„Huawei“ atsakas dėl Estijos ir JAV vyriausybių susitarimo

„Huawei“ reiškia didelį susirūpinimą dėl bendro Estijos ir JAV vyriausybių susitarimo. Kibernetinis saugumas yra technologinis klausimas, kuris neturėtų būti politizuojamas. Tai turėtų būti įvertinta ir patikrinta remiantis faktais ir standartais, kaip vertinama ir naujausioje Europos Sąjungos 5G ataskaitoje.

„Huawei“ yra privati įmonė, kurios 100 % akcijų priklauso darbuotojams, turinti aiškią nuosavybės ir valdymo struktūrą. Jokia vyriausybė ar organizacija neturi „Huawei“ akcijų ir jokia forma nekontroliuoja „Huawei“.

Per pastaruosius 30 metų „Huawei“ aptarnavo 3 milijardus žmonių visame pasaulyje. „Huawei“ teikia saugų ir patikimą tinklą, bendradarbiaujant su vietiniais operatoriais 170 šalių, įskaitant Estiją, neša technologijų pažangą ir teikia vertę šalių ekonomikai.

Tikimės, kad Estijos vyriausybė priims teisingus sprendimus šalies ir Estijos žmonių labui. Mes vis dar tikime savo verslu ir investicijomis šalyje, kol mus saugo nepriklausoma Estijos teisminė kontrolė, o nuostatuose išvardinti reikalavimai buvo tiksliai apibrėžti ir tinkamai įvykdyti,“ – Ricky Chgen, „Huawei Technologies“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Pranešimą paskelbė: Dagnė Armonaitė, UAB „INK agency“