„Microsoft“ Lietuvos startuolius kviečia dalyvauti konkurse: laimėtojų laukia 50 tūkst. eurų

Pasaulinė programinės įrangos bendrovė „UiPath“ antrus metus iš eilės organizuoja „UiPath Automation Awards“ apdovanojimus, kuriuose įvertinamos geriausios įmonės, kuriančios ne gamybos sektoriui skirtus programinės įrangos automatizavimo sprendimus. Ir šiemet konkurse gali dalyvauti tik Vidurio ir Rytų Europos šalių įmonės, kurios bus skirstomos į dvi kategorijas, o vienos nugalėtojų laukia „Microsoft“ įsteigtas prizas – net 50 tūkst. eurų ir pagalba toliau plėtojant verslą.

Apdovanojimais siekiama įvertinti naujas Vidurio ir Rytų Europos regiono įmonių sukurtas technologijas, kurios gali turėti globalų poveikį ir praplėsti automatizavimo sprendimų ekosistemą bei taip paskatinti šį verslo sektorių toliau augti. Pirmasis konkursas, įvykęs pernai, sulaukė daugiau nei 100 startuolių ir įmonių iš 16 Europos šalių. Nugalėtojais tapo klientų valdymo programa „Edward.ai“ iš Lenkijos („Startuolių automatizavimo apdovanojimas“) ir talentų pritraukimo platforma „SmartDreamers“ iš Rumunijos („Sparčiai augančios bendrovės automatizavimo apdovanojimas“).

Laimėtojų laukia 50 tūkst. eurų

Šiemet apdovanojimai skiriami į dvi kategorijas: „Start-up“ įmones, tebevystančias produktą ir vis dar ieškančias finansavimo galimybių, bei „Scale-up“ įmones, sukūrusias galutinį produktą ir jau sulaukusias pirminių investicijų. Kiekvienoje kategorijoje bus išrenkama po vieną nugalėtoją.

„Start-up“ kategorija skirta įmonėms, turinčioms dviejų ar daugiau žmonių komandą, sukūrusioms perspektyvų automatizavimo produktą ir iki šiol gavusioms ne daugiau nei 850 tūkst. eurų finansavimą. Kategorijos nugalėtojams atitieks 50 tūkst. eurų piniginis prizas, kurį įsteigė „Microsoft“, taip pat 12 mėnesių mentorystės programa, techninė ir rinkodaros parama iš „UiPath“ ekspertų. Be to, laimėtojai turės galimybę pristatyti savo sprendimus ir kituose „UiPath“ reginiuose.

„Scale up“ kategorija skirta įmonėms, kurios turi keturių ar daugiau žmonių komandą, yra sukūrusios veikiančią automatizavimo technologiją bei ją pardavusios ne mažiau nei trims klientams, o iki šiol gavo iki 2,5 milijonų eurų finansavimą. Nugalėtojams taip pat atiteks 12 mėnesių mentorystės programa, techninė ir rinkodaros parama iš „UiPath“ ekspertų bei galimybė pristatyti savo sprendimus ir kituose „UiPath“ reginiuose.

Kaip dalyvauti? 

Pateiktas paraiškas vertins specialiai sudaryta komisija. Atrinkti kandidatai pateks į antrąjį atrankos etapą, kuriame turės pateikti reikalingą informaciją apie technologinius, teisinius ir kitus verslo aspektus. Trys kiekvienos kategorijos finalistai bus pakviesti į varžybas, kuriose pristatys savo verslą ir sukurtą technologiją komisijai, o geriausieji bus apdovanoti dviem „UiPath Automation“ apdovanojimais.

Konkurse gali dalyvauti tik įmonės iš Vidurio ir Rytų Europos regiono šalių: Albanijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Kroatijos, Kipro, Čekijos, Estijos, Graikijos, Vengrijos, Latvijos, Lietuvos, Maltos, Moldovos, Lenkijos, Rumunijos, Slovakijos Respublikos, Slovėnijos, Ukrainos, Serbijos ir Juodkalnijos bei šiam regionui nepriklausančios Turkijos.

Startuoliai ir sparčiai augančios bendrovės savo paraiškas gali siųsti per „UiPath Automation Awards 2020“ paraiškų puslapį iki 2020 m. rugpjūčio 30 dienos.

Apie „Microsoft“:

„Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) išmanios debesijos eroje padeda bendrovėms, organizacijoms, namų vartotojams transformuoti save skaitmeniniam pasauliui. Bendrovė siekia kiekvieną planetos gyventoją ir organizaciją įgalinti pasiekti daugiau.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR