LKL SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalinėms kovoms stebėti – netikėta transliacija iš paukščio skrydžio

Krepšinio mėgėjai savaitgalį vyksiančias LKL SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalines kovas galės papildomai stebėti per savo išmaniuosius įrenginius iš netikėto kampo. Virš aikštelės lynu pritvirtinta kamera tiesiogiai rodys visos aikštelės vaizdą iš viršaus. Šią tiesioginę mobiliesiems ekranams pritaikytą transliaciją komentuos Simas Jaskutėlis, o žiūrovai galės matyti ne tik įprastą, tačiau ir krepšinio gurmanams skirtą papildomą statistiką.

Klaipėdos Švyturio arenoje virš aikštelės įrengta kamera vaizdą transliuos tiesiogiai per taurės transliacijos partnerio „Bitės“ tinklą. Transliaciją be reklamos intarpų fanai galės stebėti tiesiog užsukę į specialų puslapį LKL.bite.lt. „Bitės“ klientai transliacijas galės žiūrėti neskaičiuodami duomenų, transliacijai reikalingi duomenys nebus papildomai apmokestinami.

„Antrojo ekrano populiarėjimo tendencijos sparčiai ateina į Lietuvą. Šalia mums įprastos tiesioginės varžybų transliacijos per televizorių, fanai tuo pačiu metu galės papildomai per savo telefoną, planšetinį ar įprastą kompiuterį stebėti vaizdą iš kiek netikėto kampo. Pastarasis geriausiai atskleis komandų derinius ir kitus taktinius sprendimus. Džiaugiamės, kad galime vieni pirmųjų Lietuvoje pasiūlyti šio sporto gerbėjams papildomas galimybes mėgautis krepšinio šou“, sako Arūnas Mickevičius, bendrovės „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas.

LKL SIL–Karaliaus Mindaugo kovos iš įprastų kampų bus transliuojamos per oficialų taurės transliuotoją LRT.

Pasaulinė statistika rodo, jog antrojo ekrano tendencija vis labiau populiarėja. Tai reiškia, kad vis dažniau vienu metu žiūrime transliaciją per TV ir tuo pat metu savo išmaniajame telefone ar kitame įrenginyje ieškome papildomos informacijos. Pavyzdžiui, „Ericsson“ atliktas tyrimas parodė, kad 2016 m. tai darė jau trečdalis TV žiūrovų, o penktadalis internete diskutavo apie tai ką mato TV ekrane. Kaip rodo kitas tyrimas, naudojančių antrąjį ekraną, žiūrint TV, skaičius vidutiniškai kasmet didėja 4-5 procentus.

Pranešimą paskelbė : Martynas Pasiliauskas, Integrity PR