Lietuvių technologijos – amerikiečių plastinių operacijų rinkoje

Patobulinti veido proporcijas ar pakeisti susidėvėjusį klubo sąnarį – dažniausi privačių klinikų JAV pasiūlymai, kuriuos apjungęs nuotolinėje platformoje vertinti, rekomenduoti ar netgi užsisakyti kviečia lietuvių startuolis „MEDvisus”. Pirmuosius žingsnius medicinos turizmo srityje pradėję prieš keletą metų, o šiemet, pirmojo karantino metu, nuotolinėje Kauno mokslo ir technologijų parko verslo pre-akceleravimo programoje „EVOLUT 4.0“ dalyvavusi komanda, kuria naujas medicininių paslaugų amerikiečiams patirtis.

„Pacientams iš užsienio organizuodavome medicinos paslaugas Lietuvoje. Taip sukaupėme nemažai patirties, geriau supratome jų poreikius, siekį rasti geriausią medicininių paslaugų paketą už geriausią kainą ir tinkamiausiu jiems laiku. Supratome, kad be skaitmeninių technologijų pagalbos didžiausios pridėtinės vertės augančiam klientų ratui nesukursime“, – pastebi „MEDvisus“ startuolio vadovė Viktorija Bebrauskienė.

Teisininkės išsilavinimą turinti kaunietė galimybes pasiūlyti medicininių paslaugų platformą privačioms klinikoms Jungtinėse Valstijose įžvelgė išnagrinėjusi teisinę bazę: „Profesiniai įgūdžiai ir žinios padėjo rastis technologinei naujovei – JAV egzistuojanti sveikatos apsaugos sistema, gerokai besiskirianti nuo mums, europiečiams, įprasto „viskas viename“ modelio, skatina pacientus pačius ieškoti chirurgų, kuriems norėtų patikėti savo medicinines problemas“.

Ieškančiam medicininių paslaugų vartotojui sistema sugeneruoja optimaliai suderintą medicininių paslaugų paketą ir jo kainą. Pacientai gali palyginti klinikų paslaugas ir kainas, o gydytojai vertina platformą kaip pasyvų pardavimo kanalą, kuriantį reputaciją, plečiantį klientų ratą ir valdantį darbo krūvį.

Pranešimą paskelbė: Paulius Nezabitauskas, VšĮ Kauno mokslo ir technologijų parkas
Lietuvių technologijos – amerikiečių plastinių operacijų rinkoje