LOGIN 2018 profesiškai suporuos festivalio svečius

LOGIN 2018 profesiškai suporuos festivalio svečius

Didžiausias Baltijos šalyse inovacijų festivalis LOGIN 2018 pasiruošęs svečius stebinti ne tik veiksmu scenoje, bet ir užkulisiuose. Renginio metu inovatyviomis idėjomis dalinsis dešimtys pasaulinio garso pranešėjų, tuo tarpu unikali festivalio programėlė, savo funkcionalumu primenanti kultinį „Tinder“, leis lankytojams efektyviai plėsti vertingų profesinių pažinčių ratą.

Naujoji LOGIN 2018 programėlė festivalio svečiams pasitarnaus visapusiškai. Be to, kad taps nepamainomu įrankiu asmeninei renginio programai susidaryti, programėlė išsiskiria ir nauju funkcionalumu: leis greitai ir nesudėtingai užmegzti profesines pažintis, galinčias reikšmingai pasitarnauti ateityje.

Kiekvienas dalyvis programėlėje galės susikurti savo paskyrą ir save pristatyti, peržiūrėti kitų lankytojų paskyras, filtravimo funkcija padės rasti ir tiesiogiai bendrauti su jam svarbiais žmonėmis. Taip pat bus galima pasinaudoti funkcija, kuri tinkamiausius kontaktus pasiūlys  pagal interesus, veiklą ar profesiją. 

Taip festivalio lankytojai galės surasti vieni kitus. Tiems, kurie nežino, kokį žmogų pagal savo profesinę patirtį ir profilį derėtų pakalbinti – programėlės dirbtinis intelektas pasiūlys geriausius atitikmenis automatiškai.

„Tokio tipo renginiuose visuomet akcentuojama „masė“ – įspūdingas bendras dalyvių skaičius ir statistika. Tačiau lankytojui šie skaičiai prasmės turi nedaug – sutikti reikiamus kontaktus ar užmegzti  vertingas pažintis yra sudėtinga. O juk būtent tai yra priežastis, kodėl profesionalai lankosi renginiuose. Šiemet kiekvienam lankytojui padėsime LOGIN „masę“ paversti asmenine profesionalia erdve: be to, kad kiekvienas galės susikurti unikalų ir išsamų profesinį profilį, filtravimo funkcijos leis rasti ir tiesiogiai bendrauti su jam aktualiausiais žmonėmis. Programėlė suteiks galimybę betarpiškai pakalbinti žmones, kurių kontaktus paprastai gauti sunku. Tai yra puiki, pasaulinėse konferencijose veikianti sistema. LOGIN ruošia ir siurprizą, kurį yra išbandę vos keletas renginių – tiems, kurie neapsisprendę, kokį žmogų pagal savo profesinę patirtį ir profilį derėtų pakalbinti – programėlės dirbtinis intelektas pasiūlys geriausius atitikmenis automatiškai“, − teigia LOGIN 2018 direktorė Indrė Chevalier.

Direktorės teigimu, naudotis LOGIN 2018 programėle bus visai paprasta. Parsisiuntus programėlę tereiks užsiregistruoti, įvedant unikalų slaptažodį, kurį kiekvienas dalyvis gaus el. paštu, ir susikurti asmeninę paskyrą. To pakaks siekiant susidaryti asmeninę renginio programą.

Pasak festivalio partnerio banko „Luminor“ vadovo Andriaus Načajaus, LOGIN yra žinių, idėjų ir įdomių žmonių klubas,  kurio vertę galima matuoti tiek išgirstais pranešimais, tiek naudingomis pažintimis festivalio užkulisiuose.  „Bendraujant čia galima papildyti idėjų aruodą, gauti naudingų patarimų ar rasti bendraminčių savo idėjoms įgyvendinti. Tai labai svarbu ir bankams, kurie dar niekada nebuvo tokie atviri naujovėms ir technologijų diktuojamiems pokyčiams“, – sakė Andrius Načajus.

Programėlės dėka susipažinę ar profesiškai „suporuoti“ dalyviai pokalbiui akis į akį galės susitikti patogioje aplinkoje – specialioje banko „Luminor“ erdvėje, įrengtoje Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro kavinėje.

Svarbu ir tai, kad LOGIN 2018 programėlė padės megzti bei puoselėti ryšius ir festivaliui pasibaigus. Dalyviai ir svečiai programėlės pagalba galės susirasti dominančias vieni kitų paskyras ir siųsti bei gauti žinutes.

Festivalio LOGIN 2018 programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš Apple Store ir Google Play Store parduotuvių.

Apie LOGIN:

Didžiausias inovacijų festivalis Baltijos šalyse LOGIN 2018 vyks birželio 7–8 dienomis Vilniaus centre – Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kongresų rūmuose bei erdvėse tarp šių dviejų kultūros centrų. Daugiau nei šimtas festivalio pranešimų suskirstyti į aštuonias temas – nuo blockchain‘ų iki miestų mobilumo, nuo finansų technologijų iki dizaino ir visuomenės. Šių temų pranešėjai apie jas kalbės per technologijų, kūrybiškumo ir verslumo prizmes.

Apie „Luminor“:

„Luminor“ – šiuolaikiškas naujos kartos bankas ir finansinių paslaugų teikėjas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, šįmet tapes pagrindiniu LOGIN 2018 partneriu. Bendradarbiaudamas su didžiausiu Baltijos šalyse inovacijų festivaliu, „Luminor“ pasirūpino, kad LOGIN 2018 programėlėje būtų įdiegta inovatyvi funkcija – „Networking by Luminor“, leidžianti renginio dalyviams lengvai užsiimti tinklaveika.

Pranešimą paskelbė: Sonata Židlinskaitė, Fabula Hill+Knowlton Strategies