„LG G8S ThinQ™“ išmanųjį telefoną su naująja Z kamera Lietuvoje bus galima įsigyti nuo liepos vidurio

„LG G8S ThinQ™“ išmanųjį telefoną su naująja Z kamera Lietuvoje bus galima įsigyti nuo liepos vidurio

„LG Electronics“ (LG) Baltijos šalyse ruošiasi pristatyti naująjį „LG G8S ThinQ™“ modelį, jau patraukusį naudotojų dėmesį ir įgijusį didelę paklausą kitose rinkose. Šis LG telefonas labai praktiškas. Jame įdiegta įvairių patogių, naudotojo kasdienį gyvenimą palengvinančių funkcijų. Ypač didelis dėmesys skiriamas telefono vaizdo ir garso kokybei.

„LG G8S ThinQ“ – tai išmanusis telefonas su šiuolaikiška riešo venų autentifikavimo technologija. Specialiai tam įrenginyje įmontuota ToF Z kamera ir infraraudonųjų spindulių jutikliai. LG technologija „Hand ID“, kuri yra saugesnė už piršto atspaudo atpažinimo technologiją, kuri įrenginio savininką atpažįsta pagal riešo venų formą, storį ir kitas ypatybes. Norėdamas atblokuoti telefoną „LG G8S ThinQ“ ir pasiekti jo turinį, naudotojas turi sekundės dalelę palaikyti ranką priešais priekinę kamerą.

Šiuolaikiška Z kamera galima daryti aukštos kokybės asmenukes portreto režimu. Aptikdama nuo objektų atspindėtus infraraudonuosius spindulius Z kamera greičiau ir tiksliau nei kiti vaizdo jutikliai įvertina vaizdo gylį, todėl su ja patogu naudoti telefono atrakinimo veidu funkciją „Face Unlock“.

Kadangi LG Z kamera naudoja ToF technologiją, ji mato trimačius vaizdus. Tai nepriklauso nuo aplinkos apšvietimo, todėl išorinių šaltinių šviesa jos tikslumui neturi jokios įtakos. Taigi savo išmaniuosiuose telefonuose LG siūlo platesnį autentifikavimo priemonių pasirinkimą nei kiti išmaniųjų telefonų gamintojai.

Z kamera padeda pagerinti naudotojo patirtį su gesto atpažinimo technologija „Air Motion“. Net neliesdamas telefono naudotojas gali atsiliepti į skambučius ir juos užbaigti, taip pat padaryti ekrano kopiją ar reguliuoti garsą. Tai ypač patogu gaminant valgį ar tvarkantis namuose.

„LG G8S ThinQ“ išsiskiria ir multimedijos atkūrimo galimybėmis, nes šiame LG Z serijos išmaniajame telefone naudojama OLED ekrano technologija. Plačiame 6,2 colio QHD+ „FullVision“ ekrane vaizdas itin detalus, o dirbtinio intelekto vizualizavimo funkcija spalvas ir šviesumą pritaiko prie aplinkos ir todėl nevargina akių.

Telefono specifikacijos:

 • Lustų rinkinys: „Qualcomm® Snapdragon™ 855 Mobile Platform“
 • Ekranas: 6,2 colio 18,7:9 FHD+ OLED „FullVision“ (2248 x 1080)
 • Atmintis: 6 GB RAM / 128 GB ROM / „MicroSD“
 • Kamera:
  galinė:
  – 13 MP plačioji (F2,4 / 1,0 μm / 136˚)
  – 13 MP standartinė (F1,8 / 1,4 μm / 78˚)
  – 12 MP telefotokamera (F2,6 / 1,0 μm / 47˚)
  priekinė:
  – 8 MP standartinė (F1,9 / 1,12 μm / 80˚)
  – Z kamera (ToF technologija)
 • Akumuliatorius: 3550 mAh
 • Dydis: 156,7 x 76,7 x 7,9 mm
 • Kita: „AI Composition“, „AI CAM“, „Google Assistant“, „Google Lens“, „Super Far Field Voice Recognition“, „Hand ID“, „Face Unlock“ , „Air Motion“, stereofoniniai garsiakalbiai

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”