LG pristato pirmąjį pasaulyje 8K raiškos OLED televizorių

LG pristato pirmąjį pasaulyje 8K raiškos OLED televizorių

Pradėjusi pirmoji masiškai gaminti plačiaekranius OLED televizorius, LG yra pasiruošusi tapti pažangių aukščiausios klasės televizorių technologijų lydere

Vilnius, 2018 m. rugpjūčio 29 d. – OLED televizorių inovacijų lyderė „LG Electronics“ (LG) parodoje „IFA 2018“ Berlyne pristato pirmąjį pasaulyje 8K (7680 x 4320 tšk.) OLED televizorių. 88 colių įstrižainės 8K raiškos LG OLED televizorius turi daugiau nei 33 milijonus šviesą ir spalvas skleidžiančių pikselių, sukuriančių neprilygstamą kontrastą ir tikrą juodą spalvą, kurie užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę.

OLED televizorių pardavimai šįmet, prognozuojama, išaugs dvigubai, o iki 2022 metų pasieks devynis milijonus vienetų. LG ketina ir toliau didinti OLED televizorių dalį savo aukščiausios kokybės televizorių portfelyje ir skatins vartotojus rinktis šiuos įrenginius. Nors 8K televizorių rinka dar tik žengia pirmuosius žingsnius, tikimasi, kad iki 2022 m. pardavimai išaugs iki daugiau nei 5 milijonų vienetų. LG su savo 8K OLED TV technologija užsibrėžė šioje aukščiausio lygio produktų rinkoje užimti lyderės pozicijas.

Nepaisant pažangos LCD srityje, OLED dažnai įvardijama kaip „naujos kartos vaizdo technologija“, kadangi šiuose ekranuose kiekvienas pikselis pats skleidžia šviesą, todėl televizoriui nereikia jokio galinio apšvietimo. Tai leidžia sukurti moderniausius televizorius, kurių vaizdo kokybė ir dizainas nustato naujus rinkos standartus. LG sugebėjo ne tik ištobulinti šią technologiją, bet ir sėkmingai įvedė ją į rinką.

„Pirmasis LG 8K OLED televizorius yra technologinių pasiekimų viršūnė, kitas vaizdo technologijų evoliucijos žingsnis, – sako „LG Home Entertainment Company“ prezidentas Brianas Kwonas. – 4K OLED atliko svarbų vaidmenį keičiant televizijos industriją, ir esame įsitikinę, kad 8K OLED televizorius pakartos pirmtako sėkmę.“

Gyvai išvysti 88 colių įstrižainės 8K raiškos LG OLED televizorių galima Berlyne vykstančioje buitinės technikos ir elektronikos parodoje „IFA 2018“, LG stende, esančiame 18-oje salėje, kur kompanija demonstruoja ir kitas savo TV technologijų inovacijas.

# # #

 

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“

„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra televizorių, garso ir vaizdo sistemų, monitorių, projektorių ir nešiojamųjų kompiuterių rinkos lyderė. Įmonė yra pripažinta rinkos inovatorė, pelniusi šį pripažinimą už OLED televizorius, kurie pakeitė aukščiausios kokybės televizorių kategoriją. LG yra įsipareigojusi gerinti klientų gyvenimą su inovatyviais namų pramogoms skirtais produktais, tokiais kaip pažangūs OLED televizoriai ir apdovanojimus pelnę SUPER UHD televizoriai su dirbtinio intelekto galimybėmis. Daugiau informacijos rasite www.LG.com.

Pranešimą paskelbė: Sonata Židlinskaitė, Fabula Hill+Knowlton Strategies