Modernios virtuvės sprendimas – paaiškėjo naujos kartos šaldytuvų funkcijos

Modernios virtuvės sprendimas – paaiškėjo naujos kartos šaldytuvų funkcijos

Naujos buitinės technikos pasirinkimas yra svarbiausias žingsnis, kai apsisprendimo metu atsižvelgiama į įvairius, pasirinkimą lemiančius veiksnius – naujos buitinės technikos būtinybė, piniginės lėšos, konkrečios namų ūkio įrangos techninė specifikacija, dizainas ir energijos vartojimo efektyvumas.

Vasaros sezono pradžioje, „LG Electronics“ (LG) apibendrino informaciją apie naujos kartos šaldytuvus, supažindindama su technologijų plėtra, kuri  parodo galimų modelių įvairovę – spalvų, dydžių, funkcijų ir dizainų skirtumus, suteikdama galimybę kiekvienam rasti sau tinkamiausią. 

Dizainas – tiek modernus, tiek funkcionalus

Naujausios serijos šaldytuvai sukurti pagal minimalistinio dizaino principus, akcentuojant jų funkcionalumą – numatant, kad juos būtų galima patalpinti įvairių dydžių ir stilių namuose – tiek įmontuojami šaldytuvai, tiek ir tie, kurie dėl savo dizaino nusipelnė būti svarbiausioje virtuvės vietoje. Naujausi šaldytuvų modeliai pasižymi praktiškumu – lyginant su ankstesnės kartos šaldytuvais, padidėjus šaldytuvų talpai, jų dydžiai nepasikeitė –  numatyta dar daugiau vietos produktams laikyti.

Šaldytuvų komplektacijos vystosi drauge su visuomenės poreikiais ir aktyviu gyvenimo tempu, kuris skatina prisitaikyti. Vienas iš sprendimų – sulankstomos šaldytuvo lentynos. Esant poreikiui, lentyną galima sulankstyti, padarant ją siauresne ir po ja padėti didesnius produktus. Nepaisant vizualinių pranašumų, lyginant su  A+++ kategorijos šaldytuvais, naujieji šaldytuvai turi didelį energijos vartojimo efektyvumą ir sutaupo 20% elektros energijos.

Tie, kas atkreipia dėmesį į naujausių technologijų plėtros tendencijas, žino, kad ekranų dėka, pavyzdžiui, dėl šaldytuvo priekyje esančio metalinio liečiamo ekrano, sukuriamas unikalus dizainas ir kas svarbiausia, – produktų laikymo programas galima nustatyti neatidarius šaldytuvo.

Svarbiausia – produktai

Pagrindinė šaldytuvo funkcija yra išlaikyti produktus šviežius kuo ilgiau. Viena iš sąlygų – kuo mažesnis temperatūros svyravimas, tuo ilgiau produktai išlieka švieži. Pavyzdžiui, DoorCooling funkcija užtikrina net iki 32%* greitesnį, tolygesnį aušinimą, ilgiau išlaikant maistą šviežią. FRESHBalancer™ skyrius išlaiko drėgmę, o judrus reguliatorius, priklausomai nuo nustatyto režimo, leidžia palaikyti optimalų vaisių ir daržovių drėgmės režimą (tuomet kai jie padedami į specialiai tam skirtą skyrių).

Nepasimeskite šiuolaikinėse technologijose

Nors ir žinant pagrindines būtinas šaldytuvo funkcijas, parduotuvėse dažnai tenka pasimesti techninėse specifikacijose. Siekiant kiekvieną pasirinkimą padaryti lengvesnį, LG atstovai apibendrino ir paaiškino kelias funkcijas, kurias galima rasti naujos serijos šaldytuvuose:  

Centum System™ – technologijų patobulinimo, funkcijų modernizavimo, minimalistinio dizaino ir bendrai visų modernių technologijų dėka, šaldytuvo motorui užtikrinama 20 metų garantija.

LINEARCooling™ dėl mažesnių temperatūros svyravimų LG inverterinis linijinis kompresorius padeda ilgiau išlaikyti šviežių produktų išvaizdą ir skonį.

FRESHConverter™ –  leidžia nustatyti optimalią temperatūrą konkrečiam maistui (mėsai, žuviai ar daržovėms) laikyti.

SmartThinQ  – programėlės pagalba, nuotoliniu būdu galima reguliuoti šaldytuvo temperatūrą, kad grįžus namo šaldytuve jau būtų tinkama temperatūra.  

Inverter Linear Compressor – dėl modernaus kompresoriaus, 25% sumažėjo šaldytuvo triukšmo lygis, todėl lyginant su įprastais šaldytuvais, jie tapo tylesni.

* Remiantis „UL“ įmonės bandymais, kuriuose panaudotas LG vidaus testavimo metodas, siekiant nustatyti būtiną aušinimui laiką viršutiniame durelių skyriuje nuo 24,8 ℃ iki 8 ℃, palyginant su LGE modeliu GBB60NSZHE be DoorCooling+ ir su modeliu GBB72NSDFN, turinčiu DoorCooling+.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”