LG THINQ PRIETAISAI SU DIRBTINIU INTELEKTU SKINA LAURUS APDOVANOJIMUOSE

LG THINQ PRIETAISAI SU DIRBTINIU INTELEKTU SKINA LAURUS APDOVANOJIMUOSE

EISA apdovanojimais įvertino LG dirbtinio intelekto ir produktų inovacijas

Vilnius, 2018 m. rugpjūčio 16 d. – Kompanijos „LG Electronics“ inovacijos dirbtinio intelekto technologijos ir dizaino srityje pelnė Europos vaizdo ir garso asociacijos (European Imaging and Sound Association, EISA) pripažinimą. Dirbtinio intelekto technologija „ThinQ“ paremti produktai, įskaitant OLED ir „Super UHD“ televizorius bei „XBoom“ garso sistemą, buvo apdovanoti kategorijose, kuriose vertinta aukščiausia vaizdo ir garso kokybė bei dirbtinio intelekto technologijos efektyvumas.

LG OLED televizorius su „ThinQ“ technologija (OLED65E8 modelis) laimėjo „EISA PREMIUM OLED TV 2018-2019“ titulą – tai septintas iš eilės apdovanojimą pelnęs šios įmonės OLED gaminys. Televizorius išsiskyrė savo dirbtinio intelekto technologijos funkcionalumu bei vaizdo kokybe, įgalinta pažangiojo procesoriaus α9 (Alpha9). Pastarasis perteikia neįtikėtinai tikrovišką vaizdą, pasižymintį tikslumu, ryškiomis spalvomis ir gilumu. Be to, EISA žiuri komisija įvertino „Dolby Atmos“ garso sistemos kokybę – jos kolonėlių perteikiamas daugiakryptis garsas sukuria įtraukiančią audiovizualinę patirtį.

Tuo metu „Super UHD“ televizorius (65SK9500 modelis), kuriame taip pat įdiegta dirbtinio intelekto „ThinQ” technologija, gavo „EISA ARTIFICIAL INTELLIGENCE TV 2018-2019“ apdovanojimą už išskirtinį LCD televizoriaus vaizdą, išgaunamą pritaikant naujausias technologijas – „LG Nano Cell“ ekraną, „Full Array Local Dimming“ technologiją ir α7 (Alpha7) procesorių, o taip pat „ThinQ“ technologiją su integruota „Google Assistant“ programa. Su patentuota „ThinQ“ technologija žmonės gali valdyti televizorių, lengvai prisijungti prie kitų namuose esančių išmaniųjų įrenginių, keisti vaizdo nustatymus ir ieškoti norimo turinio. Televizoriuje įdiegta pažangi balso atpažinimo technologija, paremta natūraliu kalbos apdorojimu, užtikrina patogų valdymą balsu, kuris nuolat tobulėja dėl „gilaus mokymosi“ (angl. deep learning) technologijos. LG televizoriai su „Google Assistant“ programa ir dirbtiniu intelektu tampa išmaniųjų namų valdymo centrais, kurie leidžia atlikti skirtingas užduotis, ieškoti reikiamos informacijos ar valdyti kitus išmaniuosius namų įrenginius.

Be to, su integruota „Google Assistant“ programa kolonėlė „XBoom AI ThinQ“ vykdo balsu ištartas naudotojo komandas, tad jai nereikia nei nuotolinio pultelio, nei išmaniojo telefono. Garso kolonėle galima valdyti ir kitus namų įrenginius, paremtus „Google Assistant“ programa, bei kitokius prietaisus, kurie turi „LG ThinQ“ sąsają.

Apdovanojimo „EISA SOUNDBAR 2018-2019“ laimėtoju tapo „Soundbar“ garso sistema „SK10Y“, kurios 550W galia ir 5.1.2 kanalų sistema panardina į kino kokybės garsą. Pritaikydama „Dolby Atmos®“ technologiją, ši garso sistema perduoda galingą, erdvinį garsą visomis kryptimis – net ir į lubas. Su „Meridian“ technologija, „SK10Y“ sistema gali pasigirti itin aukšta kokybe ir aiškiai, tiksliai atkuriamais garsais, tiek klausant žmogaus kalbos, tiek muzikos.

„LG didžiuojasi sulaukusi pripažinimo už pasiekimus ir inovacijas dirbtinio intelekto srityje iš žinomų ir gerbiamų rinkos ekspertų, – sako Brianas Kwonas, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas. – LG visuomet buvo ir išlieka svarbiu rinkos žaidėju dirbtinio intelekto srityje, siūlydama klientams naują išmanumo lygį namuose. Tai yra ir mūsų misijos dalis: padaryti žmonių gyvenimą patogesnį per technologijas, kuriamas galvojant apie ateitį.“

# # # 

Apie LG Electronics, Inc.

„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra vienas iš lyderių televizorių, garso ir vaizdo sistemų, monitorių, projektorių ir nešiojamųjų kompiuterių kategorijose. Ši kompanija puikiai atpažįstama kaip rinkos inovatorė, pritaikanti dirbtinio intelekto technologijas OLED bei SUPER UHD televizoriuose. Daugiau informacijos: www.LG.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, Fabula Hill+Knowlton Strategies