Nepamainomas pagalbininkas darbe – naujas išmanusis telefonas „Cat® S42“ tuoj bus prieinamas pirkėjams

2020 m. liepos 1 d., Londonas. Visame pasaulyje galiojančios „Cat®“ telefonų licencijos savininkė „Bullitt“ grupė pristato naują tvirtą išmanųjį telefoną „Cat S42“, kuriuo galima pasikliauti net ekstremaliose situacijose.

Šis „Cat“ telefonų šeimą papildęs įrenginys, kurį bus galima greitai užsisakyti už rekomenduojamą 249 eurų mažmeninę kainą, apjungia ankstesnius „Cat“ telefonų privalumus ir dešimtmetį trukusius tvirtų telefonų konstrukcijos tyrimus bei plėtrą, užtikrinančius neprilygstamą tvirtumą šiam nepamainomam kasdienio darbo telefonui. 

„Cat S42“ – šaunus darbinis arkliukas, pasižymintis svarbiausiomis savybėmis, kurias ypač vertina šio segmento klientai: itin ilga baterijos veikimo trukme, geriausiomis rinkoje tvirtumo ypatybėmis bei dideliu ir ryškiu ekranu, kuriame esantį vaizdą galima skaityti net apšviestą saulės. Kaip ir visus „Cat“ telefonus jį galima reguliariai ir kruopščiai valyti panardinant bei nuplaunant karštu muiluotu vandeniu arba naudojant dezinfekantą – tai svarbi higienos detalė tiems, kurie turi nepertraukiamai dirbti.

„Cat“ telefonų naudotojams reikia įrenginio, kuriuo jie galėtų pasikliauti, nesvarbu, ar jie rūpintųsi mūsų saugumu skubios pagalbos tarnybose, ar dirbtų ligoninėse, kur ypač svarbu palaikyti higieną, ar statybose, kuriose reikia tvirto telefono, pajėgaus kasdien atlaikyti statybų aikštelės sąlygas. „Cat S42“ yra sukonstruotas taip, kad būtų visiškai patikimas ir nepaliautų jums tarnauti“, – sakė Peteris Cunninghamas, „Bullitt“ grupės produktų portfelio viceprezidentas.

Naujasis telefonas buvo išbandytas atsižvelgiant į griežtus „Cat“ telefonams taikomus standartus, jam buvo suteiktos IP68 ir MIL SPEC 810H atsparumo kategorijos. Jis pranoko griežtus pakartotinius kritimo iš 1,8 m aukščio ant plieno bandymus (ant kiekvieno šono ir kampo) ir yra visiškai atsparus vandeniui – gali panardintas išbūti 35 minutes iki 1,5 m gylyje. Kaip ir visi šio asortimento „Cat“ išmanieji telefonai, šis modelis buvo išbandytas vibracijos ir atsparumo smūgiams testais bei druskos dulksnos sąlygomis ir sukurtas taip, kad ištvertų ekstremalią temperatūrą bei staigius temperatūros pokyčius. Pasiimkite jį su savimi bei naudokite visur ir visada. Telefonas sukurtas taip, kad puikiai tarnautų jums ir kai dirbate lauke sudėtingomis sąlygomis, ir kai leidžiatės į ekstremalias pramogas.

Nepaprastai tvirtas ir itin šviesus telefono „Cat S42“ 5,5 col. HD+ ekranas yra apsaugotas naudojant „Corning® Gorilla® Glass 5“ stiklą, o jame esantį vaizdą nesunku įžiūrėti net ryškioje saulės šviesoje. Be to, jutikliniu ekranu galima naudotis drėgnais pirštais arba mūvint pirštines.

Svarbiausi techniniai duomenys

 • Galinga 4200 mAh baterija
 • Atsparus vandeniui ir dulkėms (IP68 kategorija); išbandytas kritimui iš 1,8 m aukščio ant plieno; MIL SPEC 810H; „Corning® Gorilla® Glass 5“ stiklas
 • Atsparus vandeniui išmanusis telefonas – išbūna 35 min. iki 1,5 m gylyje
 • 5,5 col. HD+ 18 x 9 ekranas pritaikytas naudoti lauke. Be to, jutikliniu ekranu galima naudotis drėgnais pirštais arba mūvint pirštines
 • „Android™ 10“ (bus atnaujinta į 11 versiją)
 • 3GB RAM, 32GB ROM, galimybės papildyti atmintinę („microSD™“)
 • „Mediatek Helio A20 MT 6761D“ lustas, keturių branduolių 1,8 GHz procesorius
 • 13MP galinė kamera, 5MP priekinė kamera
 • LTE „Cat 6“, VoLTE, VoWiFi
 • Tekstūrinis, didelio sukibimo telefono paviršius
 • Programuojamas spartusis mygtukas, leidžiantis greitai įjungti racijos (PPT), SOS (vieno darbuotojo programėlė) funkcijas, žibintuvėlį arba kamerą
 • „Bluetooth 5.0“, NFC
 • 3,5 mm garso lizdas (atsparus vandeniui)
 • Įprastos programėlės ir turinio katalogas
 • Dvi SIM kortelės: „Nano SIM“ + „microSD™“
 • 2 metų garantija
 • Palaiko „Android Enterprise“
 • 3 metus gaunami saugos naujiniai
 • Automatinis palaikymas

Išmaniojo telefono „Cat S42“ rekomenduojama mažmeninė kaina – 249 eurai, jį bus galima artimiausiu metu užsisakyti svetainėje www.catphones.com arba iš daugelio mažmenininkų bei mobiliojo ryšio operatorių.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės į Lisa Meakin el. paštu lisa@bullitt-group.com.

Apie „Cat“ įrenginius ir priedus

„Cat“ prekės ženklas reiškia pasitikėjimą, ilgaamžiškumą, patikimumą ir kokybę. „Cat“ DNR, randama kiekviename „Cat“ mobiliajame telefone ir priede, kurį siūlo „Bullitt Mobile Ltd.“, užtikrina beribę patirtį bei tvirtą mobilumą.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, iš ko pagaminti „Cat“ telefonai ir priedai, apsilankykite interneto svetainėje www.catphones.com.

Apie „Bullitt“ grupę

„Bullitt“ grupė yra pasaulyje pirmaujanti tvirtų mobiliųjų telefonų gamintoja. Nuo įsikūrimo 2009 m. „Bullitt“ grupė sukūrė, pagamino ir išplatino milijonus mobiliųjų telefonų, garso produktų ir kitų susijusių prietaisų bei periferinių įrenginių daugiau nei 70 pasaulio šalių.

„Bullitt“ priklauso visame pasaulyje galiojančios „Cat®“ „Cat®“ („Caterpillar Inc.“) ir „Land Rover“ licencijos mobiliesiems telefonams ir susijusiems periferiniams įrenginiams.

Pagrindinė „Bullitt“ grupės buveinė įsikūrusi Redinge, Anglijoje, o papildomi biurai veikia JAV, Taivane, Kinijoje, Pietų Afrikoje, Vokietijoje ir Australijoje.

www.bullitt-group.com.

Daugiau informacijos: 

Rudīte Straupe

TCCM vadovė Baltijos šalių regionui

E-mail: Straupe@tccm.com 

Tel.: +371 22334455


Linda Dagile

TCCM vadovės Baltijos šalių regionui pavaduotoja 

E-mail: Dagile@tccm.com

Tel: +371 29565323

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „Gravitas Partners”