LG Lietuvos rinkai pristato naujus inovatyvius išmaniuosius telefonus Q60 ir K40

LG Lietuvos rinkai pristato naujus inovatyvius išmaniuosius telefonus Q60 ir K40

„LG Electronics“ (LG) pristato du naujus vartotojams patrauklius išmaniuosius telefonus, sukurtus ieškantiems pažangių mobiliųjų įrenginių, tačiau nenorintiems prarasti naudojimo patogumo. Šiuos kiekvieno poreikius patenkinti galinčius LG telefonus, aprūpintus gyvenimą palengvinančiomis teksto perskaitymo funkcijomis, paprasta naudoti visur, kur tik būsite.

LG Q60 ir LG K40 puikuojasi aukščiausio lygmens funkcijomis, pažangiomis technologijomis ir stilingu dizainu ir visa tai siūlo už prieinamą kainą.

Naujas patogumo standartas

Pristatydama modelius, LG siūlo didelius, aukštos kokybės ekranus bei dirbtinio intelekto (DI) galia pagerintą funkcionalumą tiems vartotojams, kuriems įprastai tekdavo tenkintis paprastesniais modeliais. Abu įrenginiai turi LG „HD+ FullVision“ ekranus: LG Q60 – 6,26 colio (15,9 cm), o LG K40 – 5,7 colio (14,4 cm). Priekinė LG Q60 kamera įdėta į vandens lašo išpjovą, o tai leidžia maksimaliai išnaudoti „FullVision“ ekrano galimybes mėgaujantis vaizdais, žaidžiant ir bendraujant. Be to, ploni abiejų telefonų rėmeliai leidžia juos patogiai laikyti delne ir valdyti viena ranka.

Norint vartotojams suteikti pačią geriausią naudojimosi patirtį, tiek LG Q60, tiek LG K40 yra aprūpinti DI funkcijomis, kuriomis įprastai puikuojasi išmaniųjų telefonų gamintojų flagmanai. AI CAM magiškai atpažįsta kameros matomus objektus ir rekomenduoja fotografavimo režimą, leidžiantį pasiekti geriausią rezultatą.

Stulbinantis garsas

Nėra abejonių, kad iš šių abiejų įrenginių kokybiškomis ausinėmis sklindantis DTS: X 3D erdvinis garsas pamalonins net prisiekusius melomanus. Įtikinamai imituodama 7.1 kanalo erdvinio garso sistemą, ši aukštos klasės technologija leidžia geriau pasinerti į bet kokį turinį: tiek žaidžiant žaidimus, tiek žiūrint filmus, tiek mėgaujantis populiariausiais šiandienos hitais.

Užnugaryje paliktos ribos

Siekdami kuo labiau padidinti Q ir K serijų modelių praktiškumą, LG inžinieriai susitelkė ties dviejų pagrindinių ypatybių, kurių šiandieniniai išmaniųjų telefonų naudotojai trokšta labiausiai, tobulinimu: baterijos naudojimo trukme ir kameros veikimu.

Greta įspūdingos 13 MP priekinės kameros LG Q60 taip pat turi tris galines: 16 MP su fazės aptikimo automatiniu fokusavimu (PDAF), 5 MP su ypač plataus apžvalgos kampo objektyvu ir 2 MP „akį“ su gylio jutikliu, leidžiančiu užfiksuoti ryškų pagrindinį objektą sulietame fone. Savo žinioje turėdami keturis unikalius objektyvus, Q60 savininkai tobulais kadrais galės džiaugtis kiekvieną kartą, kad ir koks sudėtingas būtų fotografuojamas objektas ar aplinka.

LG Q60 maitinamas 3500 mAh baterija, todėl galėsite ilgiau skaityti naujienas, mėgautis žaidimais ar transliuoti turinį. O štai mažesniojo LG K40 3000 mAh baterija yra pakankamai talpi, kad be įkrovimų telefonu galėtumėte naudotis visą dieną.

Pagrindinės specifikacijos:

LG Q60                                                                                                   

 • Procesorius: 2,0 GHz, aštuonių branduolių
 • Ekranas: 6,26 colio (15,9 cm), 19:9 „HD+ FullVision“
 • Atmintis: 3 GB RAM / 64 GB ROM / microSD (iki 2 TB)
 • Kameros:
  – Galinės: 16 MP su PDAF / 2 MP su gylio jutikliu / 5 MP ypač plataus kampo
  – Priekinė: 13 MP
 • Baterijos talpa: 3500 mAh
 • Dydis: 161,3 x 77 x 8,7 mm
 • Ryšiai: LTE / 3G / 2G
 • Kita: „DTS: X 3D“ erdvinis garsas / „AI CAM“ / MIL-STD-810G sertifikatas / pirštų atspaudų jutiklis

LG K40

 • Procesorius: 2,0 GHz, aštuonių branduolių
 • Ekranas: 5,7 colio (14,4 cm), 18:9 „HD+ FullVision“
 • Atmintis: 2 GB RAM / 32 GB ROM / microSD (iki 2 TB)
 • Kameros:
  – Galinė: 16 MP su PDAF
  – Priekinė: 8 MP (LED blykstė)
 • Baterijos talpa: 3000 mAh
 • Dydis: 153,0 x 71,9 x 8,3 mm
 • Ryšiai: LTE / 3G / 2G
 • Kita: „DTS: X 3D“ erdvinis garsas / „AI CAM“ / MIL-STD-810G sertifikatas / Pirštų atspaudų jutiklis

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”