Mobilios programėlės, kurios padės kelionėje

Kelionės yra įkvepiančios tuo, jog jose patiriame daug naujų iššūkių, susiduriame su netikėtomis situacijomis ir atradimais. Visgi, ne visos situacijos džiugina. Ypač, jei tenka pasimesti nepažįstamame mieste, nusivilti paslaugomis ir pan. Todėl mobiliųjų programėlių kūrėjai siūlo keliautojams naudotis visu pluoštu specialiai turistams paruoštų programėlių. Dalijamės keliomis, kurias siūlome išbandyti ir Jums.

Kelionės tvarkyklė – Tripit

Dar ruošiantis kelionei, reikia sugaišti nemažai laiko, siekiant susistyguoti, kur, kokiomis valandomis reikia būti, kada prasideda rezervacijos ir panašiai. Ypač, jeigu ketinate kelionės metų apsistoti ne viename viešbutyje, tuomet tikėtina, kad tarp visų rezervacijų patvirtinimo laiškų galite ir pasimesti. Todėl čia į pagalbą ateina Tripit programėlė, kuri viską atsimins už Jus. Tereikia visą informaciją apie skrydžius ir rezervacijas perkelti čia, ir daugiau nebereikės sukti galvos.

Maršruto planavimui – City Maps to Go

Dalis žmonių mėgsta keliauti impulsyviai ir į keliones leidžiasi per daug negalvodami apie tai, ką ir kur jie norėtų pamatyti. Tačiau yra tokių keliautojų, kurie mėgsta dar gerokai iki skrydžio žinoti, kokius taškus ketina aplankyti ir kokiomis kryptimis judės. Jeigu esate iš tokių, Jums labai padės programėlė City Maps to Go. Ji padės surasti optimaliausiu atstumu esančias lankytinas vietas, restoranus ar net viešojo transporto stoteles. Tai ypač patogi programėlė kelionėje, kai tenka susidurti su interneto trukdžiais, nes jai interneto tiesiog nereikia.

Skonio gurmanams – TheFork

Nesvarbu, kur keliautume, visada norisi aplankius svetimą šalį skaniai pavalgyti ir pasimėgauti vietos maisto skoniais. Tačiau kartais tai gali tapti iššūkiu nežinomame mieste. Kad kelionėje netektų nusvilti maisto kokybe ir restoranų kainomis, naudokitės TheFork programėle. Tai patogus būdas sužinoti, kokiose vietose verta rinktis pietus ar vakarienę. Programėlė ne tik padės išsirinkti, bet ir leidžia atlikti staliukų rezervaciją ar net suteikia galimybę pasinaudoti nuolaidomis.

Ieškantiems svarbių taškų – Around me

Kai viešite nežinomame mieste ne visuomet lengva orientuotis, net jeigu iš anksto ir itin smulkmeniškai susiplanavote maršrutą. Pavyzdžiui, prireikus bankomato, stovėjimo aikštelės ar kitos svarbios vietos, kurios ne visuomet pažymėtos, gali tekti gerokai paklaidžioti po miestą, jeigu nežinote, kokia kryptimi judėti. Todėl tokiais atvejais Jums gali padėti patogi Around Me programėlė, kuri parodys, kur arčiausiai Jūsų yra Jums reikalinga kavinė, stovėjimo aikštelė ar kitas svarbus Jūsų kelionei taškas.

Trumpam sustojimui – SitOrSquart

Atsidūrus nežinomame mieste kartais tenka pakliūti į nemalonią situaciją, staiga prireikus trumpo sustojimo tualete. SitOrSquart – nepamainomas pagalbininkas šioje situacijoje. Smagi ir patogi programėlė padės surasti artimiausią tualetą ir dar padės orientuotis, kurie iš jų yra Sit – patogūs ir tvarkingi, o kurie Squart – kiek prastesni.

Daugiau įdomios ir naudingos informacijos apie keliones portale Ieskaukeliones.lt