„NFQ Technologies” plečiasi – steigia grupės įmonę Lenkijoje

Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrėja „NFQ Technologies“, šiuo metu turinti biurus Lietuvoje, Vokietijoje, Vietname ir Singapūre, plečiasi – šiemet planuoja steigti grupės įmonę Lenkijoje ir atidaryti naują biurą Krokuvos mieste. 

NFQ planuoja, jog dar šiemet prie komandos prisijungs 20 naujų kolegų Lenkijoje, o per artimiausius 3 metus planuojama komandą padidinti iki maždaug 100 žmonių. Tikimasi pritraukti patyrusių JVM, C#/.NET, TypeScript, PHP programuotojų, technologinių vadovų, IT projektų vadovų, verslo analitikų, personalo valdymo specialistų, duomenų mokslininkų, duomenų inžinierių bei programinės įrangos infrastruktūros inžinierių, norinčių darbuotis kartu su Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose) dirbančiomis NFQ IT specialistų komandomis NFQ partneriams visame pasaulyje.

„Tam, kad NFQ ir toliau būtume technologiniu partneriu, lemiančiu mūsų partnerių sėkmę, siekiame ne tik organinio augimo, bet ir proaktyviai žengiame žingsnius spartesnės mūsų organizacijos ir mūsų klientų verslų plėtros link. Inicijuojame didesnius pokyčius ir nuo šių metų liepos mėnesio kuriame NFQ atstovybę Lenkijoje, Krokuvos mieste, kur link sukti mus traukia aukšto lygio IT profesionalų gausa bei Lietuvai artima kultūrinė terpė,”– sako Paulius Insoda, NFQ vadovas.

Jau dvidešimtus metus versle skaičiuojanti NFQ, Lenkijos kryptį savo plėtrai pasirinko atlikus išsamias IT talentų rinkos, universitetų, biurų bei konkurencinės aplinkos analizes ir lygino įvairias lokacijas Europoje. 

Šiuo metu NFQ kuria IT sprendimus e-komercijos, daugiakanalės prekybos, transporto ir logistikos, dalijimosi ekonomikos, kelionių bei finansų verslams, kurie orientuoti į skaitmenizaciją, o visapusiškas technologijų taikymas jiems – esminė varomoji jėga plėtrai.

NFQ Krokuvoje ieškos papildomų talentų tokiems savo partneriams kaip HomeToGo (didžiausia pasaulyje atostogų būsto paieškos sistema), HansNatur (Vokietijos eko produktų e-komercijos lyderis), Smarketer (Vokietijos, Belgijos, Nyderlandų rinkose veikianti skaitmeninė prekyvietė, sistemoje talpinanti virš 20 milijonų produktų), Alaiko (Vokietijoje veikianti skaitmeninė logistikos ir sandėliavimo valdymo sistema), Weezy (sparčiai augantis Didžiosios Britanijos itin greito maisto produktų pristatymo į namus startuolis).

P. Insodos teigimu, NFQ plėtra sulig padaliniu Lenkijoje neapsiribos. Fizinių padalinių skirtingose valstybėse poreikį diktuoja ir IT specialistų stoka Lietuvoje, ir tarptautiniu mastu veikiančių klientų poreikiai bendradarbiauti su technologinių paslaugų teikėjais, galinčiais maksimaliai lanksčiai ir sparčiai padėti savo klientams augti, net jei rinkoje atsiveriančių galimybių tempas gali mesti ir nemenkų iššūkių.

„NFQ turėdami laisvas darbo iš bet kur galimybes (Work From Anywhere) galimų savo organizacijos laimėjimų nevaržome geografiškai. Norime būti ten, kur yra ryškiausi IT rinkos talentai, ne tik IT sprendimų įgyvendintojai, o modeliuotojai, technologinės architektūros kūrėjai, vizionieriai. Kai randame mus dominantį talentų šaltinį, tai ten ir atsiduriame. Kaip organizacija esame lankstūs ir keliame sau ambicingus plėtros bei augimo tikslus,” – dalinasi P. Insoda.

Pranešimą paskelbė: Živilė Barkauskaitė, NFQ Technologies