Naujametinių sveikinimų idėjos užsienyje gyvenantiems artimiesiems

Ne vienas sukame galvas, kaip atėjus šventėms, kuo originaliau pasveikinti savo artimuosius ir draugus. O jei jie gyvena užsienyje ir nėra galimybės susitikti gyvai? Tada galvas tenka pasukti dar labiau ir surasti išradingą bei nuoširdų būdą, kaip parodyti dėmesį tiems, kurie per šventes yra toli nuo jūsų. Dalinamės keliomis naujametinių sveikinimų idėjomis, kurios tikrai pradžiugins gyvenančius užsienyje.

Ranka rašytas sveikinimas

Ko gero, daugelis pritars, kad ranka rašytas laiškas yra bene šilčiausias būdas parodyti dėmesį. Nors šiais technologijų laikais retas renkasi ranka rašytą laišką ar atvirutę, tačiau tokie sveikinimai turi išliekamąją vertę. Tai ne tik gražus ir prasmingas atsiminimas, bet ir ypatingo dėmesio artimajam ar draugui ženklas.

Laiško ar atvirutės tekstu parodykite asmeninį ryšį su adresatu. Galbūt esate geriausi draugai ar neišskiriamos seserys ir turite begalę bendrų nuotykių, atsiminimų? Nesvarbu, rašysite ilgą laišką ar trumpą sveikinimą, tačiau tokiu būdu sustiprinsite savo ir adresato emocinį ryšį. Prisiminkite, kad kartais net tūkstančius kilometrų nukeliaujantys ranka rašyti laiškai ir atvirukai nėra visiška atgyvena.

Asmeniškai sukurtas video sveikinimas

Tiems, kam ranka rašytas laiškas ar atvirutė atrodo nuobodu, siūlome pasitelkti išmaniąsias technologijas. Pasipuoškite pižamomis ar šventiniais drabužiais ir sukurkite naujametinį muzikinį vaizdo atviruką. Tokiame filmuke galite pasveikinti ne tik adresatą, bet ir papasakoti, kas įdomaus jums nutiko šiais metais.

Toks video sveikinimas – itin originalus būdas pasveikinti su Naujaisiais metais. Žinoma, tam prireiks šiek tiek kūrybiškumo ir išmanaus telefono – juk daugelio jų kameros mūsų dienomis nenusileidžia profesionaliems fotoaparatams ar vaizdo kameroms.

Arba galite pasirinkti paprastesnį variantą ir sukurti animuotus paveikslėlius. Pavyzdžiui, naudodami „Samsung Galaxy Note 8“ telefone integruotą „S Pen“ pieštuką ir pasirinkę bet kokią vaizdo įrašo ištrauką ant jos sukursite animuotus GIF paveikslėlius. Gyvos žinutės leis išreikšti savo jausmus, sukurti originalius ir linksmus sveikinimus bei juos persiųsti jums brangiems žmonėms.

Nusiųskite dovaną

Drąsiai paruoškite naujametinę dovaną ir ją nusiųskite tiesiai adresatui. Tai gali būti tiek sentimentus kelianti, tiek žaisminga ar linksma dovana. Vaikystėje taip mėgtos kramtomosios gumos „Love is…“ pakuotė, specialiai šiai progai jūsų sukurta dėžutė, kurioje yra viskas, ko reikia Naujųjų metų sutikimui, ar tiesiog naujametinis pyragas.

Čia į pagalbą galite pasitelkti ne tik toje šalyje, kur gyvena artimasis ar draugas, dirbančių kurjerių paslaugas, bet ir jų kaimynus ar draugus.

Tiesiog paskambinkite

Galbūt tai ne pats originaliausias būdas, tačiau skubėdami ir ruošdamiesi šventėms ne visada spėjame parašyti ilgus laiškus ar nufilmuoti video sveikinimus. Tad tiesiog paimkite į rankas telefoną ir paskambinkite. Garantuojame, kad jūsų artimasis ar draugas apsidžiaugs išgirdęs jūsų balsą.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”