Itin galingą bateriją turintis „Samsung Galaxy Watch“ jau Lietuvoje

Itin galingą bateriją turintis „Samsung Galaxy Watch“ jau Lietuvoje

Neseniai pristatytą išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“ jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Stilingas įrenginys pasižymi itin galinga, bent tris dienas veikiančia baterija, patobulintomis sveikatingumo programomis bei nesenstančiu klasikiniu dizainu, derančiu prie kiekvieno unikalaus stiliaus. 

„Matome, kad susidomėjimas dėvimaisiais prietaisais auga kasdien, planuojama, kad pasaulyje iš viso per 2018 metus bus parduota 71 milijonas išmaniųjų laikrodžių, o 2022 metais šis skaičius išaugs net dvigubai. Todėl „Samsung“ tikslas pasiūlyti vartotojams inovatyvius sprendimus, atitinkančius aukščiausius jų reikalavimus,“ – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Kompanija ir toliau tobulina dėvimuosius įrenginius ir tai galima matyti atsigręžus į jų evoliuciją – nuo mūsų pirmojo išmanaus laikrodžio „Gear S“, iki naujausio „Galaxy Watch“. Nepaisant daugybės inovatyvių funkcijų, dėka naujos kartos baterijos, laikrodį reikės krautį ne dažniau nei kas tris dienas.“ 

Svarbiausios „Galaxy Watch“ savybės:

  • Žymiai ilgesnis baterijos veikimas.„Galaxy Watch“baterija veikia net iki 80 valandų, kas leidžia vartotojams naudotis nešiojamu prietaisu, nesirūpinant nuolatiniu jo įkrovimu. Net ir klausantis muzikos, atsakinėjant į laiškus ar skambučius bei kitaip aktyviai naudojantis, laikrodžio baterijos pakaks tris dienas, o gal ir ilgiau.
  • Naujos streso valdymo ir miego stebėjimo funkcijos.Laikrodyje įdiegta streso valdymo funkcija automatiškai aptinka aukšto lygio stresą ir vartotojui pasiūlo atlikti kvėpavimo pratimus, padedančius sutelkti dėmesį. Taip pat įrenginyje įdiegta pažangi miego stebėsena leidžia sekti jo kokybę, įskaitant net akių judesius. Tokiu būdu vartotojai skatinami koreguoti miegojimo įpročius, siekiant kokybiškiausio poilsio.
  • Asmenis treneris ir asistentas.Vartotojai laikrodyje ras 21 uždarose patalpose pritaikytą pratimą, galės sekti net 39 skirtingus savo treniruočių tipus, pasikliauti intuityviu kalorijų skaičiavimu ir gauti asmeniškai pritaikytus įspėjimus. „Galaxy Watch“ gali tapti kasdieniu asistentu ne tik sporto salėje. Net netraukiant išmaniojo telefono iš kišenės laikrodyje galima peržiūrėti įvairias naujienasskaityti elektorinius laiškus, žinutes ar net atsiliepti į skambučius bei paskambinti pačiam.
  • Atsparumas vandeniui. Naujas išmanusis laikrodisatitinka 5 ATM atsparumo vandeniui standartą, todėl juo galima naudotis esant bet kokioms aplinkos sąlygoms – net ir plaukiant*.
  • „Spotify“, „SmartThings“ ir kitos programėlės. „Galaxy Watch“ savininkai gali naudotis tokiomis sorto programėlėmis kaip „Samsung Health“, „Samsung Flow“ ir „Under Armour“. Laikrodis taip pat turi sąsają su „SmartThings“, jame integruota saugumo sistema „Samsung Knox“, programėlė „Samsung Pay“ bei partnerių programėle „Spotify“.

Naujuosius įrenginius jau nuo šiandien galima įsigyti Lietuvoje ir pasinaudoti tik 9 d. galiojančiu specialiu pasiūlymu. „Samsung“ perkantiems išmanųjį telefoną „Galaxy S9+“ su 256 GB talpos atminties kortele naujausią „Galaxy Watch“ laikrodį dovanoja! Pasiūlymas nuo rugsėjo 21 d. iki rugsėjo 30 d. galioja visose firminiuose  „Samsung“ salonuose ir shopsamsung.lt bei didžios dalies partnerių išmaniųjų įrenginių parduotuvėse.

Stilingą „Galaxy Watch“ vartotojai galės pasirinkti iš trijų naujų įrenginio spalvų – sidabrinės, vidurnakčio juodos ir rausvojo aukso, bei prie jo priderinti keičiamų dirželių spalvas.Daugiau informacijos apie „Galaxy Watch“ rasite: http://www.samsungmobilepress.com.

* „Galaxy Watch“ turi „ISO 22810: 2010“ sertifikatą, skirtą 5 ATM atsparumui vandeniui iki 50 metrų gylio, tam tikromis sąlygomis. Tai reiškia, kad įrenginius saugu dėvėti lietui lyjant ar prausiantis po dušu, jis taip pat gali būti naudojamas veikloms sekliame vandenyje, pavyzdžiui, plaukiojimui baseine ar jūroje. Kita vertus, nerekomenduojama prietaisu naudotis nardant ar užsiimant vandens slidžių sportu bei kita panašia veikla, esant stipriai vandens srovei, dideliam gyliui ar staigiam temperatūros pokyčiui. Po bet kokio kontakto su vandeniu įrenginį reikia nuplauti ir nusausinti. 

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”