Naujos „Samsung“ parduotuvės atidaryme V. Šaulytės pamokos, kaip pasidaryti tobulą nuotrauką


Naujos „Samsung“ parduotuvės atidaryme V. Šaulytės pamokos, kaip pasidaryti tobulą nuotrauką

Vilnius, Lietuva, kovo 27 d. Antradienio vakarą Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, duris atvėrė jau penktoji Lietuvoje specializuota ir moderni „Samsung“ parduotuvė. Atidarymo šventėje susirinko gausus būrys technologijų lyderės produktų gerbėjų, kurie dar neprasidėjus renginiui jau buriavosi prie parduotuvės įėjimo. Atidarymo renginio metu gerą nuotaiką užtikrino radijo ir laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, o stilistė Viktorija Šaulytė visus susirinkusius kvietė dalyvauti nuotraukų konkurse ir mokė, kaip su išmaniuoju pasidaryti tobulą nuotrauką.

„Atidarydami dar vieną naują parduotuvę, mes jaučiame, kad esame arčiau jūsų – mūsų klientų. Čia jūs rasite naujausius „Samsung“ produktus, be to galėsite pasikliauti mūsų profesionaliais konsultantais, kurie žino viską apie bendrovės įrenginius bei yra visuomet pasiruošę jums padėti. Įsiklausydami į vartotojų poreikius, mes tobuliname savo produktus, kad jie jums suteiktų geriausius potyrius ir taptu palydovas tiek dirbant, tiek mėgaujantis gyvenimu“, – atidarymo šventėje kalbėjo Philip Choi, „Samsung Electronics Baltics“ viceprezidentas.

Atidarymo renginyje susirinkusieji buvo kviečiami sudalyvauti nuotraukų konkurse ir stilistės V. Šaulytės pamokoje, kurioje ji atskleidė kaip susikurti tobulą ir mados žurnalo vertą nuotrauką tik su išmaniuoju telefonu.

„Darantis asmenukę šiek tiek pasukite arba pakreipkite galvą, tuomet labiau išryškės jūsų profilis ir nuotraukoje atrodysite žavesni. Taip pat, nepūskite lūpų, o atvirkščiai, parodykite savo tikrą šypseną“, – patarimus renginio svečiams dalino V. Šaulytė.

Stilistė taip pat patarė nebijoti natūralumo, nusijuokti ar plačiai nusišypsoti, nes tik taip atsiskleis jūsų tikroji asmenybė ir nuotraukos atrodys žaismingesnės. Taip pat V. Šaulytė atskleidė mažą gudrybę, kuria pasinaudoję nuotraukose atrodysite aukštesni.

„Fotografuojantis visu ūgiu paprašykite, kad jus fotografuotų šiek tiek iš apačios, taip atrodysite aukštesni. Tačiau darantis asmenukę darykite atvirkščiai: fotografuokite save iš aukščiau, taip geriau atsiskleis visi jūsų bruožai. Na ir paskutinis patarimas, prieš fotografuojantis užsimerkite ir greitai atsimerkite, taip jūsų akys atrodys gyvesnės“, – sakė V. Šaulytė.

Visos renginio metu nufotografuotos nuotraukos buvo perkeltos į įspūdingą ir pirmą Lietuvoje „Samsung“ telefonų sieną, kuri buvo sukurta iš 100 išmaniųjų įrenginių. Nuotraukų konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti itin vertingais prizais: naujausiu flagmanu „Galaxy S9+“, išmaniąja apyranke „Gear Fit2 Pro“ ir laikrodžiu „Gear Sport“.

Taip pat, visi norintieji galėjo susipažinti su virtualios realybės įrenginiais, pagal savo išvaizdą susikurti AR (papildytosios realybės) jaustukus, išbandyti flagmano „Galaxy S9“ „Slow-mo“ video režimą bei kitas technologines naujoves.

Atidarymo dieną daugeliui įrenginių buvo taikoma 20 proc. nuolaida, specialios loterijos metu dar vieną naujausią bendrovės flagmaną „Galaxy S9“ vienas laimingasis namo išsinešė atlikęs itin paprastą užduotį – jam tereikėjo ateiti į naujai atidarytą parduotuvę.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”