Naujausia „Samsung Galaxy Tab S6 Lite“ planšetė: kūrybai, mokslui ir laisvalaikiui

Vilnius, Lietuva, balandžio 16 d. „Samsung“ pristatė naujausią planšetę „Galaxy Tab S6 Lite“. Stilingas įrenginys pasižymi dideliu ekranu, plonu ir kompaktišku dizainu bei patobulintu „S Pen“ rašikliu. Kompanija vartotojams siūlo darbui ir laisvalaikiui skirtą planšetę už prieinamą kainą.

„Šiuolaikinis gyvenimo tempas yra beprotiškai greitas, o šiuo metu, kai darbas susimaišęs su laiku sau, vartotojams reikia universalaus įrenginio, kuris gali sklandžiai įsilieti į kasdienį jų gyvenimą. Patobulintoje „Galaxy Tab S6 Lite“ su išmaniuoju rašikliu „S Pen“ įdiegtos naujausios technologijos leis dirbti produktyviai, vienu metu atlikti kelis darbus, išlikti organizuotam ir skirti laiką tam, kam labiausiai norisi“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Su patobulintu „S Pen“ sukursite daugiau

Nesvarbu, ar planšetę naudosite darbui, mokslams ar laisvalaikiui, patobulintas išmanusis rašiklis„S Pen“ yra puikus pagalbininkas žymintis pastabas ar vienu metu atliekant kelis darbus. Vos 7,03 g sveriantis naujo dizaino rašiklis yra lengvas ir praktiškas, o jo 0,7 mm storio galiukas užtikrina pojūtį lyg rašytumėte ant popieriaus. Kartu su „Galaxy Tab S6 Lite“ komplekte esantis ir prie įrenginio nugarėlės magnetu prisitvirtinantis pieštukas yra be baterijos, todėl naudojantis juo nereikės jaudintis, kad jis gali išsikrauti.

„Samsung Notes“ programėlėje vartotojai ranka užrašytą tekstą iš karto galės konvertuoti į skaitmeninį tekstą. Naudojant žymą bus galima lengvai suskirstyti visus užrašus ir jų ieškoti, pasižymėti svarbias ištraukas ar tekstą prisiartinti su 300 proc. mastelio keitimo funkcija. Visi užrašai taip pat gali būti konvertuojami į pdf, jpeg formatus, tekstinius failus arba „Microsoft Word“ dokumentus.

Dizainas, kuris nenuvils ir patobulintos funkcijos pramogoms

„Galaxy Tab S6 Lite“ turi 10,4 colių ekraną su siaurais rėmeliais, o įrenginio nedidelis svoris ir kompaktiškas dizainas jį pavers puikiu prietaisu filmų ar kitų vaizdo įrašų žiūrėjimui, užrašams ar kelių užduočių vienu metu atlikimui. Ši planšetė pasižymi „One UI“ dizaino sąsaja, pritaikyta didesniam ekranui, todėl įrenginys turi intuityvesnę vaizdinę sąsają ir supaprastintus naršymo įrankius. Perjungimas iš vienos programos į kitą yra sklandus ir patogus. 

Naujoje planšetėje integruoti dvigubi garsiakalbiai „AKG“ ir „Dolby Atmos 3D“ garso sistema, kuri užtikrins aukščiausios kokybės garsą. „Samsung“ taip pat bendradarbiauja su „YouTube“. Vartotojai galės atsisiųsti ir žiūrėti vaizdo įrašus net ir neprisijungus prie interneto, mėgautis vaizdo turiniu be jokių reklamų bei su „YouTube Premium“ paslauga keturis mėnesius nemokamai naudotis „YouTube Music“ turiniu. O su „Spotify“ bus galima žadintuvo skambučiui panaudoti savo mėgstamą dainą.

„Galaxy“ patirtis namuose

Su „Galaxy Tab S6 Lite“ planšete galima atsiliepti į skambučius, siųsti ir gauti tekstines žinutes per savo „Samsung“ paskyrą, net ir tada kai vartotojo išmanusis telefonas yra kitame kambaryje. Taip pat pokalbiams su draugais ar kolegomis bus galima pasitelkti „Google Duo“ vaizdo pokalbių programėlę. Tuo tarpu, patobulintas „Daily Board“ ekranas leis lengvai valdyti muziką, peržiūrėti kalendorių, patikrinti orų prognozę, užsirašyti priminimus. Išmanusis asistentas „Bixby“ bus pasiekiamas kartu su tokiomis funkcijomis, kaip „Bixby Voice“, „Bixby Vision“ ir „Bixby Routines“.

Be to, ši planšetė pritaikyta visai šeimai – „Samsung Kids“ leis nustatyti laiką, skirtą žaidimams, neleis pasiekti tam tikrų programėlių ar netgi supažindins vaikus, kaip saugiai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. 

Išankstiniai naujų planšečių užsakymai prasidės gegužės 4 d. ir truks iki gegužės 14 d. „Galaxy Tab S6 Lite“ vartotojai galės pasirinkti iš dviejų įrenginio spalvų – pilkos ir mėlynos. Nauja „Samsung“ planšetė bus prieinama parduotuvėse ir internete nuo gegužės mėnesio.

Pranešimą paskelbė: Dominyka Dalmotaitė, UAB „Publicum”
Naujausia „Samsung Galaxy Tab S6 Lite“ planšetė: kūrybai, mokslui ir laisvalaikiui