metu gauti papildomų nuolaidų lizingui. Pagal nustatytas „Pigu.lt” sąlygas, prekėms taikoma ir 30 dienų grąžinimo garantija.
Pirkėjams siūlomas ir spartus pristatymas: prekes, kurios yra sandėlyje, Vilniaus pirkėjai galės atsiimti jau tą pačią dieną, o kituose didžiuosiuose miestuose – jau kitą dieną po užsakymo.
Apie „Pigu.lt“
 „Pigu grupės“, valdančios internetines parduotuves „Pigu.lt“ Lietuvoje, „220.lv“ Latvijoje ir „Kaup24.ee“ Estijoje, konsoliduota 2016 m. apyvarta sudarė 72 mln. Eur, o 2017 planuojama priartėti prie 100 mln. Eur apyvartos.

Pranešimą paskelbė : Asta Šerėnaitė, BVRG Burson – Marsteller