Greitos paskolos: kai kišenėje švilpauja vėjai

Nors Lietuvos valdžia ir džiaugiasi nuolatos augančiais ekonomikos rodikliais ir gerėjančiu pragyvenimo lygiu, tačiau šiais „mažų kainų“ ir „didelių atlyginimų“ laikas, dalis lietuvių sunkiai suduria galą su galu arba, liaudiškai tariant, gyvena nuo algos iki algos. Visgi, kartais pasitaiko situacijų arba nenumatytų išlaidų, kai atlyginimas išgaruoja net neįpusėjus mėnesiui, o tada tenka arba misti kruopomis ir į darbą pėdinti pėsčiomis, arba skolintis.

Greitos paskolos internetu – išsigelbėjimas, kai tunelio gale nematyti šviesos, o skolintis ir artimųjų ar draugų yra tiesiog nesmagu. Visgi, reiktų atminti, kad tai yra finansinis įsipareigojimas, kuris gali ne tik pagelbėti, bet ir pakišti koją, todėl skolinkitės atsakingai. Kylą klausimas, ką reiškia atsakingas skolinimasis? Pabandykime į jį atsakyti.

Pirmiausia, prieš nusprendžiant imti paskolą, reiktų įvertinti ar sugebėsite laikų ją grąžinti ar kiekvieną mėnesį mokomos įmokos bei palūkanos tik dar labiau nepakenks jūsų finansinei padėčiai. Taigi, objektyviai įvertinkite savo pajamas, peržiūrėkite išlaidų kvitus ar bako sąskaitos išrašą, ši informacija padės lengviau susigaudyti, kur išleidžiate pinigus ir ar leidžiate juos tikslingai. Tokia asmeninių finansų analizė padės apsispręsti ar greitos paskolos jums bus išties naudingos.

Žinoma, reiktų apgalvoti ir priežastį, dėl kurios ketinate skolintis. Jei išties nebeturite pinigų esminiams ir pagrindiniams žmogaus poreikiams, tai tikriausiai akivaizdu, kad greitos paskolos internetu bus pus puiki finansinė injekcija iki kitos algos. Visgi, jei skolinatės tokiems ne pirmos būtinybės dalykams kaip naujas išmanus telefonas ar didelis televizorius, vargu ar šis pasirinkimas yra pats išmintingiausias. Atsisakę kai kurių nereikalingų išlaidų, per kelis mėnesius tikrai susitaupysite trūkstamą sumą iki norimo, tačiau nebūtino pirkinio.

Galiausiai reiktų atminti, kad greitos paskolos ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos atsakomybė. Taigi, jei turite antrą pusę, visada pasitarkite su ja dėl galimybės pasiskolinti iš kreditorių. Anot psichologų, tokie itin svarbūs, tačiau savavališkai veiksmai gali turėti neigiamos įtakos partnerių santykiams ir pasiteisinimas „aš negalvojau, kad sužinosi“ tikrai nepadės išaiškėjus teisybei.

Greitos paskolos internetu – paprasčiausias būdas operatyviai pasipildyti savo piniginę reikiama pinigų suma, tačiau skolinkitės atsakingai ir tikslingai.