Parodoje „IFA 2018“ – LG buitinės technikos naujovių lietus

Parodoje „IFA 2018“ – LG buitinės technikos naujovių lietus

„LG Electronics“ (LG) buitinės technikos ir elektronikos parodoje „IFA 2018“ pristatė naujus, inovatyvius buitinės technikos prietaisus. Europos rinkoje bus siūlomos tokios naujovės, kaip LG SIGNATURE išmani virtuvės technika, šaldytuvai su integruotais erdviais šaldikliais ir drabužius prižiūrinčios kabyklos.

Į LG SIGNATURE virtuvės komplektą įeina specialiai Europos rinkai sukurti itin aukštos kokybės įmontuojami virtuvės prietaisai, galintys patenkinti išskirtinius europiečių kulinarinius poreikius.

Naujasis virtuvės komplektas integruojasi esančiose erdvėse ir sukuria patogią kulinarinę aplinką, kuri atitinka rafinuotą Europos vartotojų skonį. Šią įrangą galima įsigyti atskirai arba integruoti į užsakomus virtuvės komplektus. Pilną komplektą sudaro orkaitė, indukcinė viryklė, šaldytuvas, indaplovė, vyno šaldytuvas ir espresso kavos aparatas. Naujoji virtuvės įranga šįmet debiutuos Italijoje, vėliau ji bus siūloma ir kitose Europos šalyse.

Taip pat „IFA 2018“ parodoje LG pristatė LG SIGNATURE serijos vyno šaldytuvą, džiovyklę ir erdvų šaldiklį turintį šaldytuvą. Išskirtinis LG SIGNATURE vyno šaldytuvas su elegantišku metaliniu korpusu yra itin talpus – jame telpa net 65 vyno buteliai. Be to, jis pasižymi daugybe novatoriškų technologijų, tokių kaip selektyvi temperatūros kontrolė, kuri sukuria idealias sąlygas įvairių vyno rūšių laikymui. Iš stalčių susidedantis ir automatinę pakėlimo funkciją turintis šaldytuvas leidžia norimą vyną atrasti vienu mygtuko paspaudimu. 

Pirmą kartą šiais metais prie LG SIGNATURE serijos prisijungia ir prabangi drabužių džiovyklė. Net 10 kilogramų skalbinių talpinanti džiovyklė gali pati nustatyti skalbinių kiekį būgne ir parinkti džiovinimo nustatymus. Greito džiovinimo funkcija papildo pažangią „Condenser Automatic Cleansing“ sistemą, kuri dulkių ir rūbų plaušelių išvalymui naudoja tekantį vandenį. Ši sistema užtikrina maksimalų džiovyklės efektyvumą.

Pažangiomis funkcijomis stebina ir naujasis LG SIGNATURE šaldytuvas su erdviu šaldikliu apačioje. Automatinio pakėlimo sistema pakelia stalčių iki akių lygio ir leidžia lengviau pasiekti jame esantį turinį, o patobulinta automatinė durų atidarymo technologija pajaučia, kai prie šaldytuvo prieina žmogus, ir praveria jam duris. Jos atveriamos dukart plačiau nei anksčiau – tai išties patogu priėjus prie šaldytuvo pilnomis pirkinių rankomis.

Šis šaldytuvas taip pat išsiskiria ilgaamžiškumu, patogumu ir efektyviu energijos naudojimu. Jis sunaudoja 40 procentų mažiau energijos nei kiti šaldytuvų modeliai, turintys A+++ energijos sunaudojimo įvertinimą, ir skleidžia net 25 procentais mažiau triukšmo.

Taip pat „IFA 2018“ metu buvo pristatyta revoliucinė „LG Styler“ drabužių priežiūros sistema. Kaip ir ankstesnės kartos „Styler“, naujieji modeliai turi „TrueSteam™“ technologiją, kuri padeda išlaikyti drabužius švarius ir higieniškus, pašalindama daugiau kaip 99,9 procentus mikrobų ir bakterijų, randamų ant kasdienių drabužių*. Judanti pakaba tiesiogine šio žodžio prasme išpurto lengvas raukšles ir nemalonius kvapus, o „Pants Crease Care“ funkcija panaikina kelnių susiraukšlėjimus, išlaikydama aštrias jų lenkimo linijas. Dėl „Gentle Dry“ funkcijos gležnus audinius „Styler“ išdžiovina greičiau ir švelniau.

*  Britų Alergijos Fondas patvirtino TrueSteam™ 99,9 proc. efektyvumą naikinant alergenus ir bakterijas.

Pranešimą paskelbė: Sonata Židlinskaitė, Fabula Hill+Knowlton Strategies