„LG WING“ reiškia naują praktiškumo sampratą, iki šiol neregėtą išmaniajame telefone

Unikalus išmanusis telefonas, įkūnijantis „LG“ pastangas tyrinėti

nežinomybę, ir pristatyti patrauklias naująsias mobiliųjų telefonų suteikiamas patirtis

 „LG Electronics“ (toliau – „LG“) internetiniame pristatymo renginyje, tiesiogiai transliuojamame visame pasaulyje iš jos Seulo būstinės (https://lgwing.me/DiscovertheUnexplored), pristatė savo pirmąjį „Explorer“ projekto įrenginį „LG WING“. Įkūnydamas „Explorer“ projekto tikslą atrasti dar neatrastas panaudojimo galimybes, siekiant išplėsti mobiliojo ryšio sektorių, „LG WING“ gali pasigirti unikaliu formatu, kuris naudotojams suteikia naujas ir patrauklias patirtis naudojant mobiliuosius įrenginius.

Paslėptas antrasis ekranas suteikia naują naudotojo patirčių lygį

„LG WING“ yra visiškai nepanašus į jokį kitą rinkoje siūlomą išmanųjį telefoną. Naudotojai bet kuriuo metu gali sklandžiai perjungti iš pagrindinio režimo į pasukamąjį režimą, kad galėtų mėgautis išplėsta ir neabejotinai individualizuota naudotojo patirtimi. Naudojant pasukamąjį režimą, visa telefono priekinė dalis pasisuka 90 laipsnių kampu pagal laikrodžio rodyklę, paversdama pagrindinį ekraną gulsčiuoju režimu, taip atidengiant 3,9 colio antrąjį ekraną, kuris suteikia naujas panaudojimo ir tyrinėjimo galimybes įrenginį naudojant pasukamuoju režimu. Vieną programą galima išplėsti per abu ekranus arba dvi programos gali būti rodomos vienu metu, po vieną kiekviename ekrane.

Neblaškanti ir užburianti žiūrėjimo patirtis

Kadangi daugiau naudotojų nei bet kada anksčiau žiūri turinį išmaniuosiuose įrenginiuose, „LG“ pristato įvairias „WING“ funkcijas, kurios pagerins žiūrėjimo mobiliuoju įrenginiu patirtį. Pagrindinis „LG WING“ ekranas yra tobulas 6,8 colių „P-OLED FullVision“ ekranas su 20,5:9 proporcija, kuri užtikrina išskirtinę žiūrėjimo ir žaidimų patirtį. Antrasis ekranas ne tik išplečia įrenginio matymo lauką, bet taip pat veikia ir kaip rankena, kai pagrindinis ekranas veikia gulsčiuoju režimu. Įjungus „Grip Lock“, antrajame ekrane rodoma naudinga informacija, pvz., laikas ir data, o atsitiktiniai prisilietimai yra ignoruojami.

Pirmoji pasaulyje giroskopinio stabilizatoriaus funkcija telefone su nepralenkiama vaizdo įrašymo kokybe

Naudotojams, kurie paprastai filmuoja ir dalijasi savo kasdieniu gyvenimu naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, „LG“ į savo novatorišką telefoną įdiegė pažangias kameros funkcijas ir technologijas, kurios siūlomos tik naujuoju formatu. „LG WING“ gali pasigirti trimis galinėmis kameromis – 64 mln. vaizdo taškų ypač aukštos raiškos plataus kampo objektyvas su OAS, 12 mln. vaizdo taškų itin plataus kampo didelių vaizdo taškų objektyvas ir 13 mln. vaizdo taškų plataus kampo objektyvas. Įjunkite dvigubą įrašymą pasukamajame režime vienu metu naudodami 32 mln. vaizdo taškų iššokančią kamerą ir vieną iš galinių telefono kamerų. Rezultatai gali būti išsaugomi kartu viename faile arba dviejuose atskiruose failuose, nustatant 1:1 arba 16:9 proporciją. Dar daugiau, antrasis ekranas gali būti naudojamas kaip numatytoji redagavimo paletė, vaizdo įrašą ar nuotrauką ir toliau rodant pagrindiniame ekrane. „LG WING“ taip pat yra „LG Creator‘s Kit“ – pažangių vaizdo redagavimo sprendimų rinkinys, įskaitant „Timelapse Control“, „Voice Bokeh“ ir ASMR įrašymą.

Lengvesnis, tačiau patvarus, kad būtų galima patikimai naudoti

Net ir turėdamas du ekranus, „LG WING“ išlieka ganėtinai lengvas, todėl jį nesunku laikyti ir patogu nešioti. Naudodami plonas, bet tvirtas kompozitines medžiagas ir specialią perforavimo metodiką, „LG“ inžinieriai sugebėjo išlaikyti vos 260 gramų svorį, todėl „LG WING“ nebuvo sunkesnis nei daugelis šių dienų išmaniųjų telefonų su dideliu ekranu. O ergonomiška prietaiso konstrukcija užtikrina patogų, įtampos nesukeliantį, suėmimą tiek pasukamajame, tiek ir pagrindiniame režime.

Norėdami patenkinti su 5G paslaugomis susijusius klientų lūkesčius inžinieriai panaudojo „LG WING“ „Qualcomm® Snapdragon™ 765G“ 5G mobiliąją platformą su „Snapdragon X52“ 5G modemo – RD sistema. Kaip pirmoji „Qualcomm“ mobilioji platforma, kurioje yra integruotas programėlių procesorius ir 5G modemo – RD sistema, šis lustų rinkinys užtikrina geriausią savo klasės DI veikimo našumą, žaibišką 5G ryšį ir išmanias kelių kamerų galimybes, tuo pat metu išsaugant akumuliatoriaus veikimo laiką. Iš dalies dėl „Qualcomm“ „Snapdragon Elite Gaming™“ savybių, „LG WING“ suteikia tikrai unikalią pramogų patirtį, užtikrindama momentinį atsako laiką, kino teatro kokybės grafiką ir neįtikėtiną garsą.

„Sveikiname visą „LG“ komandą pristačius „LG WING“, išties novatorišką įrenginį, kurį varo „Snapdragon 765G“ 5G mobilioji platforma, puikiai aprėpianti naujojo „LG Explorer“ projekto viziją“, – sakė Jim Tran, „Qualcomm Technologies, Inc.“ vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius, atsakingas už mobiliuosius telefonus. –„Qualcomm Technologies“ aktyviai bendradarbiavo su „LG Mobile“ ieškodama būdų, kaip optimizuoti „Explorer“ projekto, suteiksiančio naudotojams naują ir kitokią patirtį, gaminių našumą“.

„LG WING“ pradeda naują mobiliųjų atradimų erą ir yra įdomi mūsų „Explorer“ projekto iniciatyvos pradžia“, – sakė Morris Lee, LG mobiliojo ryšio bendrovės prezidentas. – „Kitaip nei bet kuris kitas šiandieninėje rinkoje esantis įrenginys, šis naujoviškas prietaisas meta iššūkį sektoriuje nusistovėjusiai pusiausvyrai ir suteikia naudotojams naują mobiliųjų įrenginių patirtį, kuri privers galvoti apie išmanųjį telefoną visiškai kitaip.“

Iš pradžių „LG WING“ bus pradėtas platinti nuo kito mėnesio Pietų Korėjoje, o tada  pasiūlytas pagrindinėms Šiaurės Amerikos ir Europos rinkoms.

Pagrindinės specifikacijos: 1

„LG WING“

 • Lustų rinkinys: „Qualcomm® Snapdragon™ 765G“ 5G mobili platforma, integruota kartu su „Snapdragon X52“ 5G modemu ir RD sistema
 • Ekranas:
  – Pagrindinis ekranas: 6,8 colio 20,5:9 FHD+ P-OLED FullVision (2 460 x 1 080 / 395 vaizdo taškų colyje)
  – Antrasis ekranas: 3,9 colio 1,15:1 G-OLED (1 240 x 1 080 / 419 vaizdo taškų colyje)
 • Atmintis: 8 GB RAM / 128 arba 256 GB ROM / microSD (iki 2 TB)
 • Kamera:
  • Užpakalinė: Itin didelės raiškos (64 mln. vaizdo taškų plataus kampo objektyvas su OAS 2 (F1,8 / 78°/ 0,8 µm) / 13 mln. vaizdo taškų itin plataus kampo objektyvas (F1,9 / 117° / 1,0 µm) / 12 mln. vaizdo taškų itin plataus kampo didelių vaizdo taškų objektyvas (F2,2 / 120° / 1,4 µm)
  • Priekinė: 32 mln. vaizdo taškų plataus kampo objektyvas 3 (F1,9 / 79,6° / 0,8 µm)
 • Akumuliatorius: 4 000 mAh
 • Operacinė sistema: „Android 10.0“ (Q OS)
 • Dydis: 169,5 x 74,5 x 10,9 mm
 • Svoris: 260 g
 • Tinklas: 3G / 4G LTE-A / 5G
 • Ryšiai: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / Bluetooth 5.1 / NFC / C tipo USB (suderinamas su 1 kartos USB 3.1)
 • Spalvos: Tamsiai pilka / šviesiai žydra
 • Kita informacija: Judesiui skirta kamera su giroskopiniu stabilizatoriumi / priekinė iššokanti kamera / „Hexa“ judesio stabilizatorius /

„LG Creator’s Kit“ / „LG Pay“ / dvigubas įrašymas / „Black Stabilizer“ / „LG 3D Sound Engine“ /

„AI CAM“ / „Q Lens“ / „Google Lens“/ „Google Assistant“ / Pirštų atspaudų jutiklis ekrane / IP54 atsparumas vandeniui ir dulkėms / „Qualcomm® Quick Charge™ 4.0+“ technologija / belaidis įkrovimas / Atitiktis MIL-STD 810G4

# # #

1 Specifikacijos, funkcijos ir priedai gali skirtis priklausomai nuo konkrečios rinkos ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.

2 Vaizdo taškų suliejimas iki 16 mln. vaizdo taškų. Viso 64 mln. vaizdo taškų atvaizdo kokybė gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo lustų rinkinio.

3 Vaizdo taškų suliejimas iki 8 mln. vaizdo taškų. Iš viso 32 mln. vaizdo taškų atvaizdo kokybė gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo lustų rinkinio.

4 „LG WING“ bandymai atliekami įprastoje konfigūracijoje, o ne pasukamajame režime.

„Qualcomm“, „Snapdragon“ ir „Quick Charge“ yra „Qualcomm Incorporated“ prekių ženklai arba registruoti prekių ženklai. „Qualcomm Snapdragon“ ir „Qualcomm Quick Charge“ yra „Qualcomm Technologies, Inc.“ ir (arba) jos dukterinių įmonių gaminiai.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”
„LG WING“ reiškia naują praktiškumo sampratą, iki šiol neregėtą išmaniajame telefone