Kaip pasirinkti lauko šviestuvus?

Lauko apšvietimas gali sukurti tam tikrą nuotaiką, kiemai, terasos ir lauko poilsio zonos gali būti transformuojamos į visą parą veikiančias šeimos bei draugų susibūrimo vietas. Apšviesti takai bei kitos apšviestos erdvės leidžia tamsiu paros metu mėgautis erdve. Kiekvieną gyvenamąją aplinką sustiprina kruopščiai apšvietimas, o lauko zona nėra išimtis.

Nesvarbu ar yra norima pabrėžti kraštovaizdžio grožį, ar suteikti papildomo saugumo, apšvietimo ekspertai lempa.ltgali padėti rasti puikius sprendimus, atitinkančius kainos ir kokybės santykį.

Lauko apšvietimo tipai

  1. Sieniniai žibintai. Sieniniai žibintai yra tradicinis ir dažnai naudojamas lauko apšvietimo variantas, skirtas apšviesti terasą, važiuojamąją dalį ar garažo zoną. Taip pat tam tikro stiliaus sieniniai žibintai yra kabinami durų šonuose, kaip stilingas būdas pasitikti savo svečius.
  2. Lubiniai žibintai. Moderniai įrengtose lauko terasose vis dažniau naudojami ir lubiniai žibintai. Jie suteikia daugiau šviesos ir modernumo. Jų yra įvairių stilių ir gali būti nuleidžiami, įmontuojami, su specialiais laikikliais, naudojimui lauke. Ši parinktis taip pat puikiai papildo sieninius lauko šviestuvus.
  3. Pakabinami žibintai. Lauko pakabinami žibintai tapo labai populiarūs, ypač virš priekinių lauko durų arba terasos zonoje. Pakabinamos lemputės traukia akį ir suteikia jaukią atmosferą, ypač jei lempų šviesa yra šilta. Taip pat jos vizualiai padidina erdvę, todėl jos išsiskiria iš kitų lauko žibintų.
  4. Pastatomi, įmontuojami žibintai. Tokio tipo žibintai puikiai tinka takams arba važiuojamajai daliai, pavyzdžiui kiemui apšviesti. Jie pasižymi dideliu šviesos spektru, todėl yra dažnas pasirinkimas padidinti matomumą ir apsaugoti savo nuosavybę nakties metu.
  5. Kraštovaizdžio žibintai. Šio tipo žibintai yra naudojami gėlynams ar kitiems išskirtiniams kiemo elementams apšviesti, siekiant į juos labiau atkreipti dėmesį tamsiuoju paros metu.