Pasaulinis mobiliosios fotografijos konkursas kviečia varžytis ir lietuvius

Džiaugsmas, meilė, nostalgija ar liūdesys. Kiekvienas kadras savyje turi užkoduotą emociją, o už jo sukūrimo slypi unikali istorija. Dabar kiekvienas turi galimybę šią istoriją papasakoti ir visiems parodyti, kokiomis emocijomis yra nutapytas jo pasaulis. Negana to, už tai galima sulaukti ir įspūdingos premijos. Jau ne vienerius metus „Huawei“ organizuojamas tarptautinis mobiliosios fotografijos konkursas „Next Image“, kasmet pritraukiantis tūkstančius dalyvių, skelbia pradžią ir kviečia visus – tiek fotografijos profesionalus, tiek mėgėjus – išsidalinti bendrą 40 tūkst. eurų prizinį fondą. Be to, šiemet konkurse laukia naujovė – lietuviai gali varžytis tarpusavyje tik dėl jiems įsteigto apdovanojimo.

 

Kviečia dalintis emocijomis

 

Jau ne vienerius metus „Huawei“ organizuojamas mobiliosios fotografijos konkursas šiemet kviečia atsigręžti į emocijas. Šiandien, gyvenant išties neįprastais laikais, kiekvienas kameros mygtuko paspaudimas gali virsti nedideliu stebuklu, savyje užkoduojančiu tam tikrą emociją. Juk net tokie, atrodytų, maži dalykai kaip vaiko šypsena, pražydusi gėlė ar saulėlydis dabartiniame kontekste įgauna didelę reikšmę.

„Fotografija mums leidžia grožėtis net ir paprastų dalykų nuostabumu ar pajusti skirtingų žmonių emocijas. Be to, šiandien, norint padaryti išties kokybišką nuotrauką, nereikia turėti daug specifinių žinių, kadangi mobiliosios fotografijos galimybės yra stipriai pažengusios į priekį ir geriausi rezultatai gaunami vos vienu mygtuko paspaudimu. Šiuo atveju daug svarbiau yra susitelkti į emociją, kurią norite įamžinti bei perteikti kitiems. Apie tai ir derėtų galvoti norintiems dalyvauti konkurse“, – apie šių metų „Next Image“ idėją kalba „Huawei“ rinkodaros vadovė Baltijos šalyse Eglė Gailienė, šiemet taip pat tapusi ir tik lietuviams skirto konkurso žiuri nare.

Anot jos, minėtame fotografijos konkurse dalyvauti gali visi „Huawei“ įrenginių savininkai, kurie išmaniaisiais nori parodyti akimirkas iš savo gyvenimo, tinkamas 6 skirtingoms konkurso kategorijoms: Artimi toliai (Near Far); Labos nakties (Good Night); Sveikas, Gyvenime! (Hello, Life!); Veidai (Faces); Istorijos pasakojimas (Storyteller). Paskutinioji kategorija – Gyvos akimirkos (Live Moments) – skirta vaizdo įrašų formatui.

 

Lietuviai varžysis dėl atskiro prizo

 

Dalyviai „Huawei“ telefonais įamžintas nuotraukas gali siųsti iki liepos 31 d. Atrinkti finalininkai bus paskelbti rugpjūčio 15-ąją, o rugsėjo viduryje paaiškės konkurso laureatai.

Šiemet „Next Image“ fotografijos konkurse norinčių dalyvauti lietuvių laukia naujovė – jie turi galimybę varžytis tarpusavyje dėl atskiro prizo – išmaniojo telefono „Huawei P40 Pro“. Lietuvių atsiųstas nuotraukas konkursui vertins žinomas fotografas Rokas Darulis, taip pat „Huawei“ rinkodaros vadovė Baltijos šalyse Eglė Gailienė ir „Huawei“ Baltijos šalių regiono vadovas Yang Hong. Naujasis įrenginio savininkas bus paskelbtas jau rugpjūčio 10 d.

 

„Šis konkursas – puiki proga parodyti kitiems, kuo gyvename. Kiekviena mūsų gyvenimo akimirka yra ypatinga, belieka atrasti tinkamą kampą, kaip ją įamžinti. Tikiu, kad konkurso dalyviai nustebins savo originalumu ir kūrybiškumu. Svarbiausia, nebijoti ir visas dvejones palikti nuošalyje“,  – drąsina E. Gailienė.

Kaip ir kasmet, tarptautinio šių metų „Next Image“ konkurso nugalėtojus išrinks žymiausi pasaulio fotografijos ekspertai. Tarptautinę žiuri tarybą sudaro Steve‘as McCurry‘is, Elizaveta Porodina, Raubenas Krabbe‘as, Karolina Henke, Andrew Garrihy‘is ir Li Changzhu.

Trys pagrindiniai konkurso laureatai su atskirų kategorijų laimėtojais išsidalins 40 tūkst. eurų prizinį fondą bei kartu su antrųjų vietų kategorijose laimėtojais ir dar penkiais dalyviais, kurie sulauks išskirtinių garbingų paminėjimų, bus apdovanoti išmaniaisiais telefonais „Huawei P40 Pro“. Visiems laureatams taip pat bus įteikti elektroniniai sertifikatai.

Daugiau apie konkursą galite rasti: https://gallery.consumer.huawei.com/2020/index.html

 

 

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

 

Susisiekite su mumis:

Justė Karpavičiūtė

„Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse

juste.karpaviciute@huawei.com

Tel. nr. +370 695 95176

Pranešimą paskelbė: Sandra Paškauskaitė, UAB „INK agency“
Pasaulinis mobiliosios fotografijos konkursas kviečia varžytis ir lietuvius