Išankstiniai „Galaxy S10“ užsakymai: „Tele2“ klientai rinkosi juodos spalvos ir didžiausio ekrano versiją

Technologijų lyderė „Tele2“ skelbia išankstinių „Samsung Galaxy S10“ telefonų užsakymų statistiką – operatoriaus klientai daugiausiai rinkosi juodos spalvos ir didžiausią ekraną turinčius flagmanus. Naujųjų „Samsung“ telefonų pristatymas juos iš anksto užsisakiusiems klientams prasidės pirmadienį.

„Jubiliejiniai „Samsung“ išmanieji buvo viena labiausiai rinkoje laukiamų naujienų, todėl nenustebome, kad vos pradėję išankstinę registraciją sulaukėme šimtų užsakymų. Džiugu, kad šie klientai jau pirmadienį galės mėgautis naujaisiais flagmanais“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Išankstinės registracijos duomenys rodo, kad „Tele2“ klientai dažniausiai rinkosi 6,4 colio įsitrižainės ekraną turintį „Galaxy S10+“. Šį išmanųjį įsigijo beveik 60 proc. iš anksto besiregistravusių klientų. Antroje vietoje liko flagmanas „Galaxy S10“ – jį rinkosi 39 proc. klientų.

Statistika rodo, kad iš anksto užsiregistravę dažniausiai rinkosi 128 GB vidinės atminties išmanųjį, o beveik penktadalis rinkosi telefoną su 512 GB atmintine.

Operatoriaus klientai dažniausiai rinkosi juodos spalvos išmaniųjų modelius – tokius užsisakė daugiau nei pusė jų. Antroje vietoje liko baltos spalvos korpuso telefonai, tačiau nuo jų visai nedaug atsiliko žalios spalvos variantai.

Iš anksto užsisakę  „Galaxy S10“ arba „Galaxy S10+“ telefoną – gaus ir naująsias „Galaxy Buds“ ausines. Be to, kiekvienas iš anksto įsigijęs bet kurį naujosios „Samsung“ serijos flagmaną kartu su „Tele2“ neribotų pokalbių ir SMS planu nuo 2 GB ir pasirašęs 24 mėn. sutartį – nemokamai gaus 100 GB duomenų, kuriuos visoje Lietuvos teritorijoje galės išnaudoti per 90 dienų.

Telefonai juos užsisakiusiems iš anksto šį pirmadienį bus pristatomi kurjerių tiesiai į namus arba biurus. „Tele2“ salonuose naujieji „Samsung“ flagmanai atsiras nuo kovo 8 dienos.

Jubiliejiniai „Samsung Galaxy S10“ telefonai oficialiai buvo pristatyti vasario 20-ąją, specialaus „Unpacked“ renginio metu San Franciske.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”