Nauji „Visma Lietuva“ namai Kaune: savo darbo aplinką kūrė patys darbuotojai

Didelė patyrusių IT specialistų paklausa išlieka ir laikinojoje sostinėje – šiandien į naują biurą Kaune persikėlė debesijos sprendimų kūrėjai „Visma Lietuva“. Tai antrasis jų biuras šalyje. Verslo centro „Kauno dokas“ patalpose įrengtos 59 darbo vietos ir šį skaičių planuojama plėsti. Biure nėra jokių atvirų erdvių, jame įrengta kabinetų sistema, o 700 kv. m ploto planą ir kitus interjero sprendimus su architektais derino patys darbuotojai.

Gera žinia Kauno specialistams – darbuotojų paklausa tik didėja

„Visma Lietuva“ Kaune sėkmingai savo veiklą vykdo jau 6 metus. Atnaujindama biurą įmonė tik patvirtina, kad Kaunas tampa puikiu miestu IT įmonėms, ieškančioms kompetentingų savo srities specialistų.

„Ne paslaptis, kad šiuo metu IT sektoriuje vyksta arši kova dėl darbuotojų, juolab – patyrusių profesionalų. Todėl džiaugiamės, kad Kaune pavyko suburti puikią programuotojų, testavimo inžinierių ir sistemų administratorių komandą“, – sako „Visma Lietuva“ vadovas Mantas Urbonas.

Jis taip pat priduria, jog komandą plėsti ketina ir toliau – kasdien Vilniuje ir Kaune įmonė siūlo apie 30 laisvų darbo pozicijų IT specialistams.

„Mes plečiame savo geografines ribas Lietuvoje, nes į darbuotojo ir darbdavio santykį žiūrime inovatyviai: darbuotojas nebeturi susirasti darbdavio, šis pats gali ateiti pas darbuotoją. Toks požiūris mums atveria naujas galimybes, todėl tikimės ir toliau sėkmingai pildyti Kauno kolegų gretas“, – kalba M. Urbonas.

Biure – jokių atvirų erdvių

Atnaujindama biurą Kaune, „Visma Lietuva“ darbuotojus skatino susikurti sau patrauklią darbo aplinką. Naujajame biure įrengti tik uždari kabinetai, atskirtos pasitarimų salės, veiks virtuvė su laisvalaikio zona, poilsio kambarys, visi darbuotojai turės parkavimo vietą automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Ir Vilniuje, ir Kaune biurus specialistai kūrėsi patys, kad gerai jaustųsi ir galėtų efektyviai dirbti. Matome, kad jei prieš kelis metus modernus ofisas buvo be sienų, dabar norima grįžti į kabinetus, kur mažiau triukšmo, sumaišties, galima glaudžiau dirbti ir susikaupti“, – apie kintančias tendencijas užsimena vadovas.

Įmonėje planuojamas augimas

Iš viso, kartu su Kaune dirbančiais specialistais, „Visma Lietuva“ jau yra įdarbinusi daugiau nei 360 darbuotojų. Ateityje komandą ketinama plėsti ir Kaune, ir Vilniuje, tuo pačiu tikimasi ir tolesnio sėkmingo įmonės augimo. Planuojama, kad šiais metais įmonės pelnas turėtų pakilti 14 proc.

„Visma Custom Solutions“ divizijos direktorius Carstenas Boje Mølleris džiaugiasi „Visma Lietuva“ ir sveikina įmonę sėkmingai vykdant plėtrą Lietuvoje. Jo teigimu, ši sėkmė susideda iš kelių dėmenų: gebėjimo pritraukti minėtus aukštos kvalifikacijos specialistus ir puoselėjamos atviros kompanijos kultūros.

„Nuoseklus „Visma Lietuva“ augimas įrodė, kad Lietuvoje kurti IT verslą yra palanku. Ir nors pasaulio rinkose jaučiamas profesionalų trūkumas, grupės nariai Lietuvoje daro viską, kad pritrauktų geriausius, išlaikytų esamus ir išsiugdytų naujus specialistus. O atvira darbo kultūra, skatinama savivalda be hierarchinių santykių pasiteisina. Tikime, kad tik patys darbuotojai geba nuspręsti, ko jiems labiausiai reikia ir visas suteikiamas laisves naudoja išmintingai“, – kalba C. B. Mølleris.

Apie „Visma Lietuva“

„Visma Lietuva“ priklauso Norvegijos kapitalo bendrovei „Visma Group“, turinčiai biurus Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Olandijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Rumunijoje. Didžiausia Norvegijos IT bendrovė iš viso įdarbina 10 000 žmonių, o metinės jos pajamos nuo 2018 m. trečiojo ketvirčio išaugo net 27 proc. ir šiuo metu siekia 3 685 mln. Norvegijos kronų. Korporacija specializuojasi programinės įrangos verslui srityje, daugiausia dėmesio skiria IT produktams, paremtais debesijos (SaaS) ir dirbtinio intelekto (AI) technologijomis.

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”
Nauji „Visma Lietuva“ namai Kaune: savo darbo aplinką kūrė patys darbuotojai

Nauji „Visma Lietuva“ namai Kaune: savo darbo aplinką kūrė patys darbuotojai

Nauji „Visma Lietuva“ namai Kaune: savo darbo aplinką kūrė patys darbuotojai

Nauji „Visma Lietuva“ namai Kaune: savo darbo aplinką kūrė patys darbuotojai

Nauji „Visma Lietuva“ namai Kaune: savo darbo aplinką kūrė patys darbuotojai