„Huawei“ kalėdinė dovana žaidimų kūrėjams: skirs 30 tūkst. eurų vertės dotacijas

Išmaniųjų technologijų kompanija „Huawei“ paskelbė kalėdinę iniciatyvą, kurios metu „Indie“ (liet. nepriklausomų) žaidimų kūrėjams suteiks 30 tūkst. eurų vertės dotacijas, asmeninę technologinę pagalbą kuriant produktus ir vietą kompanijos programėlių parduotuvėje „AppGallery“. Tokiu būdu kompanija prisidės prie programuotojų ir žaidimų kūrėjų bendruomenės plėtros.

Nepriklausomų programuotojų ar mažų jų studijų sukurti žaidimai, nuo šių metų lapkričio 19 d. iki gruodžio 14 d. per programėlių platinimo platformą „Unity“ patalpinti parduotuvėje „AppGallery“, galės gauti specialias dotacijas ir pagalbą.

30 geriausių kūrėjų gaus 1000 eurų vertės kreditų „Huawei Ad Platform“ reklamos platformoje ir pagalbą pradedant pirmąją žaidimo paleidimo kampaniją. „Huawei“ taip pat suteiks išskirtinę technologinę paramą, o ateinančius 2 metus kūrėjams skirs net 85 proc. pelno nuo jų žaidimų pardavimo.

Iniciatyvos metu sukurti ir programėlių parduotuvėje patalpinti produktai taip pat bus pristatyti ir rodomi specialioje „AppGallery“ kategorijoje, pavadinimu „Indie Games“ (liet. „Indie“ žaidimai).

„Ši iniciatyva yra svarbus žingsnis tęsiant „Huawei“ įsipareigojimą kūrėjų bendruomenei. Mobiliųjų žaidimų pramonė per pastaruosius kelerius metus neįtikėtinai išaugo. Todėl mes džiaugiamės galėdami padėti daugiau „Indie“ žaidimų kūrėjų ir studijų pristatyti savo produktus rinkai“, – sako Audrius Granickas, „Huawei Mobile Services“ verslo vystymo ir operacijų vadovas.

Kompanijos programėlių parduotuvė „AppGallery“ turi daugiau nei 500 milijonų aktyvių vartotojų per mėnesį ir 2 milijonus registruotų kūrėjų – dabar ji viena iš 3 didžiausių programėlių parduotuvių pasaulyje. „AppGallery“ pristatyta jau daugiau nei 170 šalių ir jungia 18 produktų kategorijų.

Norėdami dalyvauti kalėdinėje „Huawei“ iniciatyvoje, kūrėjai kviečiami iki gruodžio 14 dienos susikurti savo „Huawei“ kūrėjo paskyrą ir per „Unity“ platinimo portalą pateikti savo žaidimą „AppGallery“ parduotuvėje. 

Paskyrą susikurti ir daugiau apie iniciatyvą sužinoti galima čia: https://create.unity3d.com/AppGallery-UDP-happy-holidays

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR