Horoskopai, magija ir paslaptys – šiandien domina nemažiau nei prieš tūkstantmetį

dienoshoroskopas.lt

Pakėlus akis į žvaigždes apima nevaldomos mintys klausiančios apie gyvenimo prasmę, ateitį, apie tai kas mes esame ir kas būsime. Suvokiame, jog esame tik mažos žemės dulkės begalinėje paslaptingoje Visatoje, tačiau tai neslopina noro domėtis ir stebėtis. Šiandien ko gero rečiau pakeliame akis į žvaigždes, o dažniau nukreipiame jas į internetą, tačiau klausimai ir domėjimosi objektai nesikeičia. Kaip ir prieš daugybę tūkstantmečių vigvamuose gyvenantys klajokliai iš žvaigždžių skaitė ateitį, taip ir šiandien skaitome tas pačias žvaigždes, tačiau astrologai informaciją pateikia interneto portaluose.

dienoshoroskopas.lt

Tarp populiariausių interneto portalų – dienos horoskopai

Žvelgiant į populiariausių tinklalapių topus, negalime pastebėti, jog šalia naujienų portalų, pramoginių tinklalapių, kuriuose visi mėgaujasi anekdotų skiltimi, glaudžiasi psichologijos, savęs motyvacijos, žodžio magijos bei horoskopų svetainės. Pastarųjų skaitymas yra laikomas geros dienos pradžios ritualu. Kalbant apie tai, kaip užprogramuoti save gerai dienai, dažnai minimi horoskopai ryte, kurie tarsi nušviečia kokia bus diena, ko tikėtis, kam pasiruošti ir ko vengti.

Nors horoskopai daugelį žmonių domina kasdien, tačiau ne vien dienoshoroskopas.lt maudosi šlovės spinduliuose. Dienos horoskopai, žinoma, pradeda kiekvieną rytą, tačiau tinklalapyje dėmesio sulaukia ir kiti horoskopai, kurie vienu ar kitu gyvenimo periodu sudomina kiekvieną. Pavyzdžiui, pavasarį būsimi abiturientai jau suka galvą kas laukia jų ateityje, kokią specialybę pasirinkti ir į kokį universitetą reikėtų įstoti. Karjerą nagrinėjantys horoskopai tomis dienomis tampa itin paklausūs. Nors pavasaris laikomas meilės laiku, kuomet ne tik katinus „užpuola morčius“, tačiau porų suderinamumo horoskopai populiarūs kiekvieną dieną visus metus.

Nereiktų pamiršti ir ypatingo meto kuomet ne tik dienos horoskopai yra garsiai aptarinėjami – prieš naujuosius metus ar pirmosiomis jų dienomis svarbiausias klausimas „tai ką tau žada metų horoskopas?“. Nauji metai, naujas laikas, nauja pradžia – tuomet, anot tinklalapio dienoshoroskopas.lt populiariausi tampa bendri, ateinančių metų prognozes aptariantys horoskopai.

Taigi, metai bėga, technologijos tobulėja, tačiau domėjimasis mistika, horoskopais ir astrologija nemažėja. Todėl dienoshoroskopas.lt taip ir lieka tinklalapis, kurį prie kavos puodelio atsiverčia vos ne kiekvienas.