„Galaxy Studija“: ką galima nuveikti su naujausiu „Samsung“ flagmanu?

„Galaxy Studija“: ką galima nuveikti su naujausiu „Samsung“ flagmanu?

Vinius, Lietuva, rugsėjo 13 d. 2011 m. pristatydama pirmąjį „Note“ serijos išmanųjį „Samsung“ ne tik pakeitė mobiliųjų rinką, bet ir sukūrė naujos kartos įrenginį, skirtą žmonėms, norintiems praplėsti savo galimybių ribas. Patobulintas išmanusis rašiklis „S Pen“, našesnis veikimas ir geriausia kada nors sukurta „Samsung“ išmaniojo telefono kamera – visa tai turi naujausias serijos telefonas „Galaxy Note9“. Bendrovė dar kartą įrodė, kad aukščiausia klasė – tai šios išmaniųjų serijos sinonimas. Tad ką galima nuveikti su šiuo įrenginiu? Visa tai iki rugsėjo pabaigos galima pamatyti Vilniuje ir Kaune.

Naujasis „Galaxy Note9“ jį pasirinkusiems bus puikus palydovas tiek darbe, tiek laisvalaikiu. Palyginti su ankstesniais modeliais, jis turi didžiausią iki šiol šios serijos išmaniuosiuose įdiegtąbateriją, kuri užtikrina, kad telefonas neišsikraus visą dieną net intensyviai jį naudojant. Vidinę telefono atmintį įdėjus microSD kortelę nuo 128 GB galima išplėsti iki 512 GB. Telefonas turi didžiausiąberėmį ekraną „Infinity Display“, o kokybiški garsiakalbiai užtikrina nepriekaištingą garsą.

Patobulintu „S Pen“ rašikliu galima fotografuoti nuotoliniu būdu, rodyti bei keisti skaidres, paleisti arba sustabdyti vaizdo filmuką ir valdyti dar daugiau funkcijų. „Note9“ integruota kamera pasižymi patobulinta vizualinio triukšmo mažinimo technologija, turi dvigubą diafragmos objektyvą, prie šviesos prisitaikantį taip, kaip ir žmogaus akis ir vaizdo optimizatorių su trūkumų aptikimu.

Norėdama smalsius vartotojus supažindinti su technologinėmis naujovėmis ir naujausiais įrenginiais, „Samsung“ Kauno ir Vilniaus gyventojus kviečia apsilankyti didžiuosiuose prekybos centruose įrengtose „Galaxy Studijose“ ir išbandyti beribes flagmano „Note9“ galimybes. „Galaxy Studija“ – tai išskirtinė pramogų erdvė, kurioje lankytojai ras tris naujausiam bendrovės flagmanui dedikuotas zonas: „S Pen“ kameros ir menų bei populiaraus žaidimo „Fortnite“ zoną.

„Galaxy Studijoje“ lankytojai naujojo flagmano galimybes galės išbandyti keliose pramoginėse erdvėse:

„S Pen“ kameros zona. „S Pen“ kameros zonoje lankytojai įsitikins, kad naujasis flagmanas ir patobulintas pieštukas „S Pen“ perteikia gerokai patobulintos kameros galimybes. Joje galima patiems pasidaryti asmenukę kamerą rašiklio pagalba valdant nuotoliniu būdu. Įsiamžinę specialiame fone lankytojai galės iš karto nuotrauka pasidalinti socialiniuose tinkluose ar nusiųsti draugams.

„Fortnite“ žaidimo zona.„Fortnite“ žaidimo zonoje lankytojai kviečiami sužaisti populiariausią žaidimą su „Note9“ išmaniuoju telefonu. „Galaxy Studijos“ darbuotojai su visame pasaulyje žinomu žaidimu supažindins net ir tuos, kurie prieš tai nebuvo apie jį girdėję: pristatys žaidimą, paaiškins jo taisykles ir tikslą, tuomet leis išbandyti patiems. Dėl galingo procesoriaus, aušinimo sistemos ir ilgai veikiančios baterijos, šis flagmanas tikrai nustebins žaidimų mėgėjus.                                            

„S Pen“ menų zona.„S Pen“ menų zonoje lankytojams siūlomi du būdai, kaip kūrybiškai išnaudoti išmanųjį pieštuką. Vienas jų – nusipieškite virtualų save, parašykite linkėjimus ar kitaip kūrybiškai padailinkite nuotrauką ir pasidalinkite savo šedevru su draugais. Kiekvienas apsilankęs „Galaxy Studijoje“ bus supažindintas su išmaniąja piešimo programėle bei pamokytas ja naudotis.

Visi apsilankę „Galaxy Studijoje“ ir joje siūlomose pramogose sudalyvavę lankytojai ne tik smagiai praleis laiką, bet ir turės galimybę laimėti vertingus prizus. Tarp jų ir naujausi kompanijos produktai – flagmanas „Galaxy Note9“, išmanusis laikrodis „Galaxy Watch“ ir planšetė „Galaxy Tab S4“.

Apsilankyti „Samsung Galaxy Studija“ Vilniuje PLC „Panorama“ ir Kaune PLC „Akropolis“ galima iki rugsėjo 24 d., o Vilniuje PLC „Ozas“ specialiai įrengta patirčių zona bus atidaryta rugsėjo 17 d. ir veiks iki spalio 16 dienos.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”